Slevová akce!
26.10.2021

Využijte skvělých slev za včasné objednání zájezdu do 31. 1. 2022!

Využijte skvělých slev za včasné objednání zájezdu do 31. 1. 2022!

Vážení klienti,

tak jako v minulých letech, i v tomto roce (až do 31. 1. 2022) můžete využít zajímavých slev za včasné objednání zájezdu. Slevy se pohybují v řádu několika set až tisíc korun. Naši stálí zákazníci navíc mohou po celý rok využívat věrnostních slev. Veškeré informace o všech poskytovaných slevách naleznete u jednotlivých zájezdů na www.poutnizajezdy.cz/Zajezdy.

Slevy jsou poskytovány za těchto podmínek:

  • Sleva za včasný nákup je platná do 31. 1. 2022. Výše slevy za včasný nákup je vždy uvedena u každého zájezdu. Pokud není u zájezdu uvedena výše slevy za včasný nákup, sleva se na zájezd nevztahuje.
  • Věrnostní sleva se týká stálých klientů, kteří s námi absolvují min. třetí cestu během posledních pěti let a je platná po celý rok. Tato sleva se vztahuje na vybrané zájezdy. Není-li u zájezdu uvedena výše věrnostní slevy, sleva se na zájezd nevztahuje. Důležité upozornění: Pro uplatnění věrnostní slevy je nezbytné uvést při přihlašování a před vyplněním závazné přihlášky kromě vašeho jména a příjmení také rodné číslo pro kontrolu, kterou provede cestovní kancelář.
  • Maximální výše slevy, resp. kombinace slev na zájezd je 2.650,- Kč/osoba.
  • Min. výše zálohy na zájezdy s autokarovou dopravou je jen 1500,- Kč a na letecké zájezdy a zájezdy s kombinovanou (tj. leteckou a autokarovou) dopravou pouze 3000,- Kč! Jedná se o akční nabídku platnou rovněž do 31. 1. 2022.

Neváhejte si svůj vysněný zájezd objednat včas a využít skvělých slev platných do 31. 1. 2022!

Veškeré informace o zájezdech a slevách naleznete v naší kompletní nabídce na http://www.poutnizajezdy.cz/Zajezdy

Děkujeme za přízeň a těšíme se na spolupráci s vámi!

S přáním všeho dobrého

Veronika Čepelková, CA PoutníZájezdy.CZ

Všechny zájezdy nabízíme za stejné ceny jako CK. Ceny v Kč vždy schvaluje CK a jsou v nich zahrnuty všechny povinné příplatky, které se hradí předem. Informace o dalších možných příplatcích hrazených předem a případných ostatních příplatcích hrazených na místě jsou uvedeny u jednotlivých zájezdů. K zájezdům navíc poskytujeme slevy, popř. dárky. Děkujeme za vaši přízeň!

Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat!


 

Tel.: +420 731 604 770 │ E-mail: info@poutnizajezdy.cz │ www.poutnizajezdy.cz

Doporučujeme vám zájezdy do Izraele. Můžete si také vybrat z široké nabídky poutních zájezdů do Lurd, Fatimy, Santiaga de Compostela, Říma, Guadalupe a na další poutní místa.

© Design, redakční systém: Webdesignum 2011-2016 | Partnerské weby: Svatá země | Simeon.cz | TV-MIS | Revue Theofil | Tiskárna Grantis | Poutní knihy | Náš blog o cestování

Nahoru Poutní zájezdy na Facebooku Poutní zájezdy na Instagramu RSS