30.09.2018 – 07.10.2018, cena: 15.770,- Kč

Zájezd do Fatimy, Lurd, La Saletty, Santiaga de Compostela a Ovieda 30. 9. - 7. 10. 2018

Štítky: Francie Portugalsko Španělsko

Lurdy 1858-2018
Zájezd do Fatimy, Lurd, La Saletty, Santiaga de Compostela a Ovieda 30. 9. - 7. 10. 2018
 

K zájezdu od nás navíc obdržíte slevu 100,- Kč/osoba!

Na zájezd se po splnění podmínek vztahuje také věrnostní sleva 360,- Kč/osoba!

Pojeďte s námi na jeden z nejoblíbenějších zájezdů, během něhož navštívíte nejznámější mariánská a další poutní místa Evropy.

Cena: 15.770,- Kč

V ceně je zahrnuto: letenka Lisabon - Budapešť, lux bus, 4x hotelové ubytování *** s polopenzí, 1x poutní dům, duchovní doprovod, průvodce, transfer z letiště Budapešť do Bratislavy, servisní poplatky, komplexní cestovní pojištění

V ceně není zahrnuto: městská taxa - platí se na místě, vstupy, sedadlo v přední části autobusu 410,- Kč/os.

Program zájezdu:

1. den: Odjezd ze Slovenska (z Bratislavy) v odpoledních hodinách, noční jízda přes Rakousko a Itálii do Francie.

2. den: Příjezd do La Salette, jednoho z nejmalebnějších poutních míst. Nachází se ve Francouzských Alpách. Zde se zjevila Panna Maria dvěma pasáčkům v roce 1846. Náboženský program - návštěva baziliky Panny Marie, mše sv., možnost soukromé modlitby. Osobní volno, eventuálně výstup na horu Gargas. Ubytování.

3. den: Ráno odjezd do Lurd. Zde se v roce 1858 v jeskyni zjevovala Panna Maria nemocné dívce - Bernadettě Soubirousové. Zjevení byla oficiálně uznána církví v roce 1862. Postupně na místo zjevení začalo přicházet mnoho lidí a bylo zaznamenáno mnoho zázračných uzdravení. Ubytování. Po večeři společná modlitba růžence u jeskyně Zjevení a světelný průvod.

4. den: Po snídani pokračování v náboženském programu v Lurdech. Prohlídka areálu, komplex bazilik, podzemní bazilika Pia X. Pěší prohlídka po stopách sv. Bernadetty a návštěva míst, která jsou spojena se životem sv. Bernadetty v městečku Lurdy - rodný dům a farní kostel, ve kterém byla pokřtěna. Individuální možnost návštěvy bazénů s lurdskou vodou dopoledne, případně odpoledne. Slovenská křížová cesta, osobní modlitby, volný program. Ubytování, večeře.

5. den: Brzy ráno cca v 5:00 hodin odjezd do do Ovieda. Stojí zde katedrála ve stylu vrcholné gotiky s hroby asturijských králů a zlatým retabulem ze 16. století. Největším pokladem katedrály je Camara Santa, kaple z 9. stol. V katedrále Nejsvětějšího Spasitele se uchovává vzácná relikvie, která vykazuje množství podstatných shod s Turínským plátnem. Jedno ze středověkých svědectví o poutnících do Compostely hovoří o přítomnosti šátku v Oviedu: "A cestou do města Compostela se zastavovali v Oviedu, aby vzdali úctu Pánu. Neboť tam se nacházejí relikvie, které skutečně patří k starobylé tradici, a jejich spojitost s utrpením Krista se nikdy nezpochybňovala." Šátek nazývali Sudarium Domini nebo Ježíšův posmrtný šátek, mše sv. Pokračování do Santiaga de Compostela. Ubytování a večeře.

6. den: Náboženský program v Santiagu. Návštěva baziliky, kde se nachází hrob sv. Jakuba apoštola. Mše sv., pokračování do Fatimy, jednoho z nejznámějších poutních míst v Evropě. V roce 1917 se zde třem dětem zjevovala Panna Maria. Děti dostaly poselství známé jako Fatimské proroctví. Až 70 000 lidí bylo při posledním zjevení 13. října svědkem výjimečného fenoménu na obloze, který byl nazván "tanec slunce". Náboženský program - kaple Zjevení s milostivou sochou Panny Marie, bazilika s hroby sv. Františka a sv. Hyacinty Marto a také sestry Lucie. Po večeři mezinárodní modlitba růžence a světelné procesí, ubytování.

7. den: Po snídani pokračování v náboženského programu ve Fatimě. Prohlídka moderního chrámu Nejsvětější Trojice, osobní modlitby, individuální program. Křížová cesta s možností návštěvy rodného domu tří vizionářů Lucie Santos, Francisca Marto a Hyacinty Marto v Aljustrelu. Večer odjezd na letiště, odlet do Budapešti.

8. den: Brzy ráno přílet a následně transfer do Bratislavy.

Program je spojen s každodenní mší.

Všechny zájezdy nabízíme za stejné ceny jako CK. Ceny v Kč vždy schvaluje CK a jsou v nich zahrnuty všechny povinné příplatky, které se hradí předem. Informace o případných ostatních příplatcích hrazených na místě jsou uvedeny u jednotlivých zájezdů. K zájezdům navíc poskytujeme slevy, popř. dárky. Děkujeme za vaši přízeň!

Přihláška
Na uvedenou e-mailovou adresu Vám bude zaslána cestovní smlouva a další nezbytné informace k přihlášení na zájezd. Nemáte-li možnost si smlouvu vytisknout, uveďte prosím tuto skutečnost do kolonky „Další informace“. Smlouva Vám bude následně zaslána poštou.

Pokud uplatňujete věrnostní bonus poskytovaný CK, uveďte prosím do kolonky "Další informace" také Vaše rodné číslo, resp. rodná čísla.


Zásady ochrany osobních údajů, 96 kB

20.09.2014

La Salette

La Salette

Vysokohorské poutní místo La Salette (Francie)

autor: VČ

 

Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat!


 

Tel.: +420 731 604 770 │ E-mail: info@poutnizajezdy.cz │ www.poutnizajezdy.cz

Doporučujeme vám zájezdy do Izraele. Můžete si také vybrat z široké nabídky poutních zájezdů do Lurd, Fatimy, Santiago de Compostela a na další místa.

© Design, redakční systém: Webdesignum 2011-2016 | Externí odkazy: TV-MIS | Masáže v Hradci Králové | Tiskárna Grantis |

NAVRCHOLU.cz

Nahoru Poutní zájezdy na Facebooku RSS