Slevová akce!
29.03.2020 – 01.04.2020, cena: 9.280,- Kč

Zájezd do Itálie - Bari, San Giovanni Rotondo, Loreto a Bologna 29. 3. - 1. 4. 2020

Štítky: Itálie

Novinka
Zájezd do Itálie - Bari, San Giovanni Rotondo, Loreto a Bologna 29. 3. - 1. 4. 2020
 

Využijte slevy 200,- Kč/osoba za včasné objednání zájezdu do 31. 1. 2019!

Na zájezd se po splnění podmínek vztahuje také věrnostní sleva 200,- Kč/osoba!

Novinka v naší nabídce! Navštivte historické město Bologna s katedrálou, v níž se nachází hrob sv. Dominika (slevíme 850 let od narození tohoto světce), Loreto, známé italské poutní místo (slavíme loretánský jubilejní rok), San Giovanni Rotondo - místo, kde působil a byl pohřben sv. P. Pio, Bari - přímořské město s bazilikou, která uchává ostatky sv. Mikuláše. Zájezd je kombinovanou dopravou (autobusem a letecky), pohodlně bez nočních přejezdů!

Cena 9.280,- Kč

V ceně je zahrnuto: letenka Vídeň - Bari, doprava lux bus, 3x hotelové ubytování se snídaní, 2x večeře, duchovní doprovod, průvodce, servisní poplatky

V ceně není zahrnuto: městská taxa - platí se na místě, vstupy, sedadlo v přední části autobusu 400,- Kč

Možné příplatky (doporučujeme): transfer z letiště Vídeň do Bratislavy 210,- Kč, komplexní cestovní pojištění 210,- Kč

Program zájezdu:

1. den: Setkání skupiny v Bratislavě v cca 11:00 hodin, transfer na letiště Vídeň, odlet do Bari. Po příletu přesun do centra, zastávka v bazilice sv. Mikuláše, která je skutečným skvostem, proto do ní směřuje mnoho poutníků. V kryptě pod bazilikou jsou pohřbeny ostatky sv. Mikuláše. Mše sv. Přesun do San Giovanni Rotondo, večeře, ubytování.

2. den: Po snídani celodenní náboženský program v San Giovanni Rotondo, kde páter Pio žil od roku 1916 až do své smrti v roce 1968. V klášterní kapli během modlitby 20. září 1918 přijal dar stigmat, která nosil na svém těle 50 let. Přestože se páter Pio snažil svá stigmata skrývat, pověst o nich se roznesla a do San Giovani Rotondo začaly přicházet zástupy věřících, aby se zúčastnily mše s P. Piem a pak v dlouhých řadách čekali u něho na zpověď. Prohlídka areálu, hrob a muzeum otce Pia, křížová cesta, osobní modlitby. Po večeři individuální možnost účasti na modlitbě ve staré bazilice, ubytování.

3. den: Po snídani odjezd do významného poutního místa Loreto. V bazilice P. Marie Loretské se nachází dům Svaté rodiny, ve kterém žila Panna Marie s Ježíškem a sv. Josefem v Nazaretu. Když v roce 1263 Svatá země definitivně padla do rukou islámu, dům Svaté rodiny byl zbourán. Podle legendy však příbytek Svaté rodiny unikl zkáze a byl zázračně přenesen anděly přes hory a moře, nejprve do Dalmácie. 10. května 1291 postavili dům na zem v Trsatu nad Rjekou. V noci na 12. prosince dům zmizel a andělé ho přemístili na pobřeží Jaderského moře do oblasti Recanati. Poslední přemístění bylo 7. září 1295 do Loreta. Náboženský program, mše sv., osobní modlitby. Přesun na ubytování v oblasti Rimini.

4. den: Po snídani přesun do Boloně - staré město s arkádami, Neptunova fontána a kostel sv. Francesca. Návštěva katedrály sv. Dominika se světcovým hrobem. Katedrála byla několikrát renovována, ruku k dílu přidal i slavný umělec Michelangelo. Mše sv., osobní modlitby. Následně panoramatická jízda územím severní Itálie a Rakouska s předpokládaným příjezdem do Bratislavy v pozdních večerních hodinách

Program je spojen s každodenní mší.

Všechny zájezdy nabízíme za stejné ceny jako CK. Ceny v Kč vždy schvaluje CK a jsou v nich zahrnuty všechny povinné příplatky, které se hradí předem. Informace o dalších možných příplatcích hrazených předem a případných ostatních příplatcích hrazených na místě jsou uvedeny u jednotlivých zájezdů. K zájezdům navíc poskytujeme slevy, popř. dárky. Děkujeme za vaši přízeň!

Přihláška
Na uvedenou e-mailovou adresu Vám bude zaslána cestovní smlouva a další nezbytné informace k přihlášení na zájezd. Nemáte-li možnost si smlouvu vytisknout, uveďte prosím tuto skutečnost do kolonky „Další informace“. Smlouva Vám bude následně zaslána poštou.

Pokud uplatňujete věrnostní bonus poskytovaný CK, uveďte prosím do kolonky "Další informace" také Vaše rodné číslo, resp. rodná čísla.


Zásady ochrany osobních údajů, 96 kB

Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat!


 

Tel.: +420 731 604 770 │ E-mail: info@poutnizajezdy.cz │ www.poutnizajezdy.cz

Doporučujeme vám zájezdy do Izraele. Můžete si také vybrat z široké nabídky poutních zájezdů do Lurd, Fatimy, Santiaga de Compostela, Říma a na další místa.

© Design, redakční systém: Webdesignum 2011-2016 | Partnerské weby: Svatá země | Simeon.cz | TV-MIS | Tiskárna Grantis |

NAVRCHOLU.cz

Nahoru Poutní zájezdy na Facebooku Poutní zájezdy na Instagramu RSS