13.05.2018 – 19.05.2018, cena: 9.150,- Kč

Zájezd do Itálie - Bologna, Assisi, Cascia, San Giovanni Rotondo, Loreto a Padova 13. 5. - 19. 5. 2018

Štítky: Itálie

Zájezd do Itálie - Bologna, Assisi, Cascia, San Giovanni Rotondo, Loreto a Padova 13. 5. - 19. 5. 2018
 

K zájezdu od nás navíc obdržíte slevu 100,- Kč/osoba!

Zveme vás na novinkový zájezd do Itálie po stopách velkých světců: sv. Františka, sv. Kláry, sv. Dominika, sv. Patera Pia, sv. Rity a sv. Antonína Paduánského.

Cena: 9.150,- Kč

V ceně je zahrnuto: doprava lux bus, 4x hotelové ubytování s polopenzí (snídaně a večeře), duchovní doprovod, průvodce, komplexní cestovní pojištění

V ceně není zahrnuto: městská taxa - platí se na místě, místní doprava v San Giovanni Rotondo, vstupy

Program zájezdu:

1. den: Odjezd ze Slovenska (z Bratislavy) večer.

2. den: Bologna - návštěva náměstí Mayor, San Petonio, univerzita, staré město s arkádami, Neptunova fontána a kostel sv. Francesco. Pokračujete návštěvou katedrály sv. Dominika, kde se nachází oblouk sv. Dominka. Katedrála byla několikrát renovována, ruku k dílu přidal i slavný umělec Michelangelo. Také navštívíte kapitulu a pokoj, kde zemřel sv. Dominik. Přesun na ubytování do Assisi.

3. den: Assisi - návštěva kostela Santa Maria degli Angeli, který je považován za centrum františkánského řádu. Kaple Porciunkule, kde zemřel 3. 10. 1226 sv. František. Přesun do historického centra Assisi. Je to jedno z nejznámějších poutních míst v Itálii, zapsané na seznamu UNESCO. Návštěva baziliky sv. Františka, která je vybudována nad hrobem světce. Kostel Santa Chiara, pod hlavním oltářem je otevřený hrob sv. Kláry. Kostel San Rufino, od kterého lze vystoupit k pevnosti Rocca Maggiore. Cascia - návštěva Cascie a baziliky sv. Rity, mše sv., ubytování v San Giovanni Rotondo.

4. den: San Giovanni Rotondo, kde páter Pio žil od roku 1916 až do své smrti v roce 1968. V klášterní kapli při modlitbě 20. září 1918 přijal dar stigmat, která nosil na svém těle 50 let. Přestože se páter Pio snažil svá stigmata skrývat, pověst o nich se roznesl a do San Giovani Rotondo začalo přicházet velké množstí věřících, aby se zúčastnili mše sloužené P. Piem a pak v dlouhých řadách čekali u něho na zpověď. Prohlídka areálu, hrob a muzeum otce Pia, křížová cesta, ubytování. Po večeři individuální možnost účasti na modlitbě ve staré bazilice ve 20:30 hodin.

5. den: Přesun do významného poutního místa Loreto. V bazilice P. Marie Loretské se nachází dům sv. Rodiny, ve kterém žila Panna Marie s Ježíškem a sv. Josefem v Nazaretu. Když v roce 1263 Svatá země definitivně padla do rukou islámu, dům Svaté rodiny byl zbourán. Podle legendy však příbytek Svaté rodiny unikl zkáze a byl zázračně přenesen anděly přes hory a moře, nejprve do Dalmácie. 10. května 1291 postavili dům na zem v Trsatu nad Rjekou. V noci na 12. prosince dům zmizel a andělé ho přemístili na pobřeží Jaderského moře do oblasti Recanati. Poslední přemístění bylo 7. září 1295 do Loreta. Náboženský program, mše sv., osobní modlitby. Ubytování.

6. den: Padova. Náboženský program - mše a prohlídka baziliky sv. Antonína se světcovým hrobem a vzácnou relikvií - neporušeným jazykem. Návštěva Sanctuaria sv. Leopolda Mandic, který byl spolu s P. Piem patronem Roku milosrdenství. Noční jízda na Slovensko.

7. den: Příjezd do Bratislavy v dopoledních hodinách.

Poutní program je spojen s každodenní mší.

Všechny zájezdy nabízíme za stejné ceny jako CK. Ceny v Kč vždy schvaluje CK a jsou v nich zahrnuty všechny povinné příplatky, které se hradí předem. Informace o případných ostatních příplatcích hrazených na místě jsou uvedeny u jednotlivých zájezdů. K zájezdům navíc poskytujeme slevy, popř. dárky. Děkujeme za vaši přízeň!

Přihláška
Na uvedenou e-mailovou adresu Vám bude zaslána cestovní smlouva a další nezbytné informace k přihlášení na zájezd. Nemáte-li možnost si smlouvu vytisknout, uveďte prosím tuto skutečnost do kolonky „Další informace“. Smlouva Vám bude následně zaslána poštou.

Pokud uplatňujete věrnostní bonus poskytovaný CK, uveďte prosím do kolonky "Další informace" také Vaše rodné číslo, resp. rodná čísla.


Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat!


 

Tel.: +420 731 604 770 │ E-mail: info@poutnizajezdy.cz │ www.poutnizajezdy.cz

Doporučujeme vám zájezdy do Izraele. Můžete si také vybrat z široké nabídky poutních zájezdů do Lurd, Fatimy, Santiago de Compostela a na další místa.

© Design, redakční systém: Webdesignum 2011-2016 | Externí odkazy: TV-MIS | Masáže v Hradci Králové | Tiskárna Grantis |

NAVRCHOLU.cz

Nahoru Poutní zájezdy na Facebooku RSS