15.11.2023

Vydejte se s námi na životní pouť do Santiaga de Compostela

Štítky: Santiago de Compostela Svatojakubská pouť do Santiago de Compostela

Vydejte se s námi na životní pouť do Santiaga de Compostela

Nabízíme vám tři termíny organizovaných zájezdů s pěším putováním do Santiaga de Compostela a jeden termín svatojakubské cesty ze Santiaga do Finisterre, během nichž se nebudete muset o nic starat. Pouze jít a vnímat všechnu tu krásu a hloubku camina (ubytování je zajištěno, velké zavazadlo nenosíte a po celou dobu putování je vám k dispozici autobus a samozřejmě i erudovaný průvodce). Putujte s námi. Buen camino!

1. Camino Frances - Francouzská královská cesta (cca 262 km)

Toužíte putovat do Santiaga de Compostela? Plánujete absolvovat více než 100 km? Vydejte se na Camino Frances - nejstarší a oblíbenou Francouzskou královskou cestu (cca 262 km) s nádhernou přírodou, historickými kostely, katedrálami, hrady a zámky. Na programu bude také návštěva světoznámého poutního místa Lurdy ve Francii a hlavního města Španělska Madridu. Během pouti vás doprovodí zkušený průvodce. Termín zájezdu je 10. 6. - 25. 6. 2024. Více zde.

2. Camino Arousa (cca 131 km)

Přemýšlíte o životní pouti k hrobu sv. Jakuba do Santiaga? Vydejte se na pouť po trase Camimo Arousa (131 km + loď), kterou jsme opět zařadili do programu. Trasa Camina Arousa vede přes oblasti s překrásnou přírodou, malebnými vesnicemi a středověkým dědictvím. Na programu bude i návštěva slavného města vín Porta, pozoruhodného poutního místa Braga a fakultativně také Finistere, nejzápadnějšího bodu Španělska. Termín zájezdu: 25. 6. - 6. 7. 2024. Více zde.

3. Camino Portuggués - Portugalská trasa (cca 230 km)

Je vaším snem absolvovat camino do Santiaga de Compostela? Rádi byste putovali více než 100 km? Zkuste oblíbené Camino Portuggués, které jsme na rok 2024 zařadili do programu (cca 230 km). Jedná se o oblíbenou trasu obohacenou přítomností historických měst, kostelů, klášterů, kaplí, Božích muk, mostů... Trasa začíná ve městě Porto a končí u hrobu sv. Jakuba. Na programu bude také návštěva poutního místa Fatima. Termín: 6. 7. - 18. 7. 2024. Více zde.

4. Camino de Finisterre (117,5 km)

Zveme vás na novinkou svatojakubskou cestu ze Santiaga až na "konec světa" do Finisterre! Camino de Finisterre (117,5 km) je jedinečná starodávná cesta, která má předkřesťanský původ, jediná trasa, která začíná v Santiagu de Compostela a vede poutníky na západ k ohromujícímu Atlantickému oceánu a na pobřeží Galicie. Procházet budete nedotčenou krajinou s vesničkami a poli s fascinujícími tradicemi, chutnými mořskými plody a velkolepými scenériemi. V případě příznivého počasí si můžete ve Finisterru užít také koupání v moři na krásných písečných plážích. Bohatý program nabízí i návštěvu Porta, Bragy, Garabandalu a Lurd. Termín: 16. 7. - 27. 7. 2024. Více zde.

Putujte s námi! Buen camino!

V případě zájmu doporučujeme neváhat, dle zkušenosti z minulých let jsou tyto zájezdy brzy vyprodané!

Všechny zájezdy nabízíme za stejné ceny jako centrála. Ceny v Kč vždy schvaluje centrála a jsou v nich zahrnuty všechny povinné příplatky (především letištní poplatky), které se hradí předem. Informace o dalších možných příplatcích hrazených předem a případných ostatních příplatcích hrazených na místě jsou uvedeny u jednotlivých zájezdů. K většině zájezdů navíc poskytujeme slevy. Děkujeme za přízeň!

16.01.2016

Svatojakubská pěší pouť do Santiago de Compostela

Svatojakubská pěší pouť do Santiago de Compostela

Portugalská trasa z Tui do Santiago de Compostela + poutní místo Fatima

autor: VČ

 

Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat!


 

PoutníZájezdy.CZ - specialista na poutní zájezdy po celém světě │ tel.: +420 731 604 770 │ e-mail: info(zavináč)poutnizajezdy.cz

Doporučujeme vám poutní zájezdy do Lurd, Fatimy, Santiaga de Compostela, La Saletty, Medžugorje, Říma, Guadalupe a na další poutní místa.

Náš blog Svatá zeměPoutnictví Tiskárna Grantis

© Design, redakční systém: Webdesignum.cz

Nahoru Poutní zájezdy na Facebooku Poutní zájezdy na Instagramu RSS