21.09.2018 – 24.09.2018, cena: 4.780,- Kč

Zájezd do Ellwangenu a Mnichova 21. 9. - 24. 9. 2018

Štítky: Německo

Novinka
Zájezd do Ellwangenu a Mnichova 21. 9. - 24. 9. 2018
 

K zájezdu od nás navíc obdržíte slevu 100,- Kč/osoba!

Přidejte se ke slovenským poutníkům a navštivte během slovenské národní pouti Ellwangen, místo, kde byl v 9. století vězněn sv. Metoděj. Na programu bude také návštěva nejslavnějšího a největšího pivního festivalu na světě Oktoberfest v Mnichově. Na zájezdu vás doprovodí zkušený průvodce Dr. Ján Majerník.

Cena: 4.780,- Kč

V ceně je zahrnuto: lux bus, 1x ubytování se snídaní, 1x oběd, duchovní doprovod, průvodce, komplexní cestovní pojištění

V ceně není zahrnuto: městská taxa - platí se na místě, vstupy, sedadlo v přední části autobusu 410,- Kč/os.

Program zájezdu:

1. den: Odjezd z Bratislavy ve 21:30 hodin. Noční jízda do Ellwangenu.

2. den: Setkání poutníků v 10:15 hodin na náměstí před bazilikou sv. Víta v Ellwangenu, v 11:00 hodin slavnostní mše k úctě sv. Cyrila a Metoděje, ve 13:00 hodin oběd a společné posezení, následně doprovod a modlitba u památníku sv. Metoděje, v 16:30 hodin litanie k sv. Cyrilovi a Metodějovi, eucharistické požehnání a zakončení poutě. Ubytování, volný program.

3. den: Snídaně, odjezd do Mnichova, mše sv. Poté návštěva nejslavnějšího a největšího pivního festivalu na světě Oktoberfest, na kterém vás čekají skvělé jídla, vynikající pivo a také nezapomenutelné krásy Mnichova. Odjezd na Slovensko ve večerních hodinách.

4. den: Ráno příjezd do Bratislavy.

Zpravidla poslední zářijovou sobotu se koná pouť Slováků do Ellwangen-Jagst, kde byl koncem 9. století vězněn sv. Metoděj. Tyto poutě se konají každoročně již od roku 1971. V dobách tehdejší ČSSR/socialistické vlády na Slovensku, když naši krajané nemohli navštívit svou domovinu, měly tyto poutě obzvlášť velký význam pro soudržnost a národní povědomí Slováků v Německu.

Program je spojen s každodenní mší.


Všechny zájezdy nabízíme za stejné ceny jako CK. Ceny v Kč vždy schvaluje CK a jsou v nich zahrnuty všechny povinné příplatky, které se hradí předem. Informace o případných ostatních příplatcích hrazených na místě jsou uvedeny u jednotlivých zájezdů. K zájezdům navíc poskytujeme slevy, popř. dárky. Děkujeme za vaši přízeň!

Přihláška
Na uvedenou e-mailovou adresu Vám bude zaslána cestovní smlouva a další nezbytné informace k přihlášení na zájezd. Nemáte-li možnost si smlouvu vytisknout, uveďte prosím tuto skutečnost do kolonky „Další informace“. Smlouva Vám bude následně zaslána poštou.

Pokud uplatňujete věrnostní bonus poskytovaný CK, uveďte prosím do kolonky "Další informace" také Vaše rodné číslo, resp. rodná čísla.


Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat!


 

Tel.: +420 731 604 770 │ E-mail: info@poutnizajezdy.cz │ www.poutnizajezdy.cz

Doporučujeme vám zájezdy do Izraele. Můžete si také vybrat z široké nabídky poutních zájezdů do Lurd, Fatimy, Santiago de Compostela a na další místa.

© Design, redakční systém: Webdesignum 2011-2016 | Externí odkazy: TV-MIS | Masáže v Hradci Králové | Tiskárna Grantis |

NAVRCHOLU.cz

Nahoru Poutní zájezdy na Facebooku RSS