28.08.2019 – 01.09.2018, cena: 8.980,- Kč

Zájezd do Chorvatska - rozlučka s létem 25. 8. - 1. 9. 2019

Štítky: Chorvatsko

Novinka
Zájezd do Chorvatska - rozlučka s létem 25. 8. - 1. 9. 2019
 

K zájezdu od nás navíc obdržíte slevu 100,- Kč/osoba.

Pojeďte s námi rozloučit se s létem k oblíbenému Jadranu do Chorvatska za výbornou cenu! Těšit se můžete na skvělý relax v blízkosti pláže v malém městečku Resnik nedaleko starobylého města Trogir. Zájezd je vhodný i pro rodiny s dětmi. Pro děti nabízíme slevy.

Cena: 8.980,- Kč/dospělá osoba

7.020,- Kč/dítě do 12 let na přistýlce

5.270,- Kč/dítě do 5 let na přistýlce

V ceně je zahrnuto: lux bus, 5x ubytování s polopenzí - snídaně a večeře formou švédských stolů + nápoj k večeři, pobytová taxa, klimatizace

V ceně není zahrnuto: pojištění léčebných výloh v zahraničí 200,- Kč, pojištění storna zájezdu - krytí do výše 80 % storno poplatku 420,- Kč

Ubytování

Vila ANA ***

Vila se nachází v malém městečku Resnik u města Kaštel Štafilič, nedaleko Trogiru, do kterého se dostaneme lodí. Má vynikající polohu, je vzdálená 50 m od oblázkové pláže vhodné pro dospělé i děti. Každý apartmán má dvoulůžkové, resp. třílůžkové neprůchozí pokoje, obyvaci část, kuchyňku kompletně zařízenou včetně lednice, TV, Wifi, klimatizaci, balkon nebo terasu s posezením. U vily je k dispozici gril s posezením.

Stravování

Polopenze: bohaté snídaně a večeře formou švédských stolů + nápoj k večeři v resortu Resnik (jen přes silnici)

Resort Resnik nabízí sportovní vyžití - tenis, volejbal pingpong, bowling a atrakce pro děti.

Odjezd/příjezd

Odjezd 25. 8. 2019 v podvečerních hodinách, návrat 1. 9. 2019 v ranních hodinách.

Nástupní místa: Senica a Bratislava, hlavní nádraží

Všechny zájezdy nabízíme za stejné ceny jako CK. Ceny v Kč vždy schvaluje CK a jsou v nich zahrnuty všechny povinné příplatky, které se hradí předem. Informace o dalších možných příplatcích hrazených předem a případných ostatních příplatcích hrazených na místě jsou uvedeny u jednotlivých zájezdů. K zájezdům navíc poskytujeme slevy, popř. dárky. Děkujeme za vaši přízeň!


Vážení klienti,

z důvodu zahraniční cesty a dovolené bude do 7. 7. 2019 provoz naší agentury omezen. Vaše dotazy a přihlášky vyřídíme v nejbližším možném termínu.

Děkujeme za pochopení a přejeme báječné letní dny.

CA PoutníZájezdy.CZ

Přihláška
Na uvedenou e-mailovou adresu Vám bude zaslána cestovní smlouva a další nezbytné informace k přihlášení na zájezd. Nemáte-li možnost si smlouvu vytisknout, uveďte prosím tuto skutečnost do kolonky „Další informace“. Smlouva Vám bude následně zaslána poštou.

Pokud uplatňujete věrnostní bonus poskytovaný CK, uveďte prosím do kolonky "Další informace" také Vaše rodné číslo, resp. rodná čísla.


Zásady ochrany osobních údajů, 96 kB

Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat!


 

Tel.: +420 731 604 770 │ E-mail: info@poutnizajezdy.cz │ www.poutnizajezdy.cz

Doporučujeme vám zájezdy do Izraele. Můžete si také vybrat z široké nabídky poutních zájezdů do Lurd, Fatimy, Santiaga de Compostela, Říma a na další místa.

© Design, redakční systém: Webdesignum 2011-2016 | Partnerské weby: Svatá země | Simeon.cz | TV-MIS | Tiskárna Grantis |

NAVRCHOLU.cz

Nahoru Poutní zájezdy na Facebooku Poutní zájezdy na Instagramu RSS