Slevová akce!
25.06.2022 – 05.07.2022, cena: 24.650,- Kč

Zájezd do Izraele a Palestiny s relaxem u Mrtvého moře 25. 6. - 5. 7. 2022

Štítky: Izrael Palestina

Novinka
Zájezd do Izraele a Palestiny s relaxem u Mrtvého moře 25. 6. - 5. 7. 2022
 

Do 31. 1. 2022 od nás navíc obdržíte slevu 300,- Kč/osoba.

Rádi poznáváte historická a biblická místa a zároveň vítáte odpočinek u moře? Zkuste právě tuto kombinaci zájezdu do Izraele s odpočinkem u Mrtvého moře! Kromě poznávání a koupání v léčivé vodě Mrtvého moře, budete mít příležitost prožít hned několik úchvatných Svaté země (Jeruzalém, Betlém, Nazaret, Jericho aj.) a osvěžit se taky ve Středozemním moři. Pojeďte s námi - nabízíme kvalitní program za solidní cenu!

Cena: 24.650,- Kč

V ceně je zahrnuto:

  • Letenka Vídeň - Tel Aviv - Vídeň, servisní (letištní) poplatky
  • 10x hotelové ubytování se snídaní, 9x večeře, ve 2-3 lůžkových pokojích se soc. zařízením
  • Doprava ve Svaté zemi klimatizovaným autobusem
  • Odborný průvodce, kněz

V ceně není zahrnuto:

  • Obslužné, které představuje částku 100,- EUR včetně audioprůvodce - sluchátka: pro zkvalitnění výkladu průvodce (platí se průvodci)
  • Vstup na pláž u Mrtvého moře 9,- USD/den (platí se průvodci ve Sv. zemi)
  • Příplatek za aktuální pandemická opatření, které může vyžadovat Izrael (testy, místní průvodce, nižší počet poutníků ve skupině atd.)

Možné příplatky (doporučujeme):

  • Komplexní cestovní pojištění včetně storna zájezdu pojistné krytí do výše 80 % storno poplatku 730,- Kč, nebo pojištění pandemic včetně onemocnění na Covid 19 v ceně 1.170,- Kč
  • Transfer na letiště a z letiště Vídeň 400,- Kč/osoba

Program zájezdu:

1. den: V odpoledních hodinách sraz v Bratislavě, transfer do Vídně, odlet do Tel Avivu. Po příletu transfer na ubytování do Betléma.

2. den: Snídaně, prohlídka Betléma. V odpoledních hodinách odjezd autokarem k Mrtvému moři - koupání. Ve večerních hodinách návrat do Betléma, večeře, ubytování.

3. den: Snídaně, prohlídka Pole pastýřů v Betlémě. Odpoledne koupání v Mrtvém moři. Večeře a ubytování v Betlémě.

4. den: Snídaně, prohlídka Jeruzaléma - Olivová hora. Odpoledne koupání v Mrtvém moři, večeře a ubytování v Betlémě.

5. den: Snídaně, Haifa a Cézarea Přímořská. Odpoledne koupání ve Středozemním moři, večeře a ubytování v Galileji.

6. den: Po snídani celodenní výlet na sever Galileje. Výstup na horu Tábor, prohlídka Nazareta a Kány Galilejské. Večeře a ubytování.

7. den: Snídaně, prohlídka Betánie, Jericha. Odpoledne koupání v Mrtvém moři, večeře a ubytování v Betlémě.

8. den: Snídaně, prohlídka Jeruzaléma - křížová cesta, Bazilika Božího hrobu. Odpoledne koupání v Mrtvém moři. Večeře a ubytování v Betlémě.

9. den: Snídaně, koupání v Mrtvém moři. Večeře a ubytování v Betlémě.

10. den: Snídaně, fakultativní prohlídka Kumránu a Masady, koupání v Mrtvém moři. Večeře a ubytování v Betlémě.

11. den: Po snídani rozloučení s Betlémem. Ain Karem, místo narození Jana Křtitele a navštívení Panny Marie u Alžběty. Odjezd na letiště v Tel Avivu, odlet do Vídně a následně transfer do Bratislavy.

Program je spojen s každodenní mší.

Průvodce si vyhrazuje právo na změnu programu! Program v nabídkovém letáku je orientační a přizpůsobuje se odletovým časům a situaci v Izraeli.

Všechny zájezdy nabízíme za stejné ceny jako CK. Ceny v Kč vždy schvaluje CK a jsou v nich zahrnuty všechny povinné příplatky, které se hradí předem. Informace o dalších možných příplatcích hrazených předem a případných ostatních příplatcích hrazených na místě jsou uvedeny u jednotlivých zájezdů. K zájezdům navíc poskytujeme slevy, popř. dárky. Děkujeme za vaši přízeň!

Přihláška
Na uvedenou e-mailovou adresu Vám bude zaslána cestovní smlouva a další nezbytné informace k přihlášení na zájezd. Nemáte-li možnost si smlouvu vytisknout, uveďte prosím tuto skutečnost do kolonky „Další informace“. Smlouva Vám bude následně zaslána poštou.

Pokud uplatňujete věrnostní bonus poskytovaný CK, uveďte prosím do kolonky "Další informace" také Vaše rodné číslo, resp. rodná čísla.


Zásady ochrany osobních údajů, 96 kB

20.01.2016

Mrtvé moře

Mrtvé moře

Mrtvé moře z jordánské a izraelské strany

autor: VČ

 

Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat!


 

Tel.: +420 731 604 770 │ E-mail: info@poutnizajezdy.cz │ www.poutnizajezdy.cz

Doporučujeme vám zájezdy do Izraele. Můžete si také vybrat z široké nabídky poutních zájezdů do Lurd, Fatimy, Santiaga de Compostela, Říma, Guadalupe a na další poutní místa.

© Design, redakční systém: Webdesignum 2011-2016 | Partnerské weby: Svatá země | Simeon.cz | TV-MIS | Revue Theofil | Tiskárna Grantis | Poutní knihy | Náš blog o cestování

Nahoru Poutní zájezdy na Facebooku Poutní zájezdy na Instagramu RSS