Super cena!
22.06.2018 – 01.07.2018, cena: 5.990,- Kč

Pobytový zájezd do Chorvatska za 5.990,- Kč s možností výletu do Medjugorje 22. 6. - 1. 7. 2018

Štítky: Chorvatsko

Novinka
Pobytový zájezd do Chorvatska za 5.990,- Kč s možností výletu do Medjugorje 22. 6. - 1. 7. 2018
 

Dárek k zájezdu: růženec z Medjugorje

Vyrazte na dovolenou na lákavou Makarskou riviéru za skvělou cenu 5.990,- Kč! Termín zájezdu je 22. 6. - 1. 7. 2018, což je příjemné období ke strávení dovolené v Chorvatsku. Během pobytu bude možnost navštívit světoznámé poutní místo Medjugorje a nádherné Kravické vodopády v Bosně a Hercegovině. K zájezdu navíc získáte masáž zdarma.

TERMÍN: 22. 6. - 1. 7. 2018

CENA ZA OSOBU: 5.990,- Kč/osoba! - včetně dopravy a ubytování v soukromí (studia, apartmány) 150 m od moře

CENA ZAHRNUJE: autobusovou dopravu, příslušné ubytování pro 1 osobu včetně pobytové taxy, spotřebu energií a vody, pojištění dle zákona 159/99 Sb., lůžkoviny, závěrečný úklid, 1. masáž ZDARMA, ostatní za příplatek dle ceníku pro rok 2018 (klasické, reflexní, olejové, plosky nohou aj. pedikúra za příplatek

CENA NEZAHRNUJE: klimatizaci 5 €/den, cestovní pojištění včetně storna zájezdu nabízíme za příplatek 270 Kč/osoba/pobyt, polopenze 1 500 Kč/dosp.osoby, 1 000 Kč dítě do 12 let

SLEVY: dítě do 3 let bez nároku na lůžko 2.590,- Kč, polopenze zdarma pokud mají stravu rodiče

SPORT: půjčovna vodních skútrů, šlapadel, potápěčská škola ZÁBAVA: bary, pizzerie

VÝLETY: autobusové, Dubrovník, Mostar, Medjugorje – za cenu cca 200 kuna s návštěvou Kravických vodopádů, výlety lodí: Pelješac, Hvar, Korčula od 80 do cca 240 kuna, platí se na místě delegátovi CK. Při zpáteční cestě možnost zastávky na mariánském poutním místě Veprič u Makarské.

VYBAVENÍ LETOVISKA: obchody s potravinami, IC, pošta, směnárny, pekárny, poliklinika, lékárna, rychlé občerstvení, bary, pizzerie

Nástupní místa, trasy, svozy

Trasa A:
Broumov, Police n. M., Hronov, Velké Poříčí, Náchod, Nové Město n. M., Dobruška, Opočno, České Meziříčí, Hradec Králové

Trasa B: Česká Skalice, Jaroměř, Hradec Králové, svoz: Úpice, Dvůr Králové n.L., Trutnov

Trasa C: Holice, Vysoké Mýto, Litomyšl, Svitavy, Blansko, Brno, Mikulov

Trasa D: Pardubice, Chrudim, Skuteč, Hlinsko, Polička nebo Havlíčkův Brod, Jihlava, Moravské Budějovice, Znojmo

Trasa E: Solnice, Rychnov n.K., Kostelec n. O., Týniště n. O., Vamberk, Ústí n.O., Česká Třebová

Nástupní místa s příplatkem: Praha (490), Jičín (350), Ostrava (490), Frýdek Místek (490), Olomouc (400), Moravská Třebová (350)

Možnost nástupního místa i mimo uvedenou trasu na vyžádání.

GRADAC je přímořské letovisko na Makarské riviéře, nachází se na poloviční cestě mezi Splitem a Dubrovníkem. Oblázkové pláže ocení rodiny s dětmi, vhodné jsou i pro neplavce vzhledem k pozvolnému vstupu do moře. Studia, apartmány i penziony jsou vzdáleny od pláže cca 150 m (pěší uličkou), pod úrovní magistrály v klidném prostředí ve starobylé části zvané Gradina. V MÍSTĚ POBYTU JE DELEGÁT. Zájezd nabízíme ve spolupráci s CK Avanti-tour.

Všechny zájezdy nabízíme za stejné ceny jako CK. Ceny v Kč vždy schvaluje CK a jsou v nich zahrnuty všechny povinné příplatky, které se hradí předem. Informace o případných ostatních příplatcích hrazených na místě jsou uvedeny u jednotlivých zájezdů. K zájezdům navíc poskytujeme slevy, popř. dárky. Děkujeme za vaši přízeň!

Přihláška
Na uvedenou e-mailovou adresu Vám bude zaslána cestovní smlouva a další nezbytné informace k přihlášení na zájezd. Nemáte-li možnost si smlouvu vytisknout, uveďte prosím tuto skutečnost do kolonky „Další informace“. Smlouva Vám bude následně zaslána poštou.

Pokud uplatňujete věrnostní bonus poskytovaný CK, uveďte prosím do kolonky "Další informace" také Vaše rodné číslo, resp. rodná čísla.


19.09.2014

Medžugorje

Medžugorje

Poutní místo Medžugorje, Kravické vodopády a Mostar (Bosna a Hercegovina)

 

Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat!


 

Tel.: +420 731 604 770 │ E-mail: info@poutnizajezdy.cz │ www.poutnizajezdy.cz

Doporučujeme vám zájezdy do Izraele. Můžete si také vybrat z široké nabídky poutních zájezdů do Lurd, Fatimy, Santiago de Compostela a na další místa.

© Design, redakční systém: Webdesignum 2011-2016 | Externí odkazy: TV-MIS | Masáže v Hradci Králové | Tiskárna Grantis |

NAVRCHOLU.cz

Nahoru Poutní zájezdy na Facebooku RSS