Vyprodáno
28.12.2023, cena: 7.510 Kč

Prázdninový zájezd do Medjugorje s koupáním na Makarské riviéře 2. 7. - 8. 7. 2023

Štítky: Bosna a Hercegovina Chorvatsko Medjugorje

Prázdninový zájezd do Medjugorje s koupáním na Makarské riviéře 2. 7. - 8. 7. 2023
 

K zájezdu od nás navíc obdržíte slevu 90 Kč/osoba.

Medjugorje je místo, kde se dějí zázraky, především v srdci člověka. Prožijte s námi neopakovatelnou atmosféru tohoto mimořádného poutního místa a zpříjemněte si pobyt koupáním v průzračně čistých vodách Jaderského moře na Makarské riviéře!

Termín: 2. 7. - 8. 7. 2023

Cena: 7.510 Kč

V ceně je zahrnuto: 4x hotelové ubytování s polopenzí 4****, blízko mariánského obvodu, doprava lux bus, průvodce, duchovní doprovod

V ceně není zahrnuto: sedadlo v přední části autobusu 390 Kč, jednolůžkový pokoj za příplatek 2.600 Kč na vyžádání nebo pokud klienta nelze doubytovat

Možný příplatek (doporučujeme): komplexní cestovní pojištění včetně storna zájezdu, pojistné krytí do výše 80 % storno poplatku v ceně 550 Kč nebo pojištění pandemic včetně onemocnění na Covid 19 v ceně 730 Kč

Program zájezdu:

1. den: Odjezd z Bratislavy v podvečer. Noční jízda přes Maďarsko a Chorvatsko.

2. den: Ráno příjezd na Makarskou riviéru (Baška Voda - katolický kostel hned u pláže, možnost odsloužit mši), následně celodenní koupání v moři. V podvečer příjezd do Medžugorje, ubytování. Účast na večerním programu se společnou modlitbou růžence a na mši sv.

3. - 5.den: Pobyt v Medžugorje, duchovní obnova, návštěva prvního místa zjevení Podbrdo, společná křížová cesta na Křiževac, návštěva Cenacola - komunity závislých a jiné. Večer účast na mši sv., modlitbě růžence a společných modlitbách.

6. den: Po snídani odjezd na Makarskou riviéru, následně celodenní koupání v moři. V podvečerních hodinách odjezd noční jízdou na Slovensko.

7. den: Příjezd do Bratislavy v ranních hodinách.

Součástí a podstatou Medžugorje je každodenní večerní program, který v letním období začíná v 18:00 modlitbou dvou růženců a následně mší. Mše sv. je překládána do slovenského jazyka. Překlad si můžete naladit v okolí kostela na frekvenci 102.6 MHz. Příspěvek na překlad je 2 eura za pobyt a předává se na informacích u kostela. Po mši se modlí třetí růženec kromě čtvrtka a pátku, kdy následuje hodinová adorace a klanění se kříži. Adorace se pravidelně koná také v úterý a sobotu ve 22:00.

V zimním období se vše posouvá o hodinu dříve, tedy začátek programu je v 17:00 a adorace ve 21:00 hodin.

Program je spojen s každodenní mší a duchovním slovem.

Všechny zájezdy nabízíme za stejné ceny jako CK. Ceny v Kč vždy schvaluje CK a jsou v nich zahrnuty všechny povinné příplatky, které se hradí předem. Informace o dalších možných příplatcích hrazených předem a případných ostatních příplatcích hrazených na místě jsou uvedeny u jednotlivých zájezdů. Zájezdy nabízíme za mimořádné ceny nebo k nim navíc poskytujeme slevy, popř. dárky. Děkujeme za vaši přízeň!

19.09.2014

Medžugorje

Medžugorje

Poutní místo Medžugorje, Kravické vodopády a Mostar (Bosna a Hercegovina)

 

Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat!


 

Tel.: +420 731 604 770 │ E-mail: info(zavináč)poutnizajezdy.cz │ www.poutnizajezdy.cz

Doporučujeme vám zájezdy do Izraele. Můžete si také vybrat z široké nabídky poutních zájezdů do Lurd, Fatimy, Santiaga de Compostela, Říma, Guadalupe a na další poutní místa.

© Design, redakční systém: Webdesignum 2011-2016 | Doporučujeme: Svatá země | Simeon.cz | TV-MIS | Revue Theofil | Tiskárna Grantis | Poutní knihy | Poutnictví.cz |
Náš blog o cestování

Nahoru Poutní zájezdy na Facebooku Poutní zájezdy na Instagramu RSS