23.05.2021 – 31.08.2021, cena: Na vyžádání

Zájezd do Izraele a Palestiny - nezapomenutelné letní putování Svatou zemí červen až srpen 2021

Zájezd do Izraele a Palestiny - nezapomenutelné letní putování Svatou zemí červen až srpen 2021

Máme pro vás dobrou zprávu! Izrael se bude od května 2021 otevírat návštěvníkům. Stane se tak konkrétně 23. května za předem daných podmínek (očkování oběma dávkami vakcíny, test před odletem i po příletu, včetně následného testu na protilátky). Vstup bude umožněn pouze organizovaným skupinám.

O podmínkách vstupu v následujících měsících, kdy již máme v nabídce konkrétní termíny, budeme naše klienty informovat.

Jste skupina a rádi byste zavítali do Svaté země již v letních měsících? Neváhejte nás kontaktovat, připravíme vám cestu dle vašeho přání!

Další informace o nabídce pro skupiny naleznete zde.

Děkujeme za přízeň!

Vaše PoutníZájezdy.CZ

Všechny zájezdy nabízíme za stejné ceny jako CK. Ceny v Kč vždy schvaluje CK a jsou v nich zahrnuty všechny povinné příplatky, které se hradí předem. Informace o dalších možných příplatcích hrazených předem a případných ostatních příplatcích hrazených na místě jsou uvedeny u jednotlivých zájezdů. K zájezdům navíc poskytujeme slevy, popř. dárky. Děkujeme za vaši přízeň!

Přihláška
Na uvedenou e-mailovou adresu Vám bude zaslána cestovní smlouva a další nezbytné informace k přihlášení na zájezd. Nemáte-li možnost si smlouvu vytisknout, uveďte prosím tuto skutečnost do kolonky „Další informace“. Smlouva Vám bude následně zaslána poštou.

Pokud uplatňujete věrnostní bonus poskytovaný CK, uveďte prosím do kolonky "Další informace" také Vaše rodné číslo, resp. rodná čísla.


Zásady ochrany osobních údajů, 96 kB

Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat!


 

Tel.: +420 731 604 770 │ E-mail: info@poutnizajezdy.cz │ www.poutnizajezdy.cz

Doporučujeme vám zájezdy do Izraele. Můžete si také vybrat z široké nabídky poutních zájezdů do Lurd, Fatimy, Santiaga de Compostela, Říma, Guadalupe a na další poutní místa.

© Design, redakční systém: Webdesignum 2011-2016 | Partnerské weby: Svatá země | Simeon.cz | TV-MIS | Revue Theofil | Tiskárna Grantis | Poutní knihy | Náš blog o cestování

Nahoru Poutní zájezdy na Facebooku Poutní zájezdy na Instagramu RSS