Slevová akce!
13.05.2019 – 16.05.2019, cena: 8.850,- Kč

Zájezd do Francie, Švýcarska a Itálie - poutní místa a alpská příroda 13. 5. - 16. 5. 2019

Štítky: Francie Itálie Švýcarsko

Ars - Dardilly - Annecy - Ženeva - Chamonix - Turín
Zájezd do Francie, Švýcarska a Itálie - poutní místa a alpská příroda 13. 5. - 16. 5. 2019
 

Využijte slevy 190,- Kč/osoba za včasné objednání zájezdu do 31. 1. 2019!

Na zájezd se po splnění podmínek vztahuje také věrnostní sleva 190,- Kč/osoba!

Rádi navštěvujete oslovující poutní místa? Milujete nádhernou alpskou přírodu a jezera? Vydejte se s námi na novinkový zájezd po stopách sv. Jana Mária Vianneye a sv. Františka Saleského do Francie a sv. Jana Boska do italského Turína, kde se také nachází světoznámé Turínské plátno. Na programu bude i návštěva francouzského města Chamonix ležícího na úpatí Mont Blancu a Ženevy, druhého největšího města ve Švýcarsku. Zájezd je letecky a autobusem za výbornou cenu.

Cena: 8.850,- Kč

V ceně je zahrnuto: letenka Vídeň - Lyon, lux bus, 3x ubytování se snídaní, duchovní doprovod, průvodce, servisní poplatky,

V ceně není zahrnuto: městská taxa - platí se na místě, vstupy, lanovka, sedadlo v přední části autobusu 400,- Kč/osoba

Možné příplatky (doporučujeme):

  • Transfer z Bratislavy na letiště Vídeň 190,- Kč/osoba
  • Pojištění léčebných výloh v zahraničí 120,- Kč/osoba
  • Pojištění storna zájezdu, krytí do výše 80 % storno poplatku 210,- Kč/osoba

Program zájezdu:

1. den: Setkání skupiny v Bratislavě, transfer na letiště, odlet do Lyonu v 17:25 hod. Po příletu transfer do Dardilly, ubytování.

2. den: Po snídani program v Dardilly - rodiště sv. Jana Maria Vianney, patrona kněží. Rodný dům a farní kostel, kde byl pokřtěn. Přesun do malebného městečka Ars, kde J. M. Vianney působil. Prohlídka muzea, fary a farního kostela, kde byl původně sv. Jan Vianney pohřben. Pokračování v jízdě do Švýcarska - Ženevy, druhého největšího švýcarského města. Rozprostírá se v malebném prostředí, kde ze Ženevského jezera vytéká řeka Rhona. Z města je za dobrého počasí vidět zasněžený Mont Blanc, nejvyšší horu Evropy (4807 m), vzdálenou asi 70 km. Palác národů - sídlo OSN, románsko-gotická katedrála sv. Petra ze 13. stol., historická radnice a městská zbrojnice. Pokračování do Annecy, ubytování.

3. den: po snídani prohlídka Annecy. Květinová výzdoba města je světoznámá, jezero s křišťálově čistou vodou je oázou odpočinku. Žil zde ženevský biskup sv. František Saleský. Nad městem se majestátně tyčí bazilika se světcovým hrobem, je zde pohřbena i sv. Jana de Chantal. Prohlídka historického centra města Annecy, návštěva míst spojených se životem sv. Františka Saleského. Přesun do městečka Chamonix, ležícího na úpatí úchvatného horského masivu Mont Blanc. Pohled na majestátní hory, které najdeme všude kolem je nezapomenutelný a jen máloco se mu vyrovná. Pokud vás láká výhled z ptačí perspektivy, zvolte výjezd lanovkou na vrchol Aiguille du Midi až do výšky 3842 m nad mořem. Odjezd na ubytování v Turíně.

4. den: Turín - ranní mše v areálu Valdocco, bazilika Panny Marie pomocnice křesťanů, modlitby u hrobu Dona Boska a sv. Marie Mazarello, zastávka v Duomo di Torino, kde je uchováváno světoznámé Turínské plátno. Odjezd na Slovensko, jízda přes území Itálie a Rakouska. Příjezd do Bratislavy pozdě večer.

Všechny zájezdy nabízíme za stejné ceny jako CK. Ceny v Kč vždy schvaluje CK a jsou v nich zahrnuty všechny povinné příplatky, které se hradí předem. Informace o dalších možných příplatcích hrazených předem a případných ostatních příplatcích hrazených na místě jsou uvedeny u jednotlivých zájezdů. K zájezdům navíc poskytujeme slevy, popř. dárky. Děkujeme za vaši přízeň!

Přihláška
Na uvedenou e-mailovou adresu Vám bude zaslána cestovní smlouva a další nezbytné informace k přihlášení na zájezd. Nemáte-li možnost si smlouvu vytisknout, uveďte prosím tuto skutečnost do kolonky „Další informace“. Smlouva Vám bude následně zaslána poštou.

Pokud uplatňujete věrnostní bonus poskytovaný CK, uveďte prosím do kolonky "Další informace" také Vaše rodné číslo, resp. rodná čísla.


Zásady ochrany osobních údajů, 96 kB

Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat!


 

Tel.: +420 731 604 770 │ E-mail: info@poutnizajezdy.cz │ www.poutnizajezdy.cz

Doporučujeme vám zájezdy do Izraele. Můžete si také vybrat z široké nabídky poutních zájezdů do Lurd, Fatimy, Santiago de Compostela a na další místa.

© Design, redakční systém: Webdesignum 2011-2016 | Externí odkazy: TV-MIS | Masáže v Hradci Králové | Tiskárna Grantis |

NAVRCHOLU.cz

Nahoru Poutní zájezdy na Facebooku RSS