Novinka
28.02.2023 – 08.03.2023, cena: 19.500 Kč

Zájezd do Izraele a Palestiny - nezapomenutelné putování Svatou zemí - speciální program 28. 2. - 8. 3. 2023

Štítky: Izrael Palestina

Zájezd do Izraele a Palestiny - nezapomenutelné putování Svatou zemí - speciální program 28. 2. - 8. 3. 2023
 

K zájezdu od nás navíc obdržíte slevu 200 Kč/osoba.

Uvažujete o životní cestě do Svaté země? Toužíte spatřitv Jeruzalém, Betlém, Nazaret, Jericho... vystoupat na horu Tábor, vykoupat se v Mrtvém moři? Vydejte se do Izraele a Palestiny s námi! V nabídce máme nově další oblíbený termín se speciálním programem na přelomu února a března. Zájezd je za výbornou cenu a doprovodí vás na něm znalý průvodce.

Cena: 19.500 Kč

V ceně je zahrnuto:

  • Letenka Vídeň - Tel Aviv - Vídeň
  • 8x hotelové ubytováníí, 7x polopenze (ve 2-3 lůžkových pokojích se soc. zařízením)
  • Doprava ve Svaté zemi klimatizovaným autobusem
  • Odborný průvodce - kněz
  • Servisní (letištní) poplatky

V ceně není zahrnuto:

  • Obslužné, které činí 100 EUR/osoba včetně audioprůvodce - sluchátek pro zkvalitnění výkladu průvodce - kněze a vstupů do tří francouzských kostelů - Páter Noster, Galikantum a kostel sv. Anny (platí se průvodci ve Sv. zemi)
  • Příplatek za aktuální pandemická opatření, která může vyžadovat Izrael (testy, místní průvodce, nižší počet poutníků ve skupině atd.)

Možné příplatky (doporučujeme):

  • Transfer z Bratislavy na letiště Vídeň a zpět 520 Kč/osoba
  • Komplexní cestovní pojištění včetně storna zájezdu, pojistné krytí do výše 80 % storno poplatku 590 Kč nebo pojištění pandemic včetně onemocnění na Covid 19 v ceně 940 Kč

1. den: V odpoledních hodinách odjezd skupiny ze Slovenska (Bratislavy), příjezd na letiště s následným odletem z Vídně do Tel Avivu. Po příletu transfer do Betléma, ubytování.

2. den: Návštěva AIN KAREM - MÍSTA NAROZENÍ JANA KŘITELE a MÍSTA NAVŠTÍVENÍ PANNY MARIE U ALŽBĚTY. Prohlídka BETLÉMA: POLE PASTÝŘŮ, JESKYNĚ MLÉKA - BAZILIKA NAROZENÍ JEŽÍŠE KRISTA, KOSTEL SV. KATARÍNY ALEXANDRIJSKÉ, večeře a ubytování v Betlémě.

3. den: Po snídani prohlídka JERUZALÉMA - OLIVOVÁ HORA, BETFAGE, PATER NOSTER, DOMINUS FLEVIT, GETSEMANSKÁ ZAHRADA, BAZILIKA AGONIE (smrtelného zápasu Ježíše), KOSTEL NANEBEVZETÍ PANNY MARIE. Odpoledne místo Petrovy zrady a procesu s Ježíšem - SV. PETR IN GALLICANTU - mše sv., HORA SION, VEČERADLO, BAZILIKA USNUTÍ PANNY MARIE, ZÁPADNÍ ZEĎ, tzv. ZEĎ NÁŘKŮ, večeře a ubytování v Betlémě.

4. den: Po snídani odjezd údolím Jordánu ke GENEZARETSKÉMU JEZERU, mše sv., HORA BLAHOSLAVENSTVÍ, místo zázračného rozmnožení chlebů a ryb, místo primátu apoštola Petra, možnost zakoupení obědu tradiční ryby sv. Petra. KAFARNAUM - dům sv. Petra a místní synagoga, návštěva místa prvního zázraku v KÁNĚ GALILEJSKÉ, kde si manželé mohou obnovit manželské sliby. Večeře a ubytování v Galileji. NAZARET - možnost tiché adorace v BAZILICE ZVĚSTOVÁNÍ.

