29.05.2019 – 07.06.2019, cena: 19.880,- Kč + 120,- USD

Zájezd do Izraele s koupáním ve čtyřech mořích Izraele a výstupem na horu Sinaj 29. 5. - 7. 6. 2019

Štítky: Egypt Izrael

Zájezd do Izraele s koupáním ve čtyřech mořích Izraele a výstupem na horu Sinaj 29. 5. - 7. 6. 2019
 

K zájezdu od nás navíc obdržíte slevu 170,- Kč/osoba.

Nabízíme vám atraktivní a velmi oblíbenou variantu zájezdu do Izraele s koupáním ve čtyřech mořích (Středozemní moře, Mrtvé moře, Rudé moře a Galilejské moře - Genezaretské jezero) a nezapomenutelným výstupem na Mojžíšovu horu Sinaj v doprovodu erudovaného průvodce. Pro velký zájem přidán další termín.

Cena: 19.880,- Kč + 120,- USD (Egypt - hora Sinaj - částka v USD se hradí na místě)

V ceně je zahrnuto:

  • Letenka Vídeň - Tel Aviv - Vídeň
  • Ubytování s polopenzí ve 2-3 lůžkových pokojích se soc. zařízením
  • Doprava ve Svaté zemi klimatizovaným autobusem
  • Odborný průvodce - kněz
  • Servisní poplatky

V ceně není zahrnuto:

  • Obslužné, které činí 80,- EUR (platí se průvodci ve Sv. zemi)
  • Audio průvodce 1,- USD/osoba/den

Možné příplatky (doporučujeme):

  • Transfer z Bratislavy na letiště do Vídně a zpět 400,- Kč/osoba
  • Pojištění léčebných výloh v zahraničí 240,- Kč do věku 69 let
  • Pojištění léčebných výloh v zahraničí a pojištění storna zájezdu: krytí do výše 80% stornopoplatku: 900,- Kč

Program zájezdu:

1. den: V podvečer setkání skupiny na letišti a následný odlet do Tel Avivu. Přesun do Betléma, ubytování.

2. den: Prohlídka Jeruzaléma - návštěva Olivové hory - panorama (nejkrásnější pohled na staré město), kostelík Dominus Flevit - místo, kde Ježíš plakal nad Jeruzalémem, Galikantum - místo, kde Petr zapřel Krista. Přesun do Ein Karem - návštěva místa narození Jana Křtitele a místa navštívení Panny Marie u Alžběty. Přesun do Betléma, ubytování.

3. den: Přesun do Galileje. Hora Blahoslavenství, Tabgha 1 - místo zázračného rozmnožení chlebů a ryb, Genezaretské jezero - plavba lodí (10,- USD) nebo koupání, Tabgha 2 - místo primátu sv. Petra, Kafarnaum - dům sv. Petra a místní synagoga. U jezera možnost zakoupení obědu tradiční ryby sv. Petra. Kána Galilejská - místo prvního zázraku Ježíše, kde si manželé obnovují manželské sliby, ubytování.

4. den: Možnost výstupu na horu Tábor (pěšky nebo taxíkem za 8,- USD), prohlídka kostela Proměnění. Nazaret - bazilika Zvěstování a kostel sv. Josefa. Caesarea Maritima (Přímořská) - Herodova město na dunách Středozemního moře, sídlo římských správců Judska, město kde se uskutečnily tzv. letnice pohanů (Sk 11), spojené s misí apoštola Pavla, město církevních otců prvních století - možnost koupání ve Středozemním moři. Ubytování v Betlémě.

5. den: Po snídani odjezd do Eilatu, ubytování, prohlídka a koupání v Rudém moři, večeře.

6. den: Snídaně, pobyt v Eilatu, pokračování do Egypta, ubytování a večeře v klášteře sv. Kateřiny, noční výstup na Mojžíšovu Horu.

7. den: Po snídani prohlídka kláštera sv. Kateřiny, přesun do Izraele, Mrtvé moře s možností koupání. Pro zájemce fakultativně návštěva Kumránu a Masady. večeře, ubytování v Betlémě.

8. den: Prohlídka Betánie - Lazarův hrob, návštěva místa Ježíšova křtu Qasr al Jahúd na hranici s Jordánskem, přejezd Judskou pouští - nejstarší obydlené město světa Jericho, hora Pokušení, Návrat do Betléma, možnost nákupů suvenýrů, večeře, ubytování.

9. den: Jeruzalém, Getsemanská zahrada a bazilika Agónie (místo, kde se Ježíš potil krví), kostel Hrobu Panny Marie, prohlídka starého města - křížová cesta (Via Dolorosa), bazilika Božího hrobu - Kalvárie, Golgota, Kostel sv. Anny (vstup 3,- USD), Západní zeď (Zeď nářků), přesun do Betléma, ubytování.

10. den: Betlém - Pole pastýřů, podle tradice místo kde pastýři přijali od andělů poselství o narození Ježíše Krista. Bazilika Narození Ježíše Krista, jeskyně Mléka, odjezd na letiště, odlet do Vídně.

Průvodce si vyhrazuje právo na změnu programu! Program v nabídkovém letáku je orientační a přizpůsobuje se odletovým časům a situaci v Izraeli.

Všechny zájezdy nabízíme za stejné ceny jako CK. Ceny v Kč vždy schvaluje CK a jsou v nich zahrnuty všechny povinné příplatky, které se hradí předem. Informace o dalších možných příplatcích hrazených předem a případných ostatních příplatcích hrazených na místě jsou uvedeny u jednotlivých zájezdů. K zájezdům navíc poskytujeme slevy, popř. dárky. Děkujeme za vaši přízeň!

Přihláška
Na uvedenou e-mailovou adresu Vám bude zaslána cestovní smlouva a další nezbytné informace k přihlášení na zájezd. Nemáte-li možnost si smlouvu vytisknout, uveďte prosím tuto skutečnost do kolonky „Další informace“. Smlouva Vám bude následně zaslána poštou.

Pokud uplatňujete věrnostní bonus poskytovaný CK, uveďte prosím do kolonky "Další informace" také Vaše rodné číslo, resp. rodná čísla.


Zásady ochrany osobních údajů, 96 kB

23.01.2016

Středozemní moře

Středozemní moře

Středozemní moře v Izraeli

autor: VČ

 

Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat!


 

Tel.: +420 731 604 770 │ E-mail: info@poutnizajezdy.cz │ www.poutnizajezdy.cz

Doporučujeme vám zájezdy do Izraele. Můžete si také vybrat z široké nabídky poutních zájezdů do Lurd, Fatimy, Santiaga de Compostela, Říma a na další místa.

© Design, redakční systém: Webdesignum 2011-2016 | Partnerské weby: Svatá země | Simeon.cz | TV-MIS | Tiskárna Grantis |

NAVRCHOLU.cz

Nahoru Poutní zájezdy na Facebooku RSS