Slevová akce!
26.04.2019 – 03.05.2019, cena: 17.170,- Kč

Zájezd Perly Francie a jižního Španělska - Paříž, Orleans, Burgos, Madrid, Granada, Cordoba a Sevilla 26. 4. - 3. 5. 2019

Štítky: Francie Španělsko

Novinka
Zájezd Perly Francie a jižního Španělska - Paříž, Orleans, Burgos, Madrid, Granada, Cordoba a Sevilla 26. 4. - 3. 5. 2019
 

Využijte slevy 360,- Kč/osoba za včasné objednání zájezdu do 31. 1. 2019!

Na zájezd se po splnění podmínek vztahuje také věrnostní sleva 360,- Kč/osoba!

Zavítejte do romantické Paříže, města, kde působili sv. Vincenc z Pauly, sv. Luisa de Marillac a sv. Kateřina Labouré. Navštivte Orleans, historické město na řece Loiře, které osvobodila sv. Jana z Arku, poznejte historické perly horkého jižního Španělska – Granadu, Cordobu, Sevillu a jejich místa spjatá s působením sv. Jana z Boha a sv. Jana Avilského. Čeká vás bohatý program, pojeďte s námi!

Cena: 17.170,- Kč

V ceně je zahrnuto: letenka Vídeň - Paříž, Lisabon - Vídeň, 6x ubytování se snídaní ve dvou a třílůžkových pokojích se sociálním zařízením, 4x večeře, doprava klimatizovaným autobusem po trase, odborný průvodce, kněz, servisní poplatky

V ceně není zahrnuto: vstupy, sedadlo v přední části autobusu 400,- Kč/os.

Možné příplatky (doporučujeme): pojištění storna zájezdu: krytí do výše 80 % storno poplatku, cena 420,- Kč, pojištění léčebných výloh v zahraničí 200,- Kč/osoba, transfer z Bratislavy na letiště Vídeň a zpět 400,- Kč/osoba

Program:

1. den: Setkání skupiny v Bratislavě ráno, transfer na letiště do Vídně, odlet do Paříže. Po příletu přesun do centra, katedrála Notre Dame, Rue du Bac - klášter sv. Vincence s kaplí Zázračné medaile, ve které je vystaveno neporušené tělo sv. Kateřiny Labouré. Kostel sv. Vincence de Paul s jeho tělesnými ostatky. Plavba po Seině s vyhlídkou na hlavní dominanty města: Eiffelova věž, Invalidovna, Bourbonský palác, Muzeum D'Orsay, Justiční palác, Notre Dame, Radnice, Place de la Concorde, Louvre. Odjezd na hotel, ubytování.

2. den: Po snídani další program v Paříži, kouzelná čtvrť umělců Montmartre s bílou bazilikou Sacré Coeur. Fakultativně možnost návštěvy paláce Louvre. Muzeum ukrývá skvosty evropského malířství a sochařství; přilehlé Tuilerijské zahrady jsou ukázkou dokonalé francouzské zahradní úpravy. Odpoledne odjezd na ubytování v Orleans, ubytování.

3. den: Po snídani návštěva Orleans, historické město na romantické řece Loiře, v minulosti jedno z obchodních středisek římské provincie Galia. Ve 4. století zde bylo založeno biskupství. Prudký rozvoj kultury začal založením univerzity v roce 1309. Přelom v historii města nastal během stoleté války, kdy se zde v roce 1429 objevila Jana z Arku s početnou armádou a osvobodila město od anglického obléhání. "Panna Orleánská" patří mezi nejznámější postavy v dějinách Francie. Byla kanonizována až v roce 1920; dnes je jedním ze symbolů Francie. Dominantou historického centra s renesančními fasádami je katedrála Sainte-Croix. Odjezd na hotel v oblasti Burgos, večeře, ubytování.

