Vyprodáno
28.12.2023, cena: 23.270 Kč

Velikonoční zájezd do Izraele a Palestiny - nezapomenutelné Velikonoce ve Svaté zemi 7. 4. - 14. 4. 2023

Štítky: Izrael Palestina

Velikonoční zájezd do Izraele a Palestiny - nezapomenutelné Velikonoce ve Svaté zemi 7. 4. - 14. 4. 2023
 

K zájezdu od nás navíc obdržíte slevu 200 Kč/osoba.

Úžasná novinka v naší nabídce, která tu dlouho nebyla - prožijte nejdůležitejší křesťanské svátky přímo na místech, kde se vše odehrálo - navštivte Getsemanskou zahradu, baziliku Agónie (Národů), nejposvátnější místo - baziliku Božího hrobu s místem ukřižování Ježíše Krista a hrobem, z něhož slavně vstal z mrtvých. A samozřejmě mnohem víc... To vše v doprovodu znalého průvodce a za výbornou cenu. V případě zájmu neváhejte!

Termín: 7. 4. - 14. 4. 2023

Cena: 23.270 Kč

V ceně je zahrnuto:

 • Letenka Vídeň – Tel Aviv – Vídeň
 • 7x hotelové ubytování se snídaní (ve 2-3 lůžkových pokojích se soc. zařízením)
 • 7x večeře
 • Doprava ve Svaté zemi klimatizovaným autobusem
 • Odborný průvodce - kněz
 • Servisní (letištní) poplatky

V ceně není zahrnuto:

 • Obslužné, které představuje částku 100 EUR včetně AUDIOPRŮVODCE - sluchátka pro zkvalitnění výkladu průvodce - kněze a vstupů do tří francouzských kostelů - Pater Noster, Galikantum a kostel sv. Anny (platí se přímo průvodci ve Sv. zemi)
 • Příplatek za aktuální pandemická opatření, která může vyžadovat Izrael (testy, místní průvodce, nižší počet poutníků ve skupině atd.)
 • Jednolůžkový pokoj - na vyžádání nebo pokud není možné klienta doubytovat 3.640 Kč

Možné příplatky (doporučujeme):

 • Příplatek za transfer z Bratislavy na letiště a z letiště Vídeň 520 Kč
 • Cestovní pojištění pandemic, včetně storna zájezdu s pojistným krytím do výše 80% storno poplatku, včetně onemocnění na covid-19 v ceně 830 Kč

1. den: Setkání skupiny v Bratislavě, transfer na letiště do Vídně s následným odletem do Tel Avivu. Přesun do Betléma, večeře, ubytování.

2. den: Liturgie Bílé soboty v Jeruzalémě - brzy ráno přesun do Baziliky Božího hrobu, Golgota. Celodenní náboženský program koordinují skauti, možnost modlitby v chrámech, sváteční atmosféra v celém městě.

3. den: Betlém - bazilika Narození Ježíše Krista, Pole pastýřů, jeskyně Mléka, Jeruzalém - slavnostní ortodoxní liturgie velikonoční neděle na Olivové hoře, panorama (nejkrásnější pohled na staré město) s výhledem na kostelík Dominus Flevit nad Jeruzalémem.

4. den: Přesun do Galileje, výstup na horu Tábor (pěšky nebo taxíkem za cca 9 USD), prohlídka kostela Proměnění, Nazaret - bazilika Zvěstování a kostel sv. Josefa, Kána Galilejská - místo prvního zázraku Pána Ježíše, kde si manželé obnovují manželské sliby.

5. den: Hora Blahoslavenství, Tabgha 1 - místo zázračného rozmnožení chlebů a ryb; Genezaretské jezero, Tabgha 2 - místo potvrzení Primátu sv. Petra, Kafarnaum - dům sv. Petra a místní synagoga. U jezera možnost zakoupení obědu tradiční ryby sv. Petra. Návštěva Haify: hora Karmel, Eliašova jeskyně a místo úcty Panny Marie Škapulířské. Přesun na ubytování do Betléma.

6. den: Návštěva Ain Karem - místa narození Jana Křtitele a místo navštívení Panny Marie u Alžběty. Pokračování v programu v Jeruzalémě, Getsemanská zahrada, bazilika Agónie (místo, kde se Ježíš potil krví), Křížová cesta (Via Dolorosa), staré město, Zeď nářků, kostel Nanebevzetí Panny Marie, bazilika Usnutí Panny Marie.

7. den: Prohlídka Betánie - Lazarův hrob, návštěva místa Ježíšova křtu Qasr al Jahúd na hranici s Jordánskem, přejezd Judskou pouští - nejstarší obydlené město světa Jericho, výhledy na horu Pokušení, Mrtvé moře s možností koupání.

8. den: po snídani Jeruzalém - kostel Nanebevzetí Panny Marie, Hora Sion - Večeřadlo. Odpoledne odjezd na letiště do Tel Avivu, odlet do Vídně a následně transfer do Bratislavy.

Průvodce si vyhrazuje právo na změnu programu! Program v nabídkovém letáku je orientační a přizpůsobuje se odletovým časům a situaci v Izraeli.

Program je spojen s každodenní mší a duchovním slovem.

Všechny zájezdy nabízíme za stejné ceny jako CK. Ceny v Kč vždy schvaluje CK a jsou v nich zahrnuty všechny povinné příplatky, které se hradí předem. Informace o dalších možných příplatcích hrazených předem a případných ostatních příplatcích hrazených na místě jsou uvedeny u jednotlivých zájezdů. Zájezdy nabízíme za mimořádné ceny nebo k nim navíc poskytujeme slevy, popř. dárky. Děkujeme za vaši přízeň!

02.06.2013

Jeruzalém

Jeruzalém

Foto z Jeruzaléma

autor: VČ

 

Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat!


 

Tel.: +420 731 604 770 │ E-mail: info(zavináč)poutnizajezdy.cz │ www.poutnizajezdy.cz

Doporučujeme vám zájezdy do Izraele. Můžete si také vybrat z široké nabídky poutních zájezdů do Lurd, Fatimy, Santiaga de Compostela, Říma, Guadalupe a na další poutní místa.

© Design, redakční systém: Webdesignum 2011-2016 | Doporučujeme: Svatá země | Simeon.cz | TV-MIS | Revue Theofil | Tiskárna Grantis | Poutní knihy | Poutnictví.cz |
Náš blog o cestování

Nahoru Poutní zájezdy na Facebooku Poutní zájezdy na Instagramu RSS