Vyprodáno
31.12.2019, cena: 19.880,- Kč + 120,- USD

Zájezd do Izraele s koupáním ve čtyřech mořích Izraele a výstupem na horu Sinaj 30. 4. - 9. 5. 2019

Štítky: Egypt Izrael

Novinka
Zájezd do Izraele s koupáním ve čtyřech mořích Izraele a výstupem na horu Sinaj 30. 4. - 9. 5. 2019
 

Do 31. 12. 2018 od nás navíc obdržíte slevu 250,- Kč/osoba

Nabízíme vám atraktivní a velmi oblíbenou variantu zájezdu do Izraele s koupáním ve čtyřech mořích a nezapomenutelným výstupem na Mojžíšovu horu Sinaj v doprovodu erudovaného průvodce.

Cena: 19.880,- Kč + 120,- USD (částka v USD se hradí na místě)

V ceně je zahrnuto:

  • Letenka Vídeň - Tel Aviv - Vídeň
  • Ubytování *** s polopenzí ve 2-3 lůžkových pokojích se soc. zařízením
  • Doprava ve Svaté zemi klimatizovaným autobusem
  • Odborný průvodce - kněz
  • Servisní poplatky

V ceně není zahrnuto:

  • Obslužné, které činí 80,- EUR (platí se průvodci ve Sv. zemi)
  • Audio průvodce 1,- USD/osoba/den (platí se na místě)

Možné příplatky (doporučujeme):

  • Pojištění léčebných výloh v zahraničí 220,- Kč
  • Pojištění storna zájezdu - pojistné krytí do výše 80 % storno poplatku 530,- Kč
  • Transfer z Bratislavy na letiště Vídeň a zpět 400,- Kč/osoba

Program zájezdu:

1. den: V podvečer setkání skupiny na letišti a následný odlet do Tel Avivu. Přesun do Betléma, ubytování.

2. den: Prohlídka Jeruzaléma - návštěva Olivové hory - panorama (nejkrásnější pohled na staré město); kostelík Dominus Flevit - místo, kde Ježíš plakal nad Jeruzalémem, Galikantum - místo, kde Petr zapřel Krista. Přesun do Ein Karem - návštěva místa narození Jana Křtitele a místa navštívení Panny Marie u Alžběty. Přesun do Betléma, ubytování.

3. den: Přesun do Galileje. Hora Blahoslavenství, Tabgha 1 - místo zázračného rozmnožení chlebů a ryb, Genezaretské jezero - plavba lodí (10,- EUR), nebo koupání, Tabgha 2 - místo primátu sv. Petra, Kafarnaum - dům sv. Petra a místní synagoga. U jezera možnost zakoupení obědu tradiční ryby sv. Petra. Kána Galilejská - místo prvního zázraku Ježíše, kde si manželé obnovují manželské sliby, ubytování.

4. den: Možnost výstupu na horu Tábor (pěšky nebo taxíkem za 8,- USD), prohlídka kostela Proměnění. Nazaret - bazilika Zvěstování a kostel sv. Josefa. Caesarea Maritima - Herodova město na dunách Středozemního moře, sídlo římských správců Judska, město kde se uskutečnily tzv. letnice pohanů (Sk 11), spojené s misí apoštola Pavla, město církevních otců prvních století. Možnost koupání ve Středozemním moři. Ubytování v Betlémě.

5. den: Po snídani odjezd do Eilatu, ubytování, prohlídka a koupání v Rudém moři, večeře.

6. den: Snídaně, pobyt v Eilatu, pokračování do Egypta, hora Sinaj, ubytování a večeře v klášteře sv. Kateřiny, noční výstup na Mojžíšovu Horu.

7. den: Po snídani prohlídka kláštera Sv. Kateřiny, přesun do Izraele, Mrtvé moře s možností koupání. Pro zájemce fakultativně návštěva Kumránu a Masady. večeře, ubytování v Betlémě ..

8. den: Prohlídka Betánie - Lazarův hrob, návštěva místa Ježíšova křtu Qasr al Jahúd na hranici s Jordánskem, přejezd Judskou pouští - nejstarší obydlené město světa Jericho, hora Pokušení, Návrat do Betléma, možnost nákupů suvenýrů, večeře, ubytování.

9. den: Jeruzalém - Getsemanská zahrada a bazilika Agónie (místo, kde se Ježíš potil krví), kostel Hrobu Panny Marie, prohlídka starého města - Křížová cesta (Via Dolorosa), bazilika Božího hrobu - Kalvárie, Golgota, kostel sv. Anny (vstup 3,- USD), Západní zeď (Zeď nářků), přesun do Betléma, ubytování.

10. den: Betlém - Pole pastýřů, podle tradice místo kde pastýři přijali od andělů poselství o narození Ježíše Krista. Bazilika Narození Ježíše Krista, jeskyně Mléka, odjezd na letiště, odlet do Vídně.

Poutní program je spojen s každodenní mší.

Program v nabídkovém letáku je orientační a přizpůsobuje se odletovým časům a situaci v Izraeli, jeho koordinace je plně v kompetenci průvodce.

Všechny zájezdy nabízíme za stejné ceny jako CK. Ceny v Kč vždy schvaluje CK a jsou v nich zahrnuty všechny povinné příplatky, které se hradí předem. Informace o dalších možných příplatcích hrazených předem a případných ostatních příplatcích hrazených na místě jsou uvedeny u jednotlivých zájezdů. K zájezdům navíc poskytujeme slevy, popř. dárky. Děkujeme za vaši přízeň!

23.01.2016

Středozemní moře

Středozemní moře

Středozemní moře v Izraeli

autor: VČ

 

Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat!


 

Tel.: +420 731 604 770 │ E-mail: info@poutnizajezdy.cz │ www.poutnizajezdy.cz

Doporučujeme vám zájezdy do Izraele. Můžete si také vybrat z široké nabídky poutních zájezdů do Lurd, Fatimy, Santiaga de Compostela, Říma a na další místa.

© Design, redakční systém: Webdesignum 2011-2016 | Partnerské weby: Svatá země | Simeon.cz | TV-MIS | Tiskárna Grantis |

NAVRCHOLU.cz

Nahoru Poutní zájezdy na Facebooku RSS