Novinka
19.05.2023 – 27.05.2023, cena: 19.890 Kč

Zájezd do Izraele s relaxem u Mrtvého moře 19. 5. - 27. 5. 2023

Štítky: Izrael Palestina

Zájezd do Izraele s relaxem u Mrtvého moře 19. 5. - 27. 5. 2023
 

K zájezdu od nás navíc obdržíte slevu 200 Kč/osoba.

Rádi poznáváte historická a biblická místa a zároveň vítáte odpočinek u moře? Zkuste právě tuto kombinaci zájezdu do Izraele s odpočinkem u Mrtvého moře! Pojeďte s námi - nabízíme kvalitní program za solidní cenu! V nabídce máme i tento květnový termín.

Cena: 19.890 Kč

V ceně je zahrnuto:

  • Letenka Vídeň - Tel Aviv - Vídeň
  • 8x hotelové ubytování se snídaní, 7x večeře, ve 2-3 lůžkových pokojích se soc. zařízením
  • Doprava ve Svaté zemi klimatizovaným autobusem
  • Odborný průvodce, kněz
  • Servisní (letištní) poplatky

V ceně není zahrnuto:

  • Obslužné, které představuje částku 100 EUR včetně audioprůvodce - sluchátek pro zkvalitnění výkladu průvodce - kněze a vstupů do tří francouzských kostelů - Pater Noster, Galikantum a kostel sv. Anny (platí se přímo průvodci ve Sv. zemi)
  • Příplatek za aktuální pandemická opatření, která může vyžadovat Izrael (testy, místní průvodce, nižší počet poutníků ve skupině atd.)

Možné příplatky (doporučujeme):

  • Transfer z Bratislavy na letiště Vídeň a zpět do Bratislavy 520 Kč
  • Komplexní cestovní pojištění včetně storna zájezdu, pojistné krytí do výše 80 % storno poplatku 590 Kč nebo pojištění pandemic včetně onemocnění na Covid 19 v ceně 940 Kč

Program zájezdu:

1. den: V odpoledních hodinách setkání skupiny v Bratislavě, transfer na letiště do Vídně s následným odletem do Tel Avivu. Přesun na ubytování do Betléma.

2. den: Prohlídka Betléma: bazilika Narození Ježíše Krista, Pole pastýřů, jeskyně Mléka, možnost nákupu suvenýrů. Ubytování v Betlémě.

3. den: Prohlídka Jeruzaléma: staré město - křížová cesta (Via Dolorosa), bazilika Božího hrobu, Kalvárie - Golgota. Odpoledne návštěva a prohlídka Ein Karem - místa narození Jana Křtitele a místa Navštívení Panny Marie u Alžběty. Přesun na ubytování do Betléma.

4. den: Prohlídka Jeruzaléma: návštěva Olivovy hory – panorama (nejkrásnější pohled na staré město); kostelík Dominus Flevit - místo, kde Ježíš plakal nad Jeruzalémem. Getsemanská zahrada a bazilika Agónie (místo, kde se Ježíš potil krví), kostel Hrobu Panny Marie. Západní zeď (Zeď nářků), Hora Sion - večeřadlo a kostel usnutí Panny Marie. Přesun na ubytování do Betléma.

5. den: Přesun do Galileje, výstup na horu Tábor, prohlídka kostela Proměnění, Nazaret - bazilika Zvěstování a kostel sv. Josefa, Kána Galilejská - místo prvního zázraku Ježíše, kde si manželé obnovují manželské sliby. Ubytování v Nazaretu.

6. den: Hora Blahoslavenství, Tabgha 1 - místo zázračného rozmnožení chlebů a ryb; Genezaretské jezero, Tabgha 2 - místo Primátu sv. Petra, Kafarnaum - dům sv. Petra a místní synagoga. U jezera možnost zakoupení obědu tradiční ryby sv. Petra. Návštěva Haify: hora Karmel, Eliášova jeskyně a místo úcty Panny Marie Škapulířské. Přesun na ubytování do Betléma.

7. den: Prohlídka Betánie - Lazarův hrob, návštěva místa Ježíšova křtu Qasr al Jahúd na hranici s Jordánskem, přejezd Judskou pouští - nejstarší obydlené město světa Jericho, výhledy na horu Pokušení, klášter sv. Jiří poustevníka v Judské poušti. Přesun na ubytování do Betléma.

8. den: Celodenní koupání v Mrtvém moři. Přesun na ubytování do Betléma.

9. den: Betlém. Návštěva Jaffy, kostel sv. Petra, příjemný čas strávený u pláže Středozemního moře. Kolem oběda odjezd na letiště do Tel Avivu, odlet do Vídně a následně transfer do Bratislavy.

Program je spojen s každodenní mší.

Průvodce si vyhrazuje právo na změnu programu! Program v nabídkovém letáku je orientační a přizpůsobuje se odletovým časům a situaci v Izraeli.

Všechny zájezdy nabízíme za stejné ceny jako CK. Ceny v Kč vždy schvaluje CK a jsou v nich zahrnuty všechny povinné příplatky, které se hradí předem. Informace o dalších možných příplatcích hrazených předem a případných ostatních příplatcích hrazených na místě jsou uvedeny u jednotlivých zájezdů. Zájezdy nabízíme za mimořádné ceny nebo k nim navíc poskytujeme slevy, popř. dárky. Děkujeme za vaši přízeň!

Přihláška
Na uvedenou e-mailovou adresu Vám bude zaslána cestovní smlouva a další nezbytné informace k přihlášení na zájezd. Nemáte-li možnost si smlouvu vytisknout, uveďte prosím tuto skutečnost do kolonky „Další informace“. Smlouva Vám bude následně zaslána poštou.

Pokud uplatňujete věrnostní bonus poskytovaný CK, uveďte prosím do kolonky "Další informace" také Vaše rodné číslo, resp. rodná čísla.


Zásady ochrany osobních údajů, 96 kB

Spamová ochrana:

Abychom se ujistili, že nejste program pro rozesílání spamu, opište, prosím, do tohoto políčka pět zřetelně zobrazených malých písmen z následujícího obrázku:


Captcha - protispamová ochrana Pokud je pro Vás tento obrázek nečitelný, klikněte na něj. Zobrazí se s jinými písmeny.
20.01.2016

Mrtvé moře

Mrtvé moře

Mrtvé moře z jordánské a izraelské strany

autor: VČ

 

Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat!


 

Tel.: +420 731 604 770 │ E-mail: info(zavináč)poutnizajezdy.cz │ www.poutnizajezdy.cz

Doporučujeme vám zájezdy do Izraele. Můžete si také vybrat z široké nabídky poutních zájezdů do Lurd, Fatimy, Santiaga de Compostela, Říma, Guadalupe a na další poutní místa.

© Design, redakční systém: Webdesignum 2011-2016 | Doporučujeme: Svatá země | Simeon.cz | TV-MIS | Revue Theofil | Tiskárna Grantis | Poutní knihy | Poutnictví.cz |
Náš blog o cestování

Nahoru Poutní zájezdy na Facebooku Poutní zájezdy na Instagramu RSS