Slevová akce!
28.03.2021 – 31.03.2021, cena: 9.450,- Kč

Zájezd do Itálie - Řím, Bologna, Loreto a San Giovanni Rotondo 28. 3. - 31. 3. 2021

Štítky: Itálie

Autokarem a letecky
Zájezd do Itálie - Řím, Bologna, Loreto a San Giovanni Rotondo 28. 3. - 31. 3. 2021
 

Do 28. 2. 2021 od nás navíc obdržíte slevu 210,- Kč/osoba!

Na zájezd se po splnění podmínek vztahuje také věrnostní sleva 210,- Kč/osoba!

Vydejte se s námi poznávat kouzelný Řím a další významná poutní místa Itálie! Kromě věčného města navštívíte také San Giovanni Rotondo, Bolognu a Loreto. Součástí programu bude také generální audience s papežem Františkem. Zájezd je kombinovanou dopravou - autobusem a letecky.

Cena: 9.450,- Kč

V ceně je zahrnuto: letenka Řím - Vídeň, doprava lux bus, 3x hotelové ubytování se snídaní + 2x večeře, duchovní doprovod, průvodce, servisní (letištní) poplatky

V ceně není zahrnuto: městská taxa - platí se na místě, vstupy, sedadlo v přední části autobusu 410,- Kč, jízdenky na metro (1 lístek 100 min. - 1,50 EUR, celodenní 7,- EUR)

Možné příplatky (doporučujeme): komplexní cestovní pojištění 220,- Kč, transfer z letiště Vídeň do Bratislavy 220,- Kč

Program zájezdu:

1. den: Odjezd ráno z Bratislavy přes Rakousko a severní Itálii. Příjezd do významného historického města Bologna, účast na slavnémši na Květnou neděli v bazilice sv. Dominika se světcovým hrobem. Bazilika byla několikrát renovována, ruku k dílu přidal i slavný umělec Michelangelo. Mše sv., osobní modlitby. Přesun na ubytování v Loreto.

2. den: Po snídani náboženský program v poutním místě Loreto. V bazilice Panny Marie Loretské se nachází dům Svaté rodiny, ve kterém žila Panna Marie s Ježíškem a sv. Josefem v Nazaretu. Když v roce 1263 Svatá země definitivně padla do rukou islámu, dům Svaté rodiny byl zbourán. Podle legendy však příbytek Svaté rodiny unikl zkáze a byl zázračně přenesen anděly přes hory a moře, nejprve do Dalmácie. 10. května 1291 postavili dům na zem v Trsatu nad Rjekou. V noci na 12. prosince dům zmizel a andělé ho přemístili na pobřeží Jaderského moře do oblasti Recanati. Poslední přemístění bylo 7. září 1295 do Loreta. Mše sv., osobní modlitby. Přesun do San Giovanni Rotondo, kde žil páter Pio od roku 1916 až do své smrti v roce 1968. V klášterní kapli při modlitbě přijal 20. září 1918 dar stigmat, která nosil na svém těle 50 let. Přestože se páter Pio snažil svá stigmata skrývat, pověst o nich se roznesl a do San Giovani Rotondo začaly přicházet zástupy věřících, aby se zúčastnili mše sloužené P. Piem a pak v dlouhých řadách čekali u něho na zpověď. Prohlídka areálu, náboženský program, křížová cesta, osobní modlitby. Po večeři individuální možnost účasti na modlitbě ve staré bazilice, ubytování.

3. den: Po snídani další program v San Giovanni Rotondo, mše sv., hrob a muzeum Otce Pia, osobní modlitby. Přesun do Říma, prohlídka historického centra s antickými památkami a nejznámějšími římskými náměstími a fontánami včetně fontány di Trevi. Večeře, ubytování.

4. den: Po snídani program ve Vatikánu - všeobecná audience se Svatým Otcem na náměstí sv. Petra. Následně přesun na letiště, odlet do Vídně. Po příletu transfer do Bratislavy s předpokládaným příjezdem v cca 18:00.

Program je spojen s každodenní mší.

Všechny zájezdy nabízíme za stejné ceny jako CK. Ceny v Kč vždy schvaluje CK a jsou v nich zahrnuty všechny povinné příplatky, které se hradí předem. Informace o dalších možných příplatcích hrazených předem a případných ostatních příplatcích hrazených na místě jsou uvedeny u jednotlivých zájezdů. K zájezdům navíc poskytujeme slevy, popř. dárky. Děkujeme za vaši přízeň!

Přihláška
Na uvedenou e-mailovou adresu Vám bude zaslána cestovní smlouva a další nezbytné informace k přihlášení na zájezd. Nemáte-li možnost si smlouvu vytisknout, uveďte prosím tuto skutečnost do kolonky „Další informace“. Smlouva Vám bude následně zaslána poštou.

Pokud uplatňujete věrnostní bonus poskytovaný CK, uveďte prosím do kolonky "Další informace" také Vaše rodné číslo, resp. rodná čísla.


Zásady ochrany osobních údajů, 96 kB

01.06.2013

Vatikán

Vatikán

Vatikán, Svatopetrské náměstí, bazilika sv. Petra

autor: VČ

 

Internetový obchod PoutníKnihy.CZ

Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat!


 

Tel.: +420 731 604 770 │ E-mail: info@poutnizajezdy.cz │ www.poutnizajezdy.cz

Doporučujeme vám zájezdy do Izraele. Můžete si také vybrat z široké nabídky poutních zájezdů do Lurd, Fatimy, Santiaga de Compostela, Říma a na další místa.

© Design, redakční systém: Webdesignum 2011-2016 | Partnerské weby: Svatá země | Simeon.cz | TV-MIS | Revue Theofil | Tiskárna Grantis | Poutní knihy |

NAVRCHOLU.cz

Nahoru Poutní zájezdy na Facebooku Poutní zájezdy na Instagramu RSS