Slevová akce!
20.03.2022 – 27.03.2022, cena: 17.760,- Kč

Zájezd do Izraele a Palestiny - nezapomenutelné putování Svatou zemí - speciální program 20. 3. - 27. 3. 2022

Štítky: Izrael Palestina

Novinka
Zájezd do Izraele a Palestiny - nezapomenutelné putování Svatou zemí - speciální program 20. 3. - 27. 3. 2022
 

Do 31. 1. 2022 od nás navíc obdržíte slevu 300,- Kč/osoba.

Zažijte a hlavně prožijte s námi úchvatná místa Svaté země! Během bohatého programu budete mít příležitost navštívit nejposvátnější místa v Jeruzalémě, Betlémě, Nazaretě... vystoupat na horu Tábor, vykoupat se v Mrtvém moři a navštívit místa, která se běžně nenavštěvují.

Cena: 17.760,- Kč

V ceně je zahrnuto:

  • Letenka Vídeň - Tel Aviv - Vídeň
  • 7x hotelové ubytování se snídaní, 6x večeře (ve 2-3 lůžkových pokojích se soc. zařízením)
  • Doprava ve Svaté zemi klimatizovaným autobusem
  • Odborný průvodce - kněz
  • Servisní (letištní) poplatky

V ceně není zahrnuto:

  • Obslužné, které činí 90,- EUR včetně audioprůvodce - sluchátka pro zkvalitnění výkladu průvodce - kněze a vstupů do tří francouzských kostelů - Páter Noster, Galikantum a kostel sv. Anny (platí se průvodci ve Sv. zemi)
  • Příplatek za aktuální pandemická opatření, která může vyžadovat Izrael (testy, místní průvodce, nižší počet poutníků ve skupině atd.)

Možné příplatky (doporučujeme):

  • Transfer z Bratislavy na letiště Vídeň a zpět 400,- Kč/osoba
  • Komplexní cestovní pojištění včetně storna zájezdu, pojistné krytí do výše 80 % storno poplatku 530,- Kč nebo pojištění pandemic včetně onemocnění na Covid 19 v ceně 850,- Kč

Program zájezdu:

1. den: V odpoledních hodinách odjezd skupiny z Bratislavy, příjezd na letiště s následným odletem z Vídně do Tel Avivu. Po příletu transfer do Betléma, ubytování.

2. den: Návštěva AIN KAREM - MÍSTA NAROZENÍ JÁNA KŘSTITELE a MÍSTA NAVŠTÍVENÍ PANNY MARIE U ALŽBĚTY. Prohlídka BETLÉMA: POLE PASTÝŘŮ, JESKYNĚ MLÉKA - BAZILIKA NAROZENÍ JEŽÍŠE KRISTA, KOSTEL SV. KATEŘINY ALEXANDRIJSKÉ, večeře a ubytování v Betlémě.

3. den: Po snídani prohlídka JERUZALÉMA - OLIVOVÁ HORA, BETFAGE, PATER NOSTER, DOMINUS FLEVIT, GETSEMANSKÁ ZAHRADA, BAZILIKA AGONIE (smrtelného zápasu Ježíše Krista), KOSTEL NANEBEVZETÍ PANNY MARIE. Odpoledne místo Petrovy zrady a procesu s Ježíšem - SV. PETR IN GALLICANTU - mše, HORA SION, VEČERADLO, BAZILIKA USNUTÍ PANNY MARIE, ZÁPADNÍ ZEĎ, tzv. Zeď nářků, večeře a ubytování v Betlémě.

4. den: Po snídani odjezd údolím Jordánu ke GENEZARETSKÉMU JEZERU, mše, HORA BLAHOSLAVENSTVÍ, místo zázračného rozmnožení chlebů a ryb, místo primátu apoštola Petra, možnost zakoupení obědu tradiční ryby sv. Petra. KAFARNAUM - dům sv. Petra a místní synagoga, návštěva místa prvního zázraku v KÁNĚ GALILEJSKÉ, kde si manželé mohou obnovit manželské sliby. Večeře a ubytování v Galileji. Možnost tiché adorace v BAZILICE ZVĚSTOVÁNÍ v NAZARETĚ.

5. den: Po snídani - NAZARET prohlídka BAZILIKY ZVĚSTOVÁNÍ PANNY MARIE a KOSTELA SV. JOSEFA, výstup na HORU TÁBOR (pěšky nebo taxíkem), prohlídka KOSTELA PROMĚNĚNÍ PÁNĚ, smše. Přesun přes Cezareu Přímořskou a Haifu do Betléma. Večeře a ubytování v Betlémě.

6. den: Po snídani prohlídka JERUZALÉMA - místo Ježíšova odsouzení a bičování, KŘÍŽOVÁ CESTA, BAZILIKA BOŽÍHO HROBU, mše, prohlídka starého města, odpoledne BETÁNIE - vesnice Marty, Marie a Lazara. Večeře a ubytování v Betlémě.

7. den: Po snídani sv. mše, návštěva místa Ježíšova křtu QASR AL JAHÚD na hranici s Jordánskem, přejezd Judskou pouští, fakultativně QUMRAN, Herodova pevnost MASSADA, EIN GEDI, odpočinek u MRTVÉHO MOŘE s možností koupání, podvečer návštěva JERICHA - HORA POKUŠENÍ. Večeře a ubytování v Betlémě.

8. den: Po snídani EMAUZY, JAFFA - JOPPE, mše, KOSTEL SV. PETRA. Odjezd na letiště a následně odlet do Vídně transfer do Bratislavy. Příjezd ve večerních hodinách

Průvodce si vyhrazuje právo na změnu programu! Program v nabídkovém letáku je orientační a přizpůsobuje se odletovým časům a situaci v Izraeli.

Program je spojen s každodenní mší.

Všechny zájezdy nabízíme za stejné ceny jako CK. Ceny v Kč vždy schvaluje CK a jsou v nich zahrnuty všechny povinné příplatky, které se hradí předem. Informace o dalších možných příplatcích hrazených předem a případných ostatních příplatcích hrazených na místě jsou uvedeny u jednotlivých zájezdů. K zájezdům navíc poskytujeme slevy, popř. dárky. Děkujeme za vaši přízeň!

Přihláška
Na uvedenou e-mailovou adresu Vám bude zaslána cestovní smlouva a další nezbytné informace k přihlášení na zájezd. Nemáte-li možnost si smlouvu vytisknout, uveďte prosím tuto skutečnost do kolonky „Další informace“. Smlouva Vám bude následně zaslána poštou.

Pokud uplatňujete věrnostní bonus poskytovaný CK, uveďte prosím do kolonky "Další informace" také Vaše rodné číslo, resp. rodná čísla.


Zásady ochrany osobních údajů, 96 kB

23.01.2016

Středozemní moře

Středozemní moře

Středozemní moře v Izraeli

autor: VČ

 

Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat!


 

Tel.: +420 731 604 770 │ E-mail: info@poutnizajezdy.cz │ www.poutnizajezdy.cz

Doporučujeme vám zájezdy do Izraele. Můžete si také vybrat z široké nabídky poutních zájezdů do Lurd, Fatimy, Santiaga de Compostela, Říma, Guadalupe a na další poutní místa.

© Design, redakční systém: Webdesignum 2011-2016 | Partnerské weby: Svatá země | Simeon.cz | TV-MIS | Revue Theofil | Tiskárna Grantis | Poutní knihy | Náš blog o cestování

Nahoru Poutní zájezdy na Facebooku Poutní zájezdy na Instagramu RSS