02.09.2020 – 10.09.2020, cena: 30.480,- Kč

Zájezd do Izraele - cyklopouť po Svaté zemi 2. 9. - 10. 9. 2020

Štítky: Izrael

Novinka
Zájezd do Izraele - cyklopouť po Svaté zemi 2. 9. - 10. 9. 2020
 

K zájezdu od nás navíc obdržíte slevu 170,- Kč/osoba.

Představujeme novinkový zájezd do Izraele - cyklopouť po Svaté zemi s vynikajícím průvodcem P. Mgr. Marianem Ondrejkou. Zkuste něco nového, projeďte Svatou zemi na kole a poznejte její krásy jinak!

Cena: 30.480,- Kč

V ceně je zahrnuto:

  • Letenka Vídeň - Tel Aviv - Vídeň
  • 8x hotelové ubytování s polopenzí (ve 2-3 lůžkových pokojích se soc. zařízením)
  • Doprava zavazadel, resp. kol po trase
  • Odborný průvodce - kněz
  • Servisní poplatky

V ceně není zahrnuto:

  • Obslužné, které činí 80,- EUR (platí se průvodci ve Sv. zemi)
  • Vstupy včetně národních parků

Možné příplatky (doporučujeme):

  • Komplexní cestovní pojištění včetně storna zájezdu, krytí do výše 80% storno poplatku 480,- Kč. UPOZORNĚNÍ: Na toto pojištění se nevztahuje úraz při sportu, doporučujeme se připojistit individuálně.
  • Transfer ze Slovenska na letiště Vídeň a zpět 400,- Kč
  • Letecká přeprava kol 2 x 1.700,- Kč, - € (rozměry boxu 130 x 40 x 90 cm)

Program cyklopoutě:

Celkový počet km: 650 km (km jsou udávány orientačně)

1. den: 67 km. Po příletu z Vídně do Tel Avivu poskládáme kola na letišti a přesuneme se do Betléma. Ubytování a večeře; Setkání s účastníky a seznámení s programem dalšího dne; odpočinek.

2. den: 53 km. Z Betléma se vydáme na okruh. První zastávka je v Ein Karem. Navštívíme místo setkání Panny Marie u Alžběty a místo narození sv. Jana Křtitele. Dále se přesuneme do Jeruzaléma. Odložíme kola a pěšky projdeme po Via Dolorosa k bazilice Božího hrobu. Znovu s koly vystoupáme na Olivovou hor k místům Otče náš, kde Pán zaplakal, Getsemane a Hrob Panny Marie. Okruh ukončíme v Betlémě návštěvou místa Narození Páně, jeskyně Mléka a Pole pastýřů. Večeře, seznámení se s programem následujícího dne a odpočinek.

3. den: 60 km. Ukončíme pobyt v Betlémě a přejdeme do Betánie, kde žil Lazar, Marta a Marie. Zastavíme se ve Wadi Quelt a odpoledne se zrekreujeme u Mrtvého moře. Na závěr dne vstoupíme do nejstaršího města do Jericha. Navštívíme místo setkání Ježíše s Zacheem a přejdeme k hoře Pokušení. Ubytování v Jerichu, večeře, setkání a odpočinek.

4. den: 120 km. Jericho opustíme a vydáme se k řece Jordán na obnovu křestních slibů, na místo, kde působil sv. Jan Křtitel. Po jordánském údolí budeme projíždět palestinským územím protkaným datlovníkovými plantážemi. Ubytování na břehu Genezaretského jezera v Tiberias. Odpočinek.

5. den: 75 km. Okružní cesta kolem Genezaretského jezera vede přes Magdalu, horu Blahoslavenství, Tabghu - místo zázračného rozmnožení chlebů a ryb, zázračného rybolovu a potvrzení primátu sv. Petra. Navštívíme Kafarnaum a naproti městu Tiberias bude čas ke koupání a meditaci u jezera, s nímž jsou spojené mnohé biblické příběhy. Dokončíme okruh v Tiberias. Večeře a odpočinek.

