24.11.2022 – 02.12.2022, cena: 19.880 Kč + 150 USD

Zájezd do Izraele a Palestiny s výstupem na horu Sinaj v Egyptě a koupáním v Mrtvém a Rudém moři 24. 11. - 2. 12. 2022

Štítky: Egypt Izrael Palestina

Novinka
Zájezd do Izraele a Palestiny s výstupem na horu Sinaj v Egyptě a koupáním v Mrtvém a Rudém moři 24. 11. - 2. 12. 2022
 

K zájezdu od nás navíc obdržíte slevu 200,- Kč/osoba.

Představujeme vám velice atraktivní variantu zájezdu do Izraele s nezapomenutelným výstupem na Mojžíšovu horu Sinaj a koupáním  Mrtvém a Rudém moři, během něhož vás doprovodí jeden z nejerudovanějších průvodců Dr. Ján Majerník. Zájezd je za výbornou cenu.

Cena: 19.880 Kč + 150 USD

V ceně je zahrnuto:

  • Letenka Vídeň - Tel Aviv - Vídeň
  • Ubytování se snídaní ve 2-3 lůžkových pokojích se soc. zařízením, 7x večeře
  • Doprava ve Svaté zemi klimatizovaným autobusem
  • Odborný průvodce - kněz
  • Letištní poplatky a palivový příplatek

V ceně není zahrnuto:

  • Obslužné, které činí 90,- EUR včetně audioprůvodce - sluchátka: pro zkvalitnění výkladu průvodce - kněze a vstupů do tří francouzských kostelů - Páter Noster, Galikantum a kostel sv. Anny (platí se průvodci ve Sv. zemi)
  • Egypt hora Sinaj 150,- USD (platí se na místě)
  • Příplatek za aktuální pandemická opatření, které může vyžadovat Izrael (testy, místní průvodce, nižší počet poutníků ve skupině atd.)

Možné příplatky (doporučujeme):

  • Transfer z Bratislavy na letiště Vídeň a zpět 400,- Kč
  • Komplexní cestovní pojištění včetně storna zájezdu: krytí do výše 80 % storno poplatku za 600,- Kč nebo pojištění pandemic včetně onemocnění covid-19 v ceně 950,- Kč

Program zájezdu:

1. den: V podvečer setkání skupiny v Bratislavě a následný odlet do Tel Avivu. Přesun do Betléma, ubytování.

2.den: Prohlídka Jeruzaléma - návštěva Olivové hory - panorama (nejkrásnější pohled na staré město); kostelík Dominus Flevit - místo, kde Ježíš plakal nad Jeruzalémem, Galikantum - místo, kde Peter zapřel Krista. Přesun do Ain Karem, návštěva místa narození Jana Křtitele a místa Navštívení Panny Marie u Alžběty. Přesun do Betléma, ubytování.

3. den: Přesun do Galileje. Hora Blahoslavenství, Tabgha 1 - místo zázračného rozmnožení chlebů a ryb, Genezaretské jezero - plavba lodí (10,- EUR), Tabgha 2 - místo Primátu sv. Petra, Kafarnaum - dům sv. Petra a místní synagoga. U jezera možnost zakoupení obědu tradiční ryby sv. Petra. Kána Galilejská - místo prvního zázraku Ježíše, kde si manželé obnovují manželské sliby, ubytování.

4. den: Možnost výstupu na horu Tábor (pěšky nebo taxíkem za 8,- USD), prohlídka kostela Proměnění. Nazaret - bazilika Zvěstování a kostel sv. Josefa. Cézarea Maritima  (Přímořská) - Herodova město na dunách Středozemního moře, sídlo římských správců Judska, město, kde se uskutečnily tzv. Letnice pohanů (Sk 11), spojené s misí apoštola Pavla, město církevních otců prvních století. Ubytování v Betlémě.

5. den: Po snídani odjezd do Eilatu (koupání v Rudém moři) a dále do Egypta, Hora Sinaj, ubytování a večeře v klášteře sv. Kateřiny, noční výstup na Mojžíšovu Horu.

6. den: Po snídani prohlídka kláštera sv. Kateřiny, přesun do Izraele, krátká zastávka u Rudého moře ve světoznámém letovisku Eilat (možnost koupání), odjezd do Betléma, večeře, ubytování.

7. den: Prohlídka Betánie - Lazarův hrob, návštěva místa Ježíšova křtu Qasr al Jahúd na hranici s Jordánskem, přejezd Judskou pouští - nejstarší obydlené město světa Jericho, hora Pokušení (výhledy), Mrtvé moře s možností koupání. Pro zájemce fakultativně návštěva Kumránu a Masady. Návrat do Betléma, ubytování.

8. den: Jeruzalém, Getsemanská zahrada a bazilika Agónie (místo, kde se Ježíš potil krví), kostel Hrobu Panny Marie, prohlídka starého města - křížová cesta (Via Dolorosa), bazilika Božího hrobu - Kalvárie, Golgota, kostel sv. Anny, západní zeď (Zeď nářků), přesun do Betléma, ubytování.

9. den: Betlém - Pole pastýřů, podle tradice místo kde pastýři přijali od andělů poselství o narození Ježíše Krista. bazilika Narození Ježíše Krista, jeskyně Mléka, odjezd na letiště, odlet do Vídně a následně transfer do Bratislavy.

Průvodce si vyhrazuje právo na změnu programu! Program v nabídkovém letáku je orientační a přizpůsobuje se odletovým časům a situaci v Izraeli.

Všechny zájezdy nabízíme za stejné ceny jako CK. Ceny v Kč vždy schvaluje CK a jsou v nich zahrnuty všechny povinné příplatky, které se hradí předem. Informace o dalších možných příplatcích hrazených předem a případných ostatních příplatcích hrazených na místě jsou uvedeny u jednotlivých zájezdů. K zájezdům navíc poskytujeme slevy, popř. dárky. Děkujeme za vaši přízeň!

Přihláška
Na uvedenou e-mailovou adresu Vám bude zaslána cestovní smlouva a další nezbytné informace k přihlášení na zájezd.

Pokud uplatňujete věrnostní bonus poskytovaný CK, uveďte prosím do kolonky "Další informace" také Vaše rodné číslo, resp. rodná čísla.


Zásady ochrany osobních údajů, 96 kB

20.02.2022

Egypt

Egypt

Pyramidy v Gize, Káhira, Rudé moře, hora Sinaj

autor: VČ

 

Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat!


 

Tel.: +420 731 604 770 │ E-mail: info(zavináč)poutnizajezdy.cz │ www.poutnizajezdy.cz

Doporučujeme vám zájezdy do Izraele. Můžete si také vybrat z široké nabídky poutních zájezdů do Lurd, Fatimy, Santiaga de Compostela, Říma, Guadalupe a na další poutní místa.

© Design, redakční systém: Webdesignum 2011-2016 | Doporučujeme: Svatá země | Simeon.cz | TV-MIS | Revue Theofil | Tiskárna Grantis | Poutní knihy | Poutnictví.cz |
Náš blog o cestování

Nahoru Poutní zájezdy na Facebooku Poutní zájezdy na Instagramu RSS