01.02.2022

Vydejte se na životní pouť do Santiaga de Compostela

Štítky: Francie Portugalsko Svatojakubská pouť do Santiago de Compostela Španělsko

Vydejte se na životní pouť do Santiaga de Compostela

Vydejte se na životní pouť do Santiaga de Compostela! Nabízíme vám tři termíny organizovaných poutních zájezdů, během nichž se nebudete muset o nic starat. Pouze jít a vnímat všechnu tu krásu a hloubku camina. Buen camino!

1) Je vaším snem absolvovat camino do Santiaga de Compostela a rádi byste absolvovali delší trasu? Zkuste Camino Primitivo a oblíbenou Francouzskou královskou cestu (cca 300 km) s nádhernou přírodou, historickými kostely, katedrálami, hrady a zámky. Na programu pouti, která se uskuteční
v termínu 26. 6., resp. 27. 6. - 11. 7. 2022 bude také návštěva světoznámého poutního místa Lurdy ve Francii a možnost výletu do Finistere. V nabídce máme variantu autobusem a letecky nebo obě cesty letecky. Během zájezdu vás doprovodí zkušený průvodce Mons. Dr. Ján Majerník. Zde jsou další informace, včetně online přihlášky.

2) Rádi byste putovali do Santiaga a upřednostňujete spíše kratší trasu? Naše další pouť povede po trase Camimo Arousa (131 km), kterou jsme novinkově zařadili do programu v termínu 11. 7. - 22 7. 2022. Trasa Camina Arousa vede přes oblasti s překrásnou přírodou, malebnými vesnicemi a středověkým dědictvím. Na programu bude i návštěva slavného města vín Porta, pozoruhodného poutního místa Braga a fakultativně také Finistere, nejzápadnějšího bodu Španělska. Vaším průvodcem bude nadmíru zkušený Mons. Dr. Ján Majerník. Více informací naleznete zde.

3) Láká vás pouť do Santiaga a chtěli byste ji zkusit na kole? Pojeďte s námi na novinkou svatojakubskou cyklopouť do Santiaga de Compostela portugalskou trasou (celkem cca 500 km) obohacenou návštěvou Fatimy! Termín této pouti je 24. 6. - 5. 7. 2022. Během cykloputování vás doprovodí znalý průvodce P. Mgr. Marian Ondrejka a nebude chybět ani doprovodné auto. Více informací zjistíte zde.

Všechny zájezdy nabízíme za stejné ceny jako CK. Ceny v Kč vždy schvaluje CK a jsou v nich zahrnuty všechny povinné příplatky, které se hradí předem. Informace o dalších možných příplatcích hrazených předem a případných ostatních příplatcích hrazených na místě jsou uvedeny u jednotlivých zájezdů. Zájezdy nabízíme za mimořádné ceny nebo k nim navíc poskytujeme slevy, popř. dárky. Děkujeme za vaši přízeň!

Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat!


 

Tel.: +420 731 604 770 │ E-mail: info(zavináč)poutnizajezdy.cz │ www.poutnizajezdy.cz

Doporučujeme vám zájezdy do Izraele. Můžete si také vybrat z široké nabídky poutních zájezdů do Lurd, Fatimy, Santiaga de Compostela, Říma, Guadalupe a na další poutní místa.

© Design, redakční systém: Webdesignum 2011-2016 | Doporučujeme: Svatá země | Simeon.cz | TV-MIS | Revue Theofil | Tiskárna Grantis | Poutní knihy | Poutnictví.cz |
Náš blog o cestování

Nahoru Poutní zájezdy na Facebooku Poutní zájezdy na Instagramu RSS