Slevová akce!
03.05.2020 – 14.05.2020, cena: 131.710,- Kč

Zájezd Velikonoční ostrov a Patagonie 3. 5. - 14. 5. 2020

Štítky: Patagonie Velikonoční ostrov

Zájezd Velikonoční ostrov a Patagonie 3. 5. - 14. 5. 2020
 

Využijte slevy 2.650,- Kč/osoba za včasné objednání zájezdu do 31. 1. 2020!

Dech beroucí scenérie, nádherná příroda, kombinace horského a městského životního stylu. Patagonie se svými fjordy a ledovci a jedinečný cíl - Velikonoční ostrovy. Milovníci kultury, historie, přírody a jedinečné krajiny, vydejte se odhalit jejich tajemství na tomto mimořádném novinkovém zájezdu v doprovodu jednoho z nejerudovanějších průvodců Dr. Jána Majerníka!

Cena: 131.710,- Kč

Cena zahrnuje:

Mezinárodní letenky Vídeň - Santiago de Chile, přes Frankfurt, Santiago de Chile - Vídeň, přes Madrid, Santiago de Chile - Velikonoční ostrov - Santiago de Chile. Průvodce - kněz.

Ubytování: 4* hotely v Chile, luxusní kemp v Patagonii - jurty, strava: snídaně každý den (v závislosti na času odjezdu), polopenze v Santiago de Chile a na Velikonočním ostrově, plná penze v Patagonii (bufetové snídaně / oběd nebo obědové balíčky / večeře výběr z menu, otevřený bar - domácí víno / standardní lihoviny zahrnuty, prémiové vína a lihoviny za příplatek), soukromá doprava kromě Patagonie, kdy jsou exkurze sdíleny s ostatními účastníky. Vybírají se den předem na základě aktuální nabídky, náročnosti a počasí, včetně vstupu do Torres del Paine NP a okolí. Pravidelné transfery do / z Punta Arenas, Puerto Natales. Anglicky mluvící průvodce po trase, místní anglicky mluvící průvodce během prohlídek. Prohlídka města Santiago de Chile, výstup na horu San Cristobal. Velikonoční ostrov - průzkum posvátných záhadných monolitů Moai - sochy lidských postav vytesaných ze skály, umístěné po pobřeží kolem celého ostrova, které odrážejí záhadnou kulturu Rapa Nui, turistika k sopkám Rano Raraku a Rano Kau. Vstupy a prohlídky během programu. Servisní poplatky včetně tax na všechny lety, vnitrostátní přelety: Santiago-Punta Arenas-Santiago (12.990,- Kč/osoba - aktuální cena)

Cena nezahrnuje:

Nápoje a osobní výdaje, služby, které nejsou zmíněny v programu, bakšišné pro průvodce , řidiče a v restauracích 100,- EUR, ostatní výdaje, které nejsou uvedeny v programu, za extra příplatek 180,- USD/osoba jurta s jacuzzi - na vyžádání, jednolůžkový pokoj 22.920,- Kč

Možné příplatky (doporučujeme):

Komplexní cestovní pojištění 1.080,- Kč

Transfer na letiště a z letiště Vídeň 400,- Kč

Program zájezdu:

1. den: Odlet z Vídně přes Frankfurt do Santiaga de Chile.

2. den: Dopoledne přílet do Santiaga de Chile, moderního města plného zeleně, štíty jihoamerických And, množství vinic a produkce vína, hudba na každém rohu, množství stánků s místními specialitami a trhy, kde umělci a řemeslníci nabízejí své výrobky. Setkání se s průvodcem, panoramatická prohlídka města, vrch nacházející se ve středu města "Cerro San Cristobal" s překrásným výhledem na město, přesun do obchodního centra města. Pokračujete do části Providencia a Las Condes s množstvím výškových prosklených budov, kde sídlí kanceláře, trendové restaurace a obchody. Odjezd na ubytování a večeře.

3. den: Po snídani transfer na letiště a přelet do Punta Arenas, kde se vydáte na malebnou cestu do all inclusive kempu Patagonie, který se nachází u jezera Toro s výhledem na žulové vrcholy masivu Paine. Váš pobyt zahrnuje výběr různých expedic. V závislosti na zájmu, časových možností a fyzické kondice si můžete vybrat z celodenních nebo půldenních exkurzí. Zahrnují túry, jízdu na kajaku nebo na koni, rybolov a výlety na člunech na jezeře Lago Gray nebo expedici Zodiac k ledovci Serrano. www.patagoniacamp.com. Večeře v kempu Patagonie.

4. den: Vychutnejte si tři dny objevování Patagonie, nedotčených vodních toků s odbornými průvodci a přírodovědců přímo z kempu. Můžete navštívit národní park Torres del Paine. Zaměstnanci kempu Vám každý večer představí exkurze, které Vám mohou nabídnout následující den. Vedou jejich vynikající přírodovědci, takže se dozvíte hodně o geologii, flóře a fauně Patagonie. Snídaně, oběd, večeře.

5. den: Další den v Patagonii, nové objevy této země a nedotčených vodních toků. V doprovodu přírodovědců se dozvíte hodně o geologii, flóře a fauně. V kempu si můžete odpočinout v baru u tradičním nápoji Pisco Sour nebo si vychutnat sklenici dobrého chilského vína. Tým kempu Vám opět představí možné exkurze na následující den. Snídaně, oběd, večeře.

6. den: Poslední den v Patagonii a úchvatná přírodní scenérie, která obklopuje kemp. Dýchejte nedotčený a čistý vzduch při vydatných snídani. I dnes Vás čeká přírodovědecká expedice, kterou si vyberete. Možná jednoduchá túra nebo náročnější celodenní program. Ukončete svůj den výhledem na jezero a hory z vaší soukromé terasy. Ubytování v kempu. Snídaně, oběd, večeře.

