Novinka
29.10.2019 – 05.11.2019, cena: 23.720,- Kč

Zájezd do Izraele s all inclusive pobytem u Rudého moře v Egyptě v 5* hotelu a výstupem na horu Sinaj 29. 10. - 5. 11. 2019

Štítky: Egypt Izrael

Zájezd do Izraele s all inclusive pobytem u Rudého moře v Egyptě v 5* hotelu a výstupem na horu Sinaj 29. 10. - 5. 11. 2019
 

Do 31. 8. 2019 od nás navíc obdržíte slevu 250,- Kč/osoba.

Představujeme vám velice atraktivní variantu zájezdu do Izraele s pobytem u Rudého moře v Egyptě v 5* hotelu s all inclusive a nezapomenutelným výstupem na Mojžíšovu horu Sinaj, během něhož vás doprovodí jeden z nejerudovanějších průvodců Dr. Ján Majerník.

Cena: 23.770,- Kč

V ceně je zahrnuto:

  • Letenka Vídeň - Tel Aviv - Vídeň
  • 7x hotelové ubytování, 3x snídaně, 2x večeře, 4x all inclusive
  • Doprava ve Svaté zemi klimatizovaným autobusem
  • Odborný průvodce - kněz
  • Servisní poplatky
Možné příplatky (doporučujeme):

  • Příplatek za transfer na letiště a z letiště Vídeň 400,- Kč
  • Komplexní cestovní pojištění 420,- Kč

V ceně není zahrnuto:

Obslužné, které činí 80,- EUR, platí se průvodci

Program zájezdu:

1. den: V odpoledních hodinách setkání skupiny v Bratislavě, transfer na letiště do Vídně s následným odletem do Tel Avivu. Přesun na ubytování do Betléma.

2. den: Betlém - bazilika Narození Ježíše Krista, jeskyně Mléka, přesun do Jeruzaléma -západní zeď (Zeď nářků), křížová cesta (Via Dolorosa), bazilika Božího hrobu, Kalvárie - Golgota. Hora Sion - Večeřadlo a kostel Usnutí Panny Marie.

3. den: Jeruzalém - návštěva Olivové hory - panorama (nejkrásnější pohled na staré město); Přesun do Galileje, zastávka v nejstarším obydleném městě světa Jericho; Nazaret - bazilika Zvěstování a kostel sv. Josefa.

4. den: Hora Blahoslavenství, Tabgha 1 - místo zázračného rozmnožení chlebů a ryb; Genezaretské jezero, Tabgha 2 - místo Primátu sv. Petra, Kafarnaum - dům sv. Petra a místní synagoga. U jezera možnost zakoupení obědu - tradiční ryby sv. Petra. Přesun přes Ejlat do Egypta, letovisko Taba.

5. den: Taba - pobyt v resortu.

6. den: Taba - pobyt v resortu, výlet s výstupem na horu Sinaj.

7. den: Taba - pobyt v resortu.

8. den: Taba - Tel Aviv, odlet.

Program je spojen s každodenní mší.

Průvodce si vyhrazuje právo na změnu programu! Program v nabídkovém letáku je orientační a přizpůsobuje se odletovým časům a situaci v Izraeli.

HOTEL HILTON TABA RESORT

Poloha

Luxusní hotel přímo na písečné pláži s kamenitým vstupem do moře (nebo přes molo) leží nedaleko hranic s Izraelem. Poskytuje služby na vysoké úrovni a nabízí svým hostům překrásný výhled na moře a horský masiv.

Vybavení

Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, bary, několik tematických restaurací (za poplatek), nákupní arkáda, casino, diskotéka a banka. V areálu se nachází venkovní bazén, dětský bazén, dětské hřiště a plážový bar.

Ubytování

Hotelové pokoje jsou vybaveny individuálně ovladatelnou klimatizací, telefonem, trezorem a minibarem (za poplatek), televizorem se satelitním příjmem. Mají vlastní sociální zařízení (koupelna s vanou, WC, fén). Za příplatek jsou pokoje s výhledem na moře a s balkonem (jen v hlavní budově), bungalovy umístěné v zahradě (tzv. Nelson Village), pokoje junior suite s balkonem (větší pokoje s oddělenou sedací částí) nebo jednolůžkové pokoje, případně jednolůžkové pokoje s přistýlkou pro dítě od 2 do 14 let.

Strava

All inclusive stravování je možné čerpat ve vybraných prostorách hotelu a zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou bufetu, dopolední a odpolední občerstvení, zmrzlinu (ve vybraném čase), neomezené množství rozlévaných nealkoholických nápojů (postmixové, rozlévané nápoje), rozlévanou vodu, filtrovanou kávu, čaj a alkoholické nápoje místní výroby (víno pouze během oběda a večeře).

Služby

Hotel zajišťuje bohaté denní a večerní programy pod vedením zkušených animátorů. V areálu se nacházejí tenisové kurty (večerní osvětlení za poplatek), stolní tenis, plážový volejbal. Hosté mohou využívat venkovní vířivku, lehátka a slunečníky jsou u bazénu a na pláži k dispozici zdarma, Za poplatek se nabízejí masáže, potápění, vodní sporty, kulečník nebo stolní fotbal. Internetové připojení za poplatek.

Pláž

Hotel se nachází přímo na písečné pláži s kamenitým vstupem do moře (nebo přes molo). Plážový servis (zapůjčení lehátek a slunečníků) je poskytováno bezplatně. Za poplatek mohou hosté využívat nabídky vodních sportů a potápění.

Všechny zájezdy nabízíme za stejné ceny jako CK. Ceny v Kč vždy schvaluje CK a jsou v nich zahrnuty všechny povinné příplatky, které se hradí předem. Informace o dalších možných příplatcích hrazených předem a případných ostatních příplatcích hrazených na místě jsou uvedeny u jednotlivých zájezdů. K zájezdům navíc poskytujeme slevy, popř. dárky. Děkujeme za vaši přízeň!

Přihláška
Na uvedenou e-mailovou adresu Vám bude zaslána cestovní smlouva a další nezbytné informace k přihlášení na zájezd. Nemáte-li možnost si smlouvu vytisknout, uveďte prosím tuto skutečnost do kolonky „Další informace“. Smlouva Vám bude následně zaslána poštou.

Pokud uplatňujete věrnostní bonus poskytovaný CK, uveďte prosím do kolonky "Další informace" také Vaše rodné číslo, resp. rodná čísla.


Zásady ochrany osobních údajů, 96 kB

27.10.2015

Svatá země

Svatá země

Fotografie z Izraele a Palestiny

autor: Stanislav Rauer

 

Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat!


 

Tel.: +420 731 604 770 │ E-mail: info@poutnizajezdy.cz │ www.poutnizajezdy.cz

Doporučujeme vám zájezdy do Izraele. Můžete si také vybrat z široké nabídky poutních zájezdů do Lurd, Fatimy, Santiaga de Compostela, Říma a na další místa.

© Design, redakční systém: Webdesignum 2011-2016 | Partnerské weby: Svatá země | Simeon.cz | TV-MIS | Tiskárna Grantis |

NAVRCHOLU.cz

Nahoru Poutní zájezdy na Facebooku Poutní zájezdy na Instagramu RSS