Poslední místa!
14.11.2019 – 28.11.2019, cena: 17.230,- Kč

Zájezd do Izraele - nezapomenutelné putování Svatou zemí - listopad 2019 (alternativní program)

Štítky: Izrael

Zájezd do Izraele - nezapomenutelné putování Svatou zemí - listopad 2019 (alternativní program)
 

Poslední volná místa, v případě zájmu neváhejte!

K zájezdu od nás navíc obdržíte slevu 170,- Kč/osoba.

Navštivte s námi Jeruzalém, Betlém, Nazaret, Galileu, Emauzy... Vychutnejte si plavbu po Genezaretském jezeře a vykoupejte se v Mrtvém moři... Toto vše a mnohem víc nabízí listopadové termíny zájezdu do Svaté země se znalým průvodcem za výbornou cenu.

Vyberte si ze tří termínů:

14. 11. - 21. 11. 2019 - vyprodáno

19. 11. -  26. 11. 2019

21. 11. - 28. 11. 2019

Cena: 17.230,- Kč

V ceně je zahrnuto:

  • Letenka Vídeň - Tel Aviv - Vídeň
  • 7x hotelové ubytování *** se snídaní, 6x večeře
  • Doprava ve Svaté zemi klimatizovaným autobusem
  • Odborný průvodce - kněz
  • Servisní poplatky

V ceně není zahrnuto:

Obslužné, které činí 80,- EUR včetně vstupů do tří francouzských kostelů - Pater Noster, Galikantum a kostel sv. Anny (platí se průvodci ve Sv. zemi)

Možné příplatky (doporučujeme):

  • Transfer z Bratislavy na letiště Vídeň a zpět 400,- Kč/osoba
  • Pojištění léčebných výloh v zahraničí 200,- Kč/osoba, klienti nad 70 let 390,- Kč/osoba
  • Pojištění storna zájezdu, krytí do výše 80 % storno poplatku 420,- Kč/osoba

Program zájezdu:

1. den: V odpoledních hodinách setkání skupiny, transfer na letiště do Vídně a následný odlet do Tel Avivu. Přesun do Betléma, ubytování.

2. den: Betlém - Pole pastýřů, podle tradice místo kde pastýři přijali od andělů poselství o narození Ježíše Krista. Karmelský klášter. Přesun do Ein Karem, návštěva místa narození Jana Křtitele a místa navštívení Panny Marie u Alžběty. Přesun do Betléma, ubytování.

3. den: Přesun do Galileje. Hora Blahoslavenství, Tabgha 1 - místo zázračného rozmnožení chlebů a ryb, Genezaretské jezero - plavba lodí (10,- USD), Tabgha 2 - místo Primátu sv. Petra, Kafarnaum - dům sv. Petra a místní synagoga. U jezera možnost zakoupení obědu tradiční ryby sv. Petra. Kána Galilejská - místo prvního zázraku Ježíše, kde si manželé obnovují manželské sliby, ubytování.

4. den: Možnost výstupu na horu Tábor (pěšky nebo taxíkem za 8,- USD), prohlídka kostela Proměnění. Nazaret - bazilika Zvěstování a kostel sv. Josefa. Následně pohoří Karmel - nad jeskyní, v níž žil prorok Eliáš, je vybudován chrám Stella Maris, místo úcty Panny Marie Škapulířské. Caesarea Přímořská - založil Herodes Veliký, byla rezidencí římského prefekta a po zničení Jeruzaléma v roce 70 hlavním městem provincie Judea. Dodnes se zachovala část aquaduktu, který přiváděl vodu z pramenů na úpatí hory Karmel. Ubytování v Betlémě.

5. den: Prohlídka Betánie - Lazarův hrob, návštěva místa Ježíšova křtu Qasr al Jahúd na hranici s Jordánskem, přejezd Judskou pouští - nejstarší obydlené město světa Jericho, hora Pokušení, Mrtvé moře s možností koupání. Pro zájemce fakultativně návštěva Kumránu a Masady (38,- USD). Návrat do Betléma, ubytování.

6. den: Jeruzalém, Getsemanská zahrada a bazilika Agónie (místo, kde se Ježíš potil krví), kostel Hrobu Panny Marie, prohlídka starého města - křížová cesta (Via Dolorosa), bazilika Božího hrobu - Kalvárie, Golgota, kostel sv. Anny, Západní zeď (Zeď nářků), přesun do Betléma, ubytování.

7.den: Pokračování v prohlídce Jeruzaléma - návštěva Olivové hory - panorama (nejkrásnější pohled na staré město); kostelík Dominus Flevit - místo, kde Ježíš plakal nad Jeruzalémem, Galikantum - místo, kde Petr zapřel Krista, přesun do Betléma - bazilika Narození Ježíše Krista, jeskyně Mléka, ubytování.

8. den: Návštěva historické lokality Emauzy, kde se poutníci setkali se zmrtvýchvstalým Kristem. Kolem oběda odjezd na letiště do Tel Avivu, odlet do Vídně a následně transfer na Slovensko.

Program je spojen s každodenní mší.

Průvodce si vyhrazuje právo na změnu programu! Program v nabídkovém letáku je orientační a přizpůsobuje se odletovým časům a situaci v Izraeli.

Všechny zájezdy nabízíme za stejné ceny jako CK. Ceny v Kč vždy schvaluje CK a jsou v nich zahrnuty všechny povinné příplatky, které se hradí předem. Informace o dalších možných příplatcích hrazených předem a případných ostatních příplatcích hrazených na místě jsou uvedeny u jednotlivých zájezdů. K zájezdům navíc poskytujeme slevy, popř. dárky. Děkujeme za vaši přízeň!

Přihláška
Na uvedenou e-mailovou adresu Vám bude zaslána cestovní smlouva a další nezbytné informace k přihlášení na zájezd. Nemáte-li možnost si smlouvu vytisknout, uveďte prosím tuto skutečnost do kolonky „Další informace“. Smlouva Vám bude následně zaslána poštou.

Pokud uplatňujete věrnostní bonus poskytovaný CK, uveďte prosím do kolonky "Další informace" také Vaše rodné číslo, resp. rodná čísla.


Zásady ochrany osobních údajů, 96 kB

02.06.2013

Nazaret

Nazaret

Foto z Nazareta

autor: VČ

 

Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat!


 

Tel.: +420 731 604 770 │ E-mail: info@poutnizajezdy.cz │ www.poutnizajezdy.cz

Doporučujeme vám zájezdy do Izraele. Můžete si také vybrat z široké nabídky poutních zájezdů do Lurd, Fatimy, Santiaga de Compostela, Říma a na další místa.

© Design, redakční systém: Webdesignum 2011-2016 | Partnerské weby: Svatá země | Simeon.cz | TV-MIS | Tiskárna Grantis |

NAVRCHOLU.cz

Nahoru Poutní zájezdy na Facebooku Poutní zájezdy na Instagramu RSS