02.02.2024 – 09.02.2024, cena: 19.380 Kč

Zájezd do Izraele a Palestiny - nezapomenutelné putování Svatou zemí 2. 2. - 9. 2. 2024

Štítky: Izrael Palestina

Zájezd do Izraele a Palestiny - nezapomenutelné putování Svatou zemí 2. 2. - 9. 2. 2024
 

K zájezdu od nás navíc obdržíte slevu 200 Kč/osoba.

Vydejte se s námi poznat a prožít posvátná místa Izraele a Palestiny! Zveme vás na první termín v roce 2024 s erudovaným průvodcem za výbornou cenu.

Cena: 19.380 Kč

V ceně je zahrnuto:

  • Letenka Vídeň - Tel Aviv - Vídeň
  • 7x hotelové ubytování s polopenzí (ve 2-3 lůžkových pokojích se soc. zařízením)
  • Doprava ve Svaté zemi klimatizovaným autobusem
  • Odborný průvodce - kněz
  • Servisní (letištní) poplatky

V ceně není zahrnuto:

  • Obslužné, které činí 100 EUR/osoba včetně audioprůvodce - sluchátek pro zkvalitnění výkladu průvodce - kněze a vstupů do tří francouzských kostelů - Páter Noster, Galikantum a kostel sv. Anny (platí se průvodci ve Sv. zemi)
  • Příplatek za aktuální pandemická opatření, která může vyžadovat Izrael (testy, místní průvodce, nižší počet poutníků ve skupině atd.)
  • Jednolůžkový pokoj - na vyžádání nebo pokud není možné klienta doubytovat

Možné příplatky (doporučujeme):

  • Transfer z Bratislavy na letiště Vídeň a zpět 640 Kč/osoba
  • Komplexní cestovní pojištění včetně storna zájezdu - pojistné krytí do výše 80 % storno poplatku za 610 Kč nebo komplexní cestovní pojištění Pandemic, včetně storna zájezdu - pojistné krytí do výše 80 % storno poplatku, včetně onemocnění na Covid 19 v ceně 820 Kč

Program zájezdu:

1. den: V ranních hodinách setkání skupiny v Bratislavě, transfer na letiště do Vídně s následným odletem do Tel Avivu. Zastávka v Jeruzalémě - bazilika Božího hrobu a kalvárie (Golgota). Přesun na ubytování do Betléma.

2. den: Betlém - bazilika Narození Ježíše Krista, Pole pastýřů, jeskyně Mléka, možnost nákupu suvenýrů. Ain Karem, návštěva místa narození Jana Křtitele a místa navštívení Panny Marie u Alžběty.

3. den: Přesun do Galileje, hora Karmel, Eliášova jeskyně a místo úcty Panny Marie Škapulířské, výstup na horu Tábor (pěšky nebo taxíkem za 9 USD), prohlídka kostela Proměnění, Nazaret - bazilika Zvěstování a kostel sv. Josefa, Kána Galilejská - místo prvního zázraku Ježíše, kde si manželé obnovují manželské sliby.

4. den: Hora Blahoslavenství, Tabgha 1 - místo zázračného rozmnožení chlebů a ryb; Genezaretské jezero, Tabgha 2 - místo Primátu sv. Petra, Kafarnaum - dům sv. Petra a místní synagoga. U jezera možnost zakoupení obědu - tradiční ryby sv. Petra.

5. den: Jeruzalém - prohlídka města, návštěva Olivové hory - panorama (nejkrásnější pohled na staré město); kostelík Dominus Flevit - místo, kde Ježíš plakal nad Jeruzalémem, hora Sion - Večeřadlo a kostel Usnutí Panny Marie.

6. den: Jeruzalém - Getsemanská zahrada a bazilika Agónie (místo, kde se Ježíš potil krví), kostel Hrobu Panny Marie, prohlídka starého města - Křížová cesta (Via Dolorosa), Západní zeď (Zeď nářků).

7. den: Prohlídka Betánie - Lazarův hrob, návštěva místa Ježíšova křtu Qasr al Jahúd na hranici s Jordánskem, přejezd Judskou pouští - nejstarší obydlené město světa Jericho, výhledy na horu Pokušení, Mrtvé moře s možností koupání.

8. den: Odjezd na letiště do Tel Avivu, odlet do Vídně a následně transfer do Bratislavy.

Průvodce si vyhrazuje právo na změnu programu! Program v nabídkovém letáku je orientační a přizpůsobuje se odletovým časům a situaci v Izraeli.

Program je spojen s každodenní mší.

Všechny zájezdy nabízíme za stejné ceny jako CK. Ceny v Kč vždy schvaluje CK a jsou v nich zahrnuty všechny povinné příplatky, které se hradí předem. Informace o dalších možných příplatcích hrazených předem a případných ostatních příplatcích hrazených na místě jsou uvedeny u jednotlivých zájezdů. Zájezdy nabízíme za mimořádné ceny nebo k nim navíc poskytujeme slevy, popř. dárky. Děkujeme za vaši přízeň!

Vážení poutníci a klienti,

rádi bychom vás informovali, že online přihláška na našem webu je opět v provozu.

Děkujeme za přízeň!

Přihláška
Na uvedenou e-mailovou adresu Vám bude zaslána cestovní smlouva a další nezbytné informace k přihlášení na zájezd.


Zásady ochrany osobních údajů, 96 kB

Spamová ochrana:

Abychom se ujistili, že nejste program pro rozesílání spamu, opište, prosím, do tohoto políčka pět zřetelně zobrazených malých písmen z následujícího obrázku:


Captcha - protispamová ochrana Pokud je pro Vás tento obrázek nečitelný, klikněte na něj. Zobrazí se s jinými písmeny.
02.06.2013

Jeruzalém

Jeruzalém

Foto z Jeruzaléma

autor: VČ

 

Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat!


 

Tel.: +420 731 604 770 │ E-mail: info(zavináč)poutnizajezdy.cz │ www.poutnizajezdy.cz

Doporučujeme vám zájezdy do Izraele. Můžete si také vybrat z široké nabídky poutních zájezdů do Lurd, Fatimy, Santiaga de Compostela, Říma, Guadalupe a na další poutní místa.

© Design, redakční systém: Webdesignum 2011-2016 | Doporučujeme: Svatá země | Simeon.cz | TV-MIS | Revue Theofil | Tiskárna Grantis | Poutnictví.cz |
Náš blog o cestování

Nahoru Poutní zájezdy na Facebooku Poutní zájezdy na Instagramu RSS