Poslední místa!
16.03.2024 – 21.03.2024, cena: 8.670 Kč (včetně večeří)!

Zájezd do Itálie - Assisi, San Giovanni Rotondo, Monte Sant' Angelo a Loreto za mimořádnou cenu 16. 3. - 21. 3. 2024

Štítky: Assisi Itálie San Giovanni Rotondo

Zájezd do Itálie - Assisi, San Giovanni Rotondo, Monte Sant' Angelo a Loreto za mimořádnou cenu 16. 3. - 21. 3. 2024
 

Poslední místa!

Putujte s námi po stopách sv. Pátera Pia do San Giovanni Rotondo a navštivte novinkově také oblíbené poutní místo Monte Sant'Angelo. Během zájezdu budete mít dále možnost prožít Loreto, známé italské poutní místo a Assisi, oslovující místo působení sv. Františka a sv. Kláry. Zájezd nabízíme za výbornou cenu!

Termín: 16. 3. - 21. 3. 2024

Cena: 8.670 Kč (včetně večeří)!

V ceně je zahrnuto: doprava lux bus, 3x hotelové ubytování se snídaní, 3x večeře, duchovní doprovod, průvodce

V ceně není zahrnuto: městská taxa - platí se na místě, vstupy, sedadlo v přední části autobusu 380 Kč/osoba

Možné příplatky (doporučujeme): komplexní cestovní pojištění (včetně storna - krytí do výše 80 % storno poplatku) 460 Kč nebo pojištění pandemic včetně onemocnění na Covid-19 (včetně storna - krytí do výše 80 % storno poplatku) v ceně 610 Kč

Program zájezdu:

1. den: V podvečer odjezd ze Slovenska (Bratislavy). Noční jízda přes Rakousko a severní Itálii.

2. den: Příjezd do významného poutního místa Loreto. V Bazilice P. Marie Loretské se nachází dům Svaté rodiny ve kterém žila Panna Maria s Ježíškem a sv. Josefem v Nazaretu. Když v roce 1263 Svatá země definitivně padla do rukou islámu, dům Svaté rodiny byl zbourán. Podle legendy však příbytek Svaté rodiny unikl zkáze a byl zázračně přenesen anděly přes hory a moře nejprve do Dalmácie. 10. května 1291 postavili dům na zem v Trsatu nad Rjekou. V noci na 12. prosince dům zmizel a andělé ho přemístili na pobřeží Jaderského moře do oblasti Recanati. Poslední přemístění bylo 7. září 1295 do Loreta. Náboženský program, mše sv., osobní modlitby. Večeře, ubytování.

3. den: Po snídani odjezd do San Giovanni Rotondo, kde žil páter Pio od roku 1916 až do své smrti v roce 1968. V klášterní kapli při modlitbě 20. září 1918 přijal dar stigmat, která nosil na svém těle 50 let. Přestože se páter Pio snažil svá stigmata skrývat, pověst o nich se roznesla a do San Giovani Rotondo začaly přicházet zástupy věřících, aby se zúčastnily mše svaté s P. Piem a pak v dlouhých řadách čekali u něj na zpověď. Prohlídka areálu, hrob a muzeum Pátera Pia, křížová cesta, ubytování. Po večeři individuální možnost účasti na modlitbě růžence ve staré bazilice.

4. den: Po snídani přesun do Monte Sant'Angelo, které patří k nejvýznamnějším poutním místům v Itálii. Zde se na konci 5. století zjevil archanděl Michael, který ukazoval na jeskyni v hoře a tlumočil Boží příkaz, aby se jeskyně přeměnila na křesťanský chrám. Tato svatyně Santuario di San Michele Archangelo se stala nejvýznamnější památkou města. Městečko se nachází ve výšce bezmála 800 m n. m., je nejvýše položené místo v jižní části poloostrova Gargano. Je situováno na okraji parku Foresta Umbra a nabízí překrásný výhled na Manfredonský záliv. Odpoledne přesun do Assisi, večeře, ubytování.

5. den: Po snídani návštěva kostela Santa Maria degli Angeli, který je považován za centrum Františkánského řádu. Kaple Porciunkula, kde zemřel 3. 10. 1226 sv. František. Přesun do historického centra Assisi. Je to jedno z nejznámějších poutních míst v Itálii, zapsané na seznamu UNESCO. Návštěva baziliky sv. Františka, která je vybudována nad hrobem světce. Kostel Santa Chiara, pod hlavním oltářem je otevřen hrob sv. Kláry. Kostel San Rufino, od kterého lze vystoupit k pevnosti Rocca Maggiore. (Povinná 9 hodinová přestávka před odjezdem). Následně odjezd noční jízdou na Slovensko.

6. den: Příjezd v dopoledních hodinách do Bratislavy.

Součástí programu je každodenní mše.

📌 NEPŘEHLÉDNĚTE: Všechny zájezdy nabízíme za stejné ceny jako centrála. Ceny v Kč vždy schvaluje centrála a jsou v nich zahrnuty všechny povinné příplatky (především letištní poplatky), které se hradí předem. Informace o dalších možných příplatcích hrazených předem a případných ostatních příplatcích hrazených na místě jsou uvedeny u jednotlivých zájezdů. K většině zájezdů navíc poskytujeme slevy. Děkujeme za přízeň!

❓ Přečtěte si odpovědi na časté otázky našich klientů.

Přihláška








Na uvedenou e-mailovou adresu Vám bude zaslána cestovní smlouva a další nezbytné informace k přihlášení na zájezd.


Zásady ochrany osobních údajů, 96 kB

Spamová ochrana:

Abychom se ujistili, že nejste program pro rozesílání spamu, opište, prosím, do tohoto políčka pět zřetelně zobrazených malých písmen z následujícího obrázku:


Captcha - protispamová ochrana Pokud je pro Vás tento obrázek nečitelný, klikněte na něj. Zobrazí se s jinými písmeny.

Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat!


 

PoutníZájezdy.CZ - specialista na poutní zájezdy po celém světě │ tel.: +420 731 604 770 │ e-mail: info(zavináč)poutnizajezdy.cz

Doporučujeme vám poutní zájezdy do Lurd, Fatimy, Santiaga de Compostela, La Saletty, Medžugorje, Říma, Guadalupe a na další poutní místa.

Náš blog Svatá zeměPoutnictví Tiskárna Grantis

© Design, redakční systém: Webdesignum.cz

Nahoru Poutní zájezdy na Facebooku Poutní zájezdy na Instagramu RSS