Slevová akce!
04.10.2021 – 07.10.2021, cena: 9.450,- Kč

Zájezd do Itálie - Bologna, Loreto, San Giovanni Rotondo a Bari 4. 10. - 7. 10. 2021

Štítky: Itálie

Novinka
Zájezd do Itálie - Bologna, Loreto, San Giovanni Rotondo a Bari 4. 10. - 7. 10. 2021
 

Max. do 15. 5. 2021 od nás navíc obdržíte slevu 210,- Kč/osoba!

Na zájezd se po splnění podmínek vztahuje také věrnostní sleva 210,- Kč!

Navštivte historické město Bologna s katedrálou, v níž se nachází hrob sv. Dominika, Loreto, známé italské poutní místo, San Giovanni Rotondo - místo, kde působil a byl pohřben sv. P. Pio, Bari - přímořské město s bazilikou, která uchává ostatky sv. Mikuláše. Zájezd je kombinovanou dopravou (autobusem a letecky), pohodlně bez nočních přejezdů!

Cena: 9.450,- Kč

V ceně je zahrnuto: letenka Bari - Vídeň, doprava lux bus, 3x hotelové ubytování se snídaní, 2x večeře, duchovní doprovod, průvodce, servisní poplatky

V ceně není zahrnuto: městská taxa - platí se na místě, vstupy, sedadlo v přední části autobusu 410,- Kč

Možné příplatky (doporučujeme): transfer z letiště Vídeň do Bratislavy 220,- Kč, komplexní cestovní pojištění 270,- Kč

Program zájezdu:

1. den: Odjezd ráno z Bratislavy přes Rakousko a severní Itálii. Příjezd do významného historického města Bologna - staré město s arkádami, Neptunova fontána a kostel sv. Francesca. Návštěva katedrály sv. Dominika se světcovým hrobem. Katedrála byla několikrát renovována, ruku k dílu přidal i slavný umělec Michelangelo. Mše sv., osobní modlitby. Přesun na ubytování v oblasti Rimini.

2. den: Po snídani návštěva poutního místa Loreto. V bazilice P. Marie Loretské se nachází dům Svaté rodiny, ve kterém žila Panna Marie s Ježíškem a sv. Josefem v Nazaretu. Když v roce 1263 Svatá země definitivně padla do rukou islámu, dům Svaté rodiny byl zbourán. Podle legendy však příbytek Svaté rodiny unikl zkáze a byl zázračně přenesen anděly přes hory a moře, nejprve do Dalmácie. 10. května 1291 postavili dům na zem v Trsatu nad Rjekou. V noci na 12. prosince dům zmizel a andělé ho přemístili na pobřeží Jaderského moře do oblasti Recanati. Poslední přemístění bylo 7. září 1295 do Loreta. Náboženský program, mše sv., osobní modlitby. Přesun do San Giovanni Rotondo, večeře, ubytování.

3. den: Po snídani celodenní náboženský program v San Giovanni Rotondo, kde páter Pio žil od roku 1916 až do své smrti v roce 1968. V klášterní kapli během modlitby 20. září 1918 přijal dar stigmat, která nosil na svém těle 50 let. Přestože se páter Pio snažil svá stigmata skrývat, pověst o nich se roznesla a do San Giovani Rotondo začaly přicházet zástupy věřících, aby se zúčastnily mše s P. Piem a pak v dlouhých řadách čekali u něho na zpověď. Prohlídka areálu, hrob a muzeum otce Pia, křížová cesta, osobní modlitby. Po večeři individuální možnost účasti na modlitbě ve staré bazilice, ubytování.

4. den: Po snídani přesun do Bari, zastávka v bazilice sv. Mikuláše, která je skutečným skvostem, proto do ní směřuje mnoho poutníků. V kryptě pod bazilikou jsou pohřbeny ostatky sv. Mikuláše. Mše sv. Odjezd na letiště, odlet do Vídně a následně transfer do Bratislavy.

Program je spojen s každodenní mší.

Všechny zájezdy nabízíme za stejné ceny jako CK. Ceny v Kč vždy schvaluje CK a jsou v nich zahrnuty všechny povinné příplatky, které se hradí předem. Informace o dalších možných příplatcích hrazených předem a případných ostatních příplatcích hrazených na místě jsou uvedeny u jednotlivých zájezdů. K zájezdům navíc poskytujeme slevy, popř. dárky. Děkujeme za vaši přízeň!

Přihláška
Na uvedenou e-mailovou adresu Vám bude zaslána cestovní smlouva a další nezbytné informace k přihlášení na zájezd. Nemáte-li možnost si smlouvu vytisknout, uveďte prosím tuto skutečnost do kolonky „Další informace“. Smlouva Vám bude následně zaslána poštou.

Pokud uplatňujete věrnostní bonus poskytovaný CK, uveďte prosím do kolonky "Další informace" také Vaše rodné číslo, resp. rodná čísla.


Zásady ochrany osobních údajů, 96 kB

Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat!


 

Tel.: +420 731 604 770 │ E-mail: info@poutnizajezdy.cz │ www.poutnizajezdy.cz

Doporučujeme vám zájezdy do Izraele. Můžete si také vybrat z široké nabídky poutních zájezdů do Lurd, Fatimy, Santiaga de Compostela, Říma, Guadalupe a na další poutní místa.

© Design, redakční systém: Webdesignum 2011-2016 | Partnerské weby: Svatá země | Simeon.cz | TV-MIS | Revue Theofil | Tiskárna Grantis | Poutní knihy | Náš blog o cestování

Nahoru Poutní zájezdy na Facebooku Poutní zájezdy na Instagramu RSS