Slevová akce!
01.05.2021

Využijte skvělých slev za včasné objednání zájezdu mimořádně do 15. 5. 2021!

Využijte skvělých slev za včasné objednání zájezdu mimořádně do 15. 5. 2021!

Vážení klienti,

tak jako v minulých letech, i v tomto roce (mimořádně do 15. 5. 2021) můžete využít zajímavých slev za včasné objednání zájezdu. Slevy se pohybují v řádu několika set až tisíc korun. Naši stálí zákazníci navíc mohou po celý rok využít věrnostních slev. Veškeré informace o všech poskytovaných slevách naleznete u jednotlivých zájezdů na www.poutnizajezdy.cz/Zajezdy.

Slevy jsou poskytovány za těchto podmínek:

  • Sleva za včasný nákup je mimořádně platná do 15. 5. 2021. Výše slevy za včasný nákup je vždy uvedena u každého zájezdu. Pokud není u zájezdu uvedena výše slevy za včasný nákup, sleva se na zájezd nevztahuje.
  • Věrnostní sleva se týká stálých klientů, kteří s námi absolvují min. třetí cestu během posledních pěti let a je platná po celý rok. Tato sleva (není-li uvedeno jinak) je dvojnásobkem slevy za včasný nákup, pokud je zájezd objednán do 30. 4. 2021. Po tomto datu je výše slevy shodná s výší slevy za včasný nákup. Důležité upozornění: Pro uplatnění věrnostní slevy je nezbytné uvést při přihlašování a před vyplněním závazné přihlášky kromě vašeho jména a příjmení také rodné číslo pro kontrolu, kterou provede cestovní kancelář.
  • Maximální výše slevy, resp. kombinace slev na zájezd je 2.700,- Kč/osoba.

Slevy (za včasný nákup a věrnostní sleva) se vzhledem k mimořádně nízkým cenám nevztahují na zájezdy do Izraele nebo zájezdy do zemí v kombinaci s Izraelem, příp. jiných destinací. Na tyto zájezdy naše cestovní agentura obvykle poskytuje jiné mimořádné slevy.

O všech aktuálně poskytovaných slevách nebo výhodách vždy informujeme na našem webu www.poutnizajezdy.cz.

Neváhejte si svůj vysněný zájezd objednat včas a využít skvělých slev platných max. do 15. 5. 2021!

Veškeré informace o zájezdech a slevách naleznete v naší kompletní nabídce na http://www.poutnizajezdy.cz/Zajezdy

Děkujeme za přízeň a těšíme se na spolupráci s vámi!

S přáním všeho dobrého

Veronika Čepelková, CA PoutníZájezdy.CZ

Všechny zájezdy nabízíme za stejné ceny jako CK. Ceny v Kč vždy schvaluje CK a jsou v nich zahrnuty všechny povinné příplatky, které se hradí předem. Informace o dalších možných příplatcích hrazených předem a případných ostatních příplatcích hrazených na místě jsou uvedeny u jednotlivých zájezdů. K zájezdům navíc poskytujeme slevy, popř. dárky. Děkujeme za vaši přízeň!

Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat!


 

Tel.: +420 731 604 770 │ E-mail: info@poutnizajezdy.cz │ www.poutnizajezdy.cz

Doporučujeme vám zájezdy do Izraele. Můžete si také vybrat z široké nabídky poutních zájezdů do Lurd, Fatimy, Santiaga de Compostela, Říma, Guadalupe a na další poutní místa.

© Design, redakční systém: Webdesignum 2011-2016 | Partnerské weby: Svatá země | Simeon.cz | TV-MIS | Revue Theofil | Tiskárna Grantis | Poutní knihy | Náš blog o cestování

Nahoru Poutní zájezdy na Facebooku Poutní zájezdy na Instagramu RSS