4. den: Po snídani návštěva města Burgos, které bylo založeno v roce 884 u břehů Arlanzón při hrabství Diega Rodrigueze Porcelos pod vládou Alfonse III. Patří k nejkrásnějším městům Španělska. Navštívíte katedrálu Panny Marie (UNESCO), jeden z nejkrásnějších gotických chrámů XIII. století. Úzké věže, kupole, kapličky doplněné zajímavou kolekcí oltářních obrazů, barevnými skly, hrobkami a známými zlatými schody Diego de Siloé. Pokračování do Madridu, hlavního města Španělska. Prohlídka centra města, neogotická katedrála la Amudena, jejíž stavba trvala více než 100 let. Slavnostně byla otevřena v roce 1993 a posvětil ji sv. Jan Pavel II. Naproti katedrále je monumentální Královský palác. Večeře, ubytování.

5. den: Po snídani prohlídka Granady - perly Španělska a celého Iberského poloostrova, ukázka překrásné arabské architektury, mše sv. v Alhambře (palácová pevnost sultánů z rodu Nasrovců, vládců španělského maurského království, jejíž součástí je kostel Panny Marie, který nahradil mešitu), křesťanská Granada, Capilla Real a hrobka Isabely Kastilské a Ferdinanda. Zde působil i svatý Jan z Boha. Město, na které se nezapomíná. Přesun na hotel v oblasti Cordoby, večeře, ubytování.

6. den: Po snídani Cordoba - jedno z nejnavštěvovanějších španělských měst. Město, které dominovalo středověké Evropě, rodiště Senecy a Lucana, působiště Averroa a Maimonidese, fantastický mix křesťanské, muslimské a židovské kultury. Mešita - katedrála, stojící na místě původního vizigótského chrámu, Alcazar a sídlo evropských monarchů, unikátní synagogy, římské památky. Nedaleko Cordoby se narodil sv. František Solano a působil zde i sv. Jan Avilský. Odjezd do Sevilly, večeře, ubytování.

7. den: Po snídani Sevilla - hlavní město horké Andalusie a přístav, kam se přiváželo bohatství Nového světa, majestátní katedrála a Giralda, Kolumbova hrobka, palác Alcazar, Zlatá věž. V podvečer odjezd na letiště do Lisabonu.

8. den: Odlet z Lisabonu po půlnoci. Přílet do Vídně v 9:10 ráno, následně transfer do Bratislavy.

Program je spojen s každodenní mší.

Všechny zájezdy nabízíme za stejné ceny jako CK. Ceny v Kč vždy schvaluje CK a jsou v nich zahrnuty všechny povinné příplatky, které se hradí předem. Informace o dalších možných příplatcích hrazených předem a případných ostatních příplatcích hrazených na místě jsou uvedeny u jednotlivých zájezdů. K zájezdům navíc poskytujeme slevy, popř. dárky. Děkujeme za vaši přízeň!

Přihláška
Na uvedenou e-mailovou adresu Vám bude zaslána cestovní smlouva a další nezbytné informace k přihlášení na zájezd. Nemáte-li možnost si smlouvu vytisknout, uveďte prosím tuto skutečnost do kolonky „Další informace“. Smlouva Vám bude následně zaslána poštou.

Pokud uplatňujete věrnostní bonus poskytovaný CK, uveďte prosím do kolonky "Další informace" také Vaše rodné číslo, resp. rodná čísla.


Zásady ochrany osobních údajů, 96 kB

Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat!


 

Tel.: +420 731 604 770 │ E-mail: info@poutnizajezdy.cz │ www.poutnizajezdy.cz

Doporučujeme vám zájezdy do Izraele. Můžete si také vybrat z široké nabídky poutních zájezdů do Lurd, Fatimy, Santiago de Compostela a na další místa.

© Design, redakční systém: Webdesignum 2011-2016 | Externí odkazy: TV-MIS | Masáže v Hradci Králové | Tiskárna Grantis |

NAVRCHOLU.cz

Nahoru Poutní zájezdy na Facebooku RSS