Aktuálně
11.03.2020

Prohlášení k aktuální situaci Coronavirus (COVID-19)

Prohlášení k aktuální situaci Coronavirus (COVID-19)
Vážení klienti,

chápeme Vaše obavy a chceme Vás ujistit, že žádný z našich klientů nepřijde o finanční prostředky, které zaplatil naší kanceláři. Poutní zájezdy jsme nezrušili, resp. nepřesunuli svévolně.

Je to mimořádná situace a zřejmě byste nechtěli vycestovat navzdory tomu, že jsou v Itálii a ve Svaté zemi zavřené křesťanské kostely a poutní místa. Prosím, pochopte i nás. Jen nyní bezprostředně jsme byli nuceni kontaktovat cca tisíc klientů, kteří měli vycestovat.

Všechny služby byly zaplaceny leteckým společnostem a zahraničním partnerům. Jednáme s nimi, aby zaplacené služby přesunuly na termín, kdy se situace stabilizuje. I když zřejmě ne všechno se nám podaří dohodnout, všichni naši klienti si mohou vybrat náhradní termín bez jakéhokoliv doplatku, resp. zaplacené zálohy použít na jiný z našich poutních zájezdů, které nabízíme. Nevratné depozity, které jsme zaplatili našim partnerům půjdou na triko naší kanceláře.

Každý případ budeme posuzovat individuálně, prosíme o trpělivost, jen nám prosím dejte čas. Jsme v situaci, kdy nestíháme ani zvedat telefony a odpovídat na e-maily.

Děkujeme za pochopení.

kolektiv CK Awertravel,
zastoupená v ČR CA PoutníZájezdy.CZ

Všechny zájezdy nabízíme za stejné ceny jako CK. Ceny v Kč vždy schvaluje CK a jsou v nich zahrnuty všechny povinné příplatky, které se hradí předem. Informace o dalších možných příplatcích hrazených předem a případných ostatních příplatcích hrazených na místě jsou uvedeny u jednotlivých zájezdů. Zájezdy nabízíme za mimořádné ceny nebo k nim navíc poskytujeme slevy, popř. dárky. Děkujeme za vaši přízeň!

Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat!


 

Tel.: +420 731 604 770 │ E-mail: info(zavináč)poutnizajezdy.cz │ www.poutnizajezdy.cz

Doporučujeme vám zájezdy do Izraele. Můžete si také vybrat z široké nabídky poutních zájezdů do Lurd, Fatimy, Santiaga de Compostela, Říma, Guadalupe a na další poutní místa.

© Design, redakční systém: Webdesignum 2011-2016 | Doporučujeme: Svatá země | Simeon.cz | TV-MIS | Revue Theofil | Tiskárna Grantis | Poutní knihy | Poutnictví.cz |
Náš blog o cestování

Nahoru Poutní zájezdy na Facebooku Poutní zájezdy na Instagramu RSS