7. den: Po snídani transfer do Punta Arenas s následným odletem do Santiago de Chile, setkání s průvodcem a ubytování v hotelu v blízkosti letiště, večeře.

8. den: Ranním letem se přesunete k najizolovanejšiemu místu planety, na Velikonoční ostrov. Má tvar trojúhelníku a je znám pod jménem Rapa Nui - "Pupek světa". Místní obyvatelé si kdysi mysleli, že oni jsou jediné místo na Zemi, které tu zůstalo. Název ostrova "Velikonoční ostrov" mu dal Hodanďan Roggeveen, který sem připlul v roce 1722 během velikonočního období. Od roku 1888 patří ostrov Chile, ale jeho poloha ho činí turisticky drahým cílem i pro Chilanů. Tajemstvím opředené sochy Moai, z nichž každá je originál. Některé obsahují nápisy v oceánštine - dávno zaniklém jazyku místní civilizace. Traduje se, že sochy stavěly na počest náčelníků, ale zároveň mají za úkol chránit místní obyvatelstvo před přítomnými hrozbami. Transfer do hotelu a odpoledne přesun k největšímu z kráterů - vulkánu Rano Kao nacházející se jižně od Hanga Roa ... na vrcholu se Vám naskytne výhled na rozlehlý oceán, je součástí světového dědictví UNESCO. Přesun k Orongo až se dostanete k chrámu Vinapu - významné obřadní středisko, sousoší na Ahu táhnout při západu slunce, Ko Te Riku s moai s proslulými černými a bílými očima a kloboukem na hlavě tzv. puká. Tento večer uvidíte pět soch moai. Večeře, ubytování.

9. den: Pokračujete v poznávání tajemství Velikonočního ostrova, cesta k vulkánu Rano Raraku, abyste se dostali k Ahu Vaihu, kde všech 8 moai je shozených a jejich nosy jsou zaryté do země. Po cestě členitým pobřežím jižní částí ostrova uvidíte Ahu Akahanga, považovány za pohřebiště krále Hotu Matua a Ahu Tongariki, kde 12 soch bylo totálně zničeno během kmenových válek v roce 1960. Přesun zpět k La Perouse Bay, příjezd do Ahu Te Pito Kura, kde se nachází nejdelší moai (9.98 m vysoký a vážící 82 tun). Obědové balíčky a přesun k pláži Anakena, koupání se a odpočinek.

10. den: Transfer na letiště a přelet z Velikonočního ostrova do Santiaga de Chile, setkání s průvodcem a ubytování. Večeře v místní restauraci.

11. den: Návštěva historického centra Santiago de Chile, které je obklopeno moderními budovami. Palác La Moneda, náměstí Plaza de Armas, katedrály. Návštěva místního trhu Central spojená s rozlučkový obědem. Transfer na letiště s následným odletem do Evropy.

12. den: Přílet do Vídně přes Madrid.

Kemp Patagonie - luxusní kemp: dopřejte si zážitek v originálním kempu Patagonie! Nachází se v Torres del Paine, v soukromé rezervaci o rozloze 34 000 hektarů, nad pobřežím jezera Toro - největšího jezera v oblasti Magallanes s překrásným výhledem na Macizo del Paine. Jurty jsou přizpůsobeny okolní přírodě, ale s hotelovým komfortem. Pokoj: ústřední topení, vlastní koupelna, toaletní potřeby, interiér vybaven nábytkem a ručně šitými textiliemi, všechny jurty mají kruhovou kopuli uprostřed stanu, který byl původně využíván jako komín, dnes si takto můžete vychutnat spaní pod hvězdami... všechny exkurze budou organizovány den předem spolu s ostatními hosty v závislosti na povětrnostních podmínkách a dostupnosti. Extra výlety jsou za příplatek a podléhají stejně podmínkám dostupnosti a rezervace.

Všechny zájezdy nabízíme za stejné ceny jako CK. Ceny v Kč vždy schvaluje CK a jsou v nich zahrnuty všechny povinné příplatky, které se hradí předem. Informace o dalších možných příplatcích hrazených předem a případných ostatních příplatcích hrazených na místě jsou uvedeny u jednotlivých zájezdů. K zájezdům navíc poskytujeme slevy, popř. dárky. Děkujeme za vaši přízeň!

Přihláška
Na uvedenou e-mailovou adresu Vám bude zaslána cestovní smlouva a další nezbytné informace k přihlášení na zájezd. Nemáte-li možnost si smlouvu vytisknout, uveďte prosím tuto skutečnost do kolonky „Další informace“. Smlouva Vám bude následně zaslána poštou.

Pokud uplatňujete věrnostní bonus poskytovaný CK, uveďte prosím do kolonky "Další informace" také Vaše rodné číslo, resp. rodná čísla.


Zásady ochrany osobních údajů, 96 kB

Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat!


 

Tel.: +420 731 604 770 │ E-mail: info@poutnizajezdy.cz │ www.poutnizajezdy.cz

Doporučujeme vám zájezdy do Izraele. Můžete si také vybrat z široké nabídky poutních zájezdů do Lurd, Fatimy, Santiaga de Compostela, Říma a na další místa.

© Design, redakční systém: Webdesignum 2011-2016 | Partnerské weby: Svatá země | Simeon.cz | TV-MIS | Tiskárna Grantis |

NAVRCHOLU.cz

Nahoru Poutní zájezdy na Facebooku Poutní zájezdy na Instagramu RSS