Mimořádná cena!
18.09.2021 – 23.09.2021, cena: 5.270,- Kč!

Zájezd do Itálie - Assisi, San Giovanni Rotondo, Pietrelcina a Loreto za mimořádnou cenu 18. 9. - 23. 9. 2021

Štítky: Itálie

Nově přidáno
Zájezd do Itálie - Assisi, San Giovanni Rotondo, Pietrelcina a Loreto za mimořádnou cenu 18. 9. - 23. 9. 2021
 

Putujte s námi po stopách sv. Pátera Pia do San Giovanni Rotondo a do jeho rodiště Pietrelciny. Během zájezdu budete mít dále možnost navštívit Loreto, známé italské poutní místo a Assisi, oslovující místo působení sv. Františka a sv. Kláry. Zájezd nabízíme za mimořádnou cenu!

Mimořádná cena: 5.270,- Kč!

V ceně je zahrnuto: doprava lux bus, 3x hotelové ubytování se snídaní, 3x večeře, duchovní doprovod, průvodce

V ceně není zahrnuto: městská taxa - platí se na místě, místní doprava v San Giovanni Rotondo, vstupy, sedadlo v přední části autobusu 410,- Kč/osoba

Možný příplatek (doporučujeme): komplexní cestovní pojištění 410,- Kč/osoba

Program zájezdu:

1. den: V podvečer odjezd ze Slovenska (z Bratislavy). Noční jízda přes Rakousko a severní Itálie.

2. den: Příjezd do významného poutního místa Loreto. V bazilice Panny Marie Loretské se nachází dům sv. Rodiny ve kterém žila Panna Marie s Ježíškem a sv. Josefem v Nazaretu. Když v roce 1263 Svatá země definitivně padla do rukou islámu, dům Svaté rodiny byl zbourán. Podle legendy však příbytek Svaté rodiny unikl zkáze a byl zázračně přenesen anděly přes hory a moře, nejprve do Dalmácie. 10. května 1291 postavili dům na zem v Trsatu nad Rjekou. V noci na 12. prosince dům zmizel a andělé ho přemístili na pobřeží Jaderského moře do oblasti Recanati. Poslední přemístění bylo 7. září 1295 do Loreta. Náboženský program, mše sv., osobní modlitby. Večeře, ubytování

3. den: Po snídani odjezd do San Giovanni Rotondo, kde žil páter Pio od roku 1916 až do své smrti v roce 1968. V klášterní kapli při modlitbě přijal 20. září 1918 dar stigmat, která nosil na svém těle 50 let. Přestože se páter Pio snažil svá stigmata skrývat, pověst o nich se roznesl a do San Giovani Rotondo začaly přicházet zástupy věřících, aby se zúčastnili mše sloužené P. Piem a pak v dlouhých řadách čekali u něho na zpověď. Prohlídka areálu, hrob a muzeum otce Pia, křížová cesta, ubytování. Po večeři individuální možnost účasti na modlitbě ve staré bazilice.

4. den: Po snídani přesun do rodiště pátera Pia - městečka Pietrelciny. Návštěva muzea a kostela ve Františkánském konventu, farní kostel. Prohlídka rodného domu a kostela sv. Anny, kde byl 26. května 1887 pokřtěn, 27. září 1899 zde přistoupil k prvnímu sv. přijímání a později byl biřmován. Zde měl několik mystických zážitků, také zjevení Panny Marie a Andělů strážných. Odpoledne přesun do Assisi, večeře, ubytování.

5. den: Po snídani návštěva kostela Santa Maria degli Angeli, který je považován za centrum františkánského řádu. Kaple Porciunkule, kde zemřel 3. 10. 1226 sv. František. Přesun do historického centra Assisi. Je to jedno z nejznámějších poutních míst v Itálii, zapsané na seznamu UNESCO. Návštěva baziliky sv. Františka, která je vybudována nad hrobem světce. Kostel Santa Chiara - zde je pod hlavním oltářem otevřený hrob sv. Kláry. Kostel San Rufino, od kterého lze vystoupit k pevnosti Rocca Maggiore (povinná 9 hodinová přestávka před odjezdem). Následně odjezd noční jízdou na Slovensko.

6. den: Příjezd v dopoledních hodinách.

Všechny zájezdy nabízíme za stejné ceny jako CK. Ceny v Kč vždy schvaluje CK a jsou v nich zahrnuty všechny povinné příplatky, které se hradí předem. Informace o dalších možných příplatcích hrazených předem a případných ostatních příplatcích hrazených na místě jsou uvedeny u jednotlivých zájezdů. K zájezdům navíc poskytujeme slevy, popř. dárky. Děkujeme za vaši přízeň!

Přihláška
Na uvedenou e-mailovou adresu Vám bude zaslána cestovní smlouva a další nezbytné informace k přihlášení na zájezd.

Pokud uplatňujete věrnostní bonus poskytovaný CK, uveďte prosím do kolonky "Další informace" také Vaše rodné číslo, resp. rodná čísla.


Zásady ochrany osobních údajů, 96 kB

Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat!


 

Tel.: +420 731 604 770 │ E-mail: info@poutnizajezdy.cz │ www.poutnizajezdy.cz

Doporučujeme vám zájezdy do Izraele. Můžete si také vybrat z široké nabídky poutních zájezdů do Lurd, Fatimy, Santiaga de Compostela, Říma, Guadalupe a na další poutní místa.

© Design, redakční systém: Webdesignum 2011-2016 | Partnerské weby: Svatá země | Simeon.cz | TV-MIS | Revue Theofil | Tiskárna Grantis | Poutní knihy | Náš blog o cestování

Nahoru Poutní zájezdy na Facebooku Poutní zájezdy na Instagramu RSS