5. den: NAZARETPo snídani prohlídka BAZILIKY ZVĚSTOVÁNÍ PANNY MARIE a KOSTELA SV. JOSEFA, výstup na HORU TÁBOR (pěšky nebo taxíkem), prohlídka KOSTELA PROMĚNĚNÍ PÁNĚ, mše. Přesun přes Cezareu Přímořskou a Haifu do Betléma. Večeře a ubytování v Betlémě.

6. den: Po snídani prohlídka JERUZALÉMA - místo Ježíšova odsouzení a bičování, KŘÍŽOVÁ CESTA, BAZILIKA BOŽÍHO HROBU, mše, prohlídka starého města, odpoledne BETÁNIE - vesnice Marty, Marie a Lazara. Večeře a ubytování v Betlémě.

7.den: po snídani sv. mše, návštěva místa Ježíšova křtu QASR AL JAHÚD na hranici s Jordánskem, přechod Judskou pouští, fakultativně QUMRAN, Herodesova pevnost MASSADA, EIN GEDI, odpočinek u Mrtvého moře s možností koupání, podvečer návštěva JERICHA - nejstaršího POKUŠENÍ. Večeře a ubytování v Betlémě.

8. den: Po snídani EMAUZY, JAFFA - JOPPE, mše, KOSTEL SV. PETRA. Po obědě program v Betlémě, osobní volno, nákup suvenýrů. Večeře a ubytování v Betlémě.

9. den: Odjezd brzy ráno na letiště a následně odlet do Vídně, transfer na Slovensko.

Průvodce si vyhrazuje právo na změnu programu! Program v nabídkovém letáku je orientační a přizpůsobuje se odletovým časům a situaci v Izraeli.

Program je spojen s každodenní mší.

Všechny zájezdy nabízíme za stejné ceny jako CK. Ceny v Kč vždy schvaluje CK a jsou v nich zahrnuty všechny povinné příplatky, které se hradí předem. Informace o dalších možných příplatcích hrazených předem a případných ostatních příplatcích hrazených na místě jsou uvedeny u jednotlivých zájezdů. Zájezdy nabízíme za mimořádné ceny nebo k nim navíc poskytujeme slevy, popř. dárky. Děkujeme za vaši přízeň!

Přihláška
Na uvedenou e-mailovou adresu Vám bude zaslána cestovní smlouva a další nezbytné informace k přihlášení na zájezd.

Pokud uplatňujete věrnostní bonus poskytovaný CK, uveďte prosím do kolonky "Další informace" také Vaše rodné číslo, resp. rodná čísla.


Zásady ochrany osobních údajů, 96 kB

Spamová ochrana:

Abychom se ujistili, že nejste program pro rozesílání spamu, opište, prosím, do tohoto políčka pět zřetelně zobrazených malých písmen z následujícího obrázku:


Captcha - protispamová ochrana Pokud je pro Vás tento obrázek nečitelný, klikněte na něj. Zobrazí se s jinými písmeny.
07.03.2011

Izrael

Izrael

Césarea Přímořská, Haifa, klášter Stella Maris, Nazaret, Jardenit, hora Blahoslavenství, Tabgha, hora Blahoslavenství, Genezaretské jezero, Kána Galilejská, hora Tábor, Kafarnaum, Betlém, Jeruzalém, Betánie, Betfage, Massada, Wadi Quelt, hora Pokušení, Mrtvé moře, Ain Karem

autor: VČ

 

Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat!


 

Tel.: +420 731 604 770 │ E-mail: info(zavináč)poutnizajezdy.cz │ www.poutnizajezdy.cz

Doporučujeme vám zájezdy do Izraele. Můžete si také vybrat z široké nabídky poutních zájezdů do Lurd, Fatimy, Santiaga de Compostela, Říma, Guadalupe a na další poutní místa.

© Design, redakční systém: Webdesignum 2011-2016 | Doporučujeme: Svatá země | Simeon.cz | TV-MIS | Revue Theofil | Tiskárna Grantis | Poutní knihy | Poutnictví.cz |
Náš blog o cestování

Nahoru Poutní zájezdy na Facebooku Poutní zájezdy na Instagramu RSS