27.08.2021 – 29.08.2021, cena: 5.000,- Kč

Zájezd do Itálie - operní festival Verona 27. 8. - 29. 8. 2021

Štítky: Itálie

Turandot - Giacomo Puccini
Zájezd do Itálie - operní festival Verona 27. 8. - 29. 8. 2021
 

Máte rádi operu? Rádi byste prožili operu ve slavné Veroně? Pak je tento novinkový zájezd určen právě vám!

Cena: 5.000,-  Kč

V ceně je zahrnuto: autobusová doprava, 1x hotelové ubytování se snídaní, odborný průvodce, vstupenka na operu

V ceně není zahrnuto: vstupenky vyšší kategorie: 3. sektor 46,- EUR, 2. sektor 72,- EUR, 1. sektor 97,- EUR, sedadlo v přední části autobusu 410,- Kč

Možný příplatek (doporučujeme): komplexní cestovní pojištění včetně storna zájezdu, pojistné krytí do výše 80 % storno poplatku 200,- Kč

Program zájezdu:

1. den: Ráno odjezd ze Slovenska do Verony. Ubytování.

2. den: Snídaně, odjezd na prohlídku Verony, města které inspirovalo Shakespeara a mnoho dalších umělců jako byl Dante či Goethe. Během pěší procházky historickým centrem si prohlédneme nejznámější dům města - Casa di Giulietta se slavným balkónem, kouzelné náměstí Piazza dei Signori a Piazza dell Erbe s nepřehlédnutelnými dominantami věží Torre dei Lamberti a sochou Verony, patronky města. Po občerstvení v některé z kavárniček na Piazza Bra přesun k amfiteátru Arena di Verona, připomínajícího římské Koloseum. Pohled na zachovalou stavbu z prvního století našeho letopočtu, patřící mezi tři největší arény světa, vyráží dech. Původně ve svých útrobách pohltila až 30000 návštěvníků a při krvelačných zápasech gladiátorů byla vždy vyprodána do posledního místa. Své znovuzrození zažila již během renesance a první operu v ní odzpívali v roce 1913. Představení, které se zde konala, byla proslulá natolik, že se jejich účastnili návštěvníci z velké dálky. Dnes se z bezpečnostních důvodů může představení zúčastnit asi 15000 diváků. Opera začíná ve 21:30 hod. Po skončení odjezd na Slovensko.

3. den: Příjezd v ranních hodinách.

Letní operní festival v římském amfiteátru v severoitalské Veroně vděčí za svou existenci jednomu z prvních objevitelů Marie Callas Tenorovi, který již v roce 1916 zpíval Verdiho na fotbalovém stadionu. Arena di Verona, připomínající římské Koloseum, patří mezi tři největší arény světa a kdysi sloužila jako dějiště krvežíznivých gladiátorských zápasů. Dnes patří v letních měsících operním představením a každoročně se sem sjíždějí milovníci opery z celého světa.

Všechny zájezdy nabízíme za stejné ceny jako CK. Ceny v Kč vždy schvaluje CK a jsou v nich zahrnuty všechny povinné příplatky, které se hradí předem. Informace o dalších možných příplatcích hrazených předem a případných ostatních příplatcích hrazených na místě jsou uvedeny u jednotlivých zájezdů. K zájezdům navíc poskytujeme slevy, popř. dárky. Děkujeme za vaši přízeň!

Přihláška
Na uvedenou e-mailovou adresu Vám bude zaslána cestovní smlouva a další nezbytné informace k přihlášení na zájezd.

Pokud uplatňujete věrnostní bonus poskytovaný CK, uveďte prosím do kolonky "Další informace" také Vaše rodné číslo, resp. rodná čísla.


Zásady ochrany osobních údajů, 96 kB

Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat!


 

Tel.: +420 731 604 770 │ E-mail: info@poutnizajezdy.cz │ www.poutnizajezdy.cz

Doporučujeme vám zájezdy do Izraele. Můžete si také vybrat z široké nabídky poutních zájezdů do Lurd, Fatimy, Santiaga de Compostela, Říma, Guadalupe a na další poutní místa.

© Design, redakční systém: Webdesignum 2011-2016 | Partnerské weby: Svatá země | Simeon.cz | TV-MIS | Revue Theofil | Tiskárna Grantis | Poutní knihy | Náš blog o cestování

Nahoru Poutní zájezdy na Facebooku Poutní zájezdy na Instagramu RSS