28.12.2021

Využijte speciálních a věrnostních slev na zájezdy v naší nabídce

Využijte speciálních a věrnostních slev na zájezdy v naší nabídce

Hledáte kvalitní zájezdy na oslovující místa? Rádi byste navíc využili slev či mimořádných cen? Vyberte si zájezdy z naší nabídky a splňte si svůj cestovatelský sen! Naši stálí zákazníci navíc mohou po celý rok využít věrnostní slevy.

Věrnostní sleva se týká stálých klientů, kteří s námi absolvovali min. dvě cesty během posledních pěti let, a je platná po celý rok

Důležité upozornění: Pro uplatnění věrnostní slevy je nezbytné uvést při přihlašování a před vyplněním závazné přihlášky kromě vašeho jména a příjmení také rodné číslo pro kontrolu, kterou provede cestovní kancelář.

- Maximální výše věrnostní slevy 2.650,- Kč/osoba/zájezd.

- Min. výše zálohy při objednání zájezdu je 50 % ceny zájezdu.

Věrnostní sleva se vzhledem k mimořádně nízkým cenám nevztahuje na zájezdy do Izraele, zájezdy do zemí v kombinaci s Izraelem a případně i jiné zájezdy za mimořádné ceny. Bližší info naleznete u jednotlivých zájezdů.

Děkujeme za přízeň a těšíme se na spolupráci s vámi!

S přáním všeho dobrého

V. Čepelková, cestovní agentura PoutníZájezdy.CZ

 

 

 

 

Všechny zájezdy nabízíme za stejné ceny jako CK. Ceny v Kč vždy schvaluje CK a jsou v nich zahrnuty všechny povinné příplatky, které se hradí předem. Informace o dalších možných příplatcích hrazených předem a případných ostatních příplatcích hrazených na místě jsou uvedeny u jednotlivých zájezdů. K zájezdům navíc poskytujeme slevy, popř. dárky. Děkujeme za vaši přízeň!

Internetový obchod PoutníKnihy.CZ

Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat!


 

Tel.: +420 731 604 770 │ E-mail: info@poutnizajezdy.cz │ www.poutnizajezdy.cz

Doporučujeme vám zájezdy do Izraele. Můžete si také vybrat z široké nabídky poutních zájezdů do Lurd, Fatimy, Santiaga de Compostela, Říma a na další místa.

© Design, redakční systém: Webdesignum 2011-2016 | Partnerské weby: Svatá země | Simeon.cz | TV-MIS | Tiskárna Grantis | PoutníKnihy.CZ |

NAVRCHOLU.cz

Nahoru Poutní zájezdy na Facebooku Poutní zájezdy na Instagramu RSS