Vyprodáno
28.12.2023, cena: 19.890 Kč

Zájezd do Izraele s relaxem u Mrtvého moře 19. 5. - 27. 5. 2023

Štítky: Izrael Palestina

Zájezd do Izraele s relaxem u Mrtvého moře 19. 5. - 27. 5. 2023
 

K zájezdu od nás navíc obdržíte slevu 200 Kč/osoba.

Rádi poznáváte historická a biblická místa a zároveň vítáte odpočinek u moře? Zkuste právě tuto kombinaci zájezdu do Izraele s odpočinkem u Mrtvého moře! Pojeďte s námi - nabízíme kvalitní program za solidní cenu! V nabídce máme i tento květnový termín.

Cena: 19.890 Kč

V ceně je zahrnuto:

  • Letenka Vídeň - Tel Aviv - Vídeň
  • 8x hotelové ubytování se snídaní, 7x večeře, ve 2-3 lůžkových pokojích se soc. zařízením
  • Doprava ve Svaté zemi klimatizovaným autobusem
  • Odborný průvodce, kněz
  • Servisní (letištní) poplatky

V ceně není zahrnuto:

  • Obslužné, které představuje částku 100 EUR včetně audioprůvodce - sluchátek pro zkvalitnění výkladu průvodce - kněze a vstupů do tří francouzských kostelů - Pater Noster, Galikantum a kostel sv. Anny (platí se přímo průvodci ve Sv. zemi)
  • Příplatek za aktuální pandemická opatření, která může vyžadovat Izrael (testy, místní průvodce, nižší počet poutníků ve skupině atd.)

Možné příplatky (doporučujeme):

  • Transfer z Bratislavy na letiště Vídeň a zpět do Bratislavy 520 Kč
  • Komplexní cestovní pojištění včetně storna zájezdu, pojistné krytí do výše 80 % storno poplatku 700 Kč nebo pojištění pandemic včetně onemocnění na Covid 19 v ceně 940 Kč

Program zájezdu:

1. den: V odpoledních hodinách setkání skupiny v Bratislavě, transfer na letiště do Vídně s následným odletem do Tel Avivu. Přesun na ubytování do Betléma.

2. den: Prohlídka Betléma: bazilika Narození Ježíše Krista, Pole pastýřů, jeskyně Mléka, možnost nákupu suvenýrů. Ubytování v Betlémě.

3. den: Prohlídka Jeruzaléma: staré město - křížová cesta (Via Dolorosa), bazilika Božího hrobu, Kalvárie - Golgota. Odpoledne návštěva a prohlídka Ein Karem - místa narození Jana Křtitele a místa Navštívení Panny Marie u Alžběty. Přesun na ubytování do Betléma.

4. den: Prohlídka Jeruzaléma: návštěva Olivovy hory – panorama (nejkrásnější pohled na staré město); kostelík Dominus Flevit - místo, kde Ježíš plakal nad Jeruzalémem. Getsemanská zahrada a bazilika Agónie (místo, kde se Ježíš potil krví), kostel Hrobu Panny Marie. Západní zeď (Zeď nářků), Hora Sion - večeřadlo a kostel usnutí Panny Marie. Přesun na ubytování do Betléma.

5. den: Přesun do Galileje, výstup na horu Tábor, prohlídka kostela Proměnění, Nazaret - bazilika Zvěstování a kostel sv. Josefa, Kána Galilejská - místo prvního zázraku Ježíše, kde si manželé obnovují manželské sliby. Ubytování v Nazaretu.

6. den: Hora Blahoslavenství, Tabgha 1 - místo zázračného rozmnožení chlebů a ryb; Genezaretské jezero, Tabgha 2 - místo Primátu sv. Petra, Kafarnaum - dům sv. Petra a místní synagoga. U jezera možnost zakoupení obědu tradiční ryby sv. Petra. Návštěva Haify: hora Karmel, Eliášova jeskyně a místo úcty Panny Marie Škapulířské. Přesun na ubytování do Betléma.

7. den: Prohlídka Betánie - Lazarův hrob, návštěva místa Ježíšova křtu Qasr al Jahúd na hranici s Jordánskem, přejezd Judskou pouští - nejstarší obydlené město světa Jericho, výhledy na horu Pokušení, klášter sv. Jiří poustevníka v Judské poušti. Přesun na ubytování do Betléma.

8. den: Celodenní koupání v Mrtvém moři. Přesun na ubytování do Betléma.

9. den: Betlém. Návštěva Jaffy, kostel sv. Petra, příjemný čas strávený u pláže Středozemního moře. Kolem oběda odjezd na letiště do Tel Avivu, odlet do Vídně a následně transfer do Bratislavy.

Program je spojen s každodenní mší.

Průvodce si vyhrazuje právo na změnu programu! Program v nabídkovém letáku je orientační a přizpůsobuje se odletovým časům a situaci v Izraeli.

Všechny zájezdy nabízíme za stejné ceny jako CK. Ceny v Kč vždy schvaluje CK a jsou v nich zahrnuty všechny povinné příplatky, které se hradí předem. Informace o dalších možných příplatcích hrazených předem a případných ostatních příplatcích hrazených na místě jsou uvedeny u jednotlivých zájezdů. Zájezdy nabízíme za mimořádné ceny nebo k nim navíc poskytujeme slevy, popř. dárky. Děkujeme za vaši přízeň!

20.01.2016

Mrtvé moře

Mrtvé moře

Mrtvé moře z jordánské a izraelské strany

autor: VČ

 

Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat!


 

Tel.: +420 731 604 770 │ E-mail: info(zavináč)poutnizajezdy.cz │ www.poutnizajezdy.cz

Doporučujeme vám zájezdy do Izraele. Můžete si také vybrat z široké nabídky poutních zájezdů do Lurd, Fatimy, Santiaga de Compostela, Říma, Guadalupe a na další poutní místa.

© Design, redakční systém: Webdesignum 2011-2016 | Doporučujeme: Svatá země | Simeon.cz | TV-MIS | Revue Theofil | Tiskárna Grantis | Poutní knihy | Poutnictví.cz |
Náš blog o cestování

Nahoru Poutní zájezdy na Facebooku Poutní zájezdy na Instagramu RSS