6. den: 64 km. Cyklopouť pokračuje z Tiberias na horu Tábor - horu Proměnění Páně. Několik stoupání prověří přípravu každého z účastníků a zejména každý zažije kouzlo této biblické krajiny. Odpoledne se přesuneme na místo, kde je začátek dějin Nové smlouvy - Nazaret. Silným zážitkem je večer v bazilice Zvěstování. Večeře a odpočinek.

7. den: 70 km. Z Nazareta se vydáme na východ země k Středozemnímu moři do města Haifa. Navštívíme horu Karmel spojenou se životem proroka Eliáše, s úctou Panny Marie Stella Maris a poselstvím škapulíře. Možnost koupání ve Středozemním moři. Ubytování, večeře a odpočinek.

8. den: 92 km. Opustíme Haifu a po středomořském pobřeží se vydáme jižně do Cesaree Přímořské spojené se životem sv. Petra, sv. Pavla, Origena, Eusebia ... Nakonec nás čeká město Tel Aviv. Pro ty, kteří budou mít ještě chuť a síly mohou vedle pobřeží pokračovat do malebného městečka Jaffa.

9. den: Ráno na hotelu zabalíme kola na převoz letadlem. Autobusem se převezou se zavazadly na letiště v Tel Avivu. Odlet do Vídně.

Cyklopouť se koná s vlastními koly, které nám přepraví letecká společnost spolu s ostatními zavazadly během letu do Izraele a zpět. Kola mohou být silniční nebo trekové.

Společné setkání účastníků bude 7. února 2020 v Trnavě. Přesné místo bude předem oznámeno. Setkání je povinné pro každého účastníka z důvodu seznámení se s podmínkami, okolnostmi a přípravou na společnou a netradiční cyklopuť ve Svaté Zemi.

Všechny zájezdy nabízíme za stejné ceny jako CK. Ceny v Kč vždy schvaluje CK a jsou v nich zahrnuty všechny povinné příplatky, které se hradí předem. Informace o dalších možných příplatcích hrazených předem a případných ostatních příplatcích hrazených na místě jsou uvedeny u jednotlivých zájezdů. K zájezdům navíc poskytujeme slevy, popř. dárky. Děkujeme za vaši přízeň!

Přihláška
Na uvedenou e-mailovou adresu Vám bude zaslána cestovní smlouva a další nezbytné informace k přihlášení na zájezd. Nemáte-li možnost si smlouvu vytisknout, uveďte prosím tuto skutečnost do kolonky „Další informace“. Smlouva Vám bude následně zaslána poštou.

Pokud uplatňujete věrnostní bonus poskytovaný CK, uveďte prosím do kolonky "Další informace" také Vaše rodné číslo, resp. rodná čísla.


Zásady ochrany osobních údajů, 96 kB

07.03.2011

Izrael

Izrael

Césarea Přímořská, Haifa, klášter Stella Maris, Nazaret, Jardenit, hora Blahoslavenství, Tabgha, hora Blahoslavenství, Genezaretské jezero, Kána Galilejská, hora Tábor, Kafarnaum, Betlém, Jeruzalém, Betánie, Betfage, Massada, Wadi Quelt, hora Pokušení, Mrtvé moře, Ain Karem

autor: VČ

 

Slova pro potěchu duše

Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat!


 

Tel.: +420 731 604 770 │ E-mail: info@poutnizajezdy.cz │ www.poutnizajezdy.cz

Doporučujeme vám zájezdy do Izraele. Můžete si také vybrat z široké nabídky poutních zájezdů do Lurd, Fatimy, Santiaga de Compostela, Říma a na další místa.

© Design, redakční systém: Webdesignum 2011-2016 | Partnerské weby: Svatá země | Simeon.cz | TV-MIS | Tiskárna Grantis |

NAVRCHOLU.cz

Nahoru Poutní zájezdy na Facebooku Poutní zájezdy na Instagramu RSS