Vyprodáno
31.12.2020, cena: 18.290,- Kč + 145,- USD

Zájezd do Izraele s výstupem na horu Sinaj v Egyptě a koupáním ve čtyřech mořích 2. 6. - 10. 6. 2020

Štítky: Egypt Izrael

Zájezd do Izraele s výstupem na horu Sinaj v Egyptě a koupáním ve čtyřech mořích 2. 6. - 10. 6. 2020
 

Představujeme vám velice atraktivní variantu zájezdu do Izraele s nezapomenutelným výstupem na Mojžíšovu horu Sinaj a koupáním ve čtyřech mořích, během něhož vás doprovodí jeden z nejerudovanějších průvodců Dr. Ján Majerník.

Cena: 18.290,- Kč + 145,- USD

V ceně je zahrnuto:

  • Letenka Vídeň - Tel Aviv - Vídeň
  • Ubytování s polopenzí ve 2-3 lůžkových pokojích se soc. zařízením
  • Doprava ve Svaté zemi klimatizovaným autobusem
  • Odborný průvodce - kněz
  • Letištní poplatky a palivový příplatek

V ceně není zahrnuto:

  • Obslužné, které činí 90,- EUR včetně audioprůvodce - sluchátka: pro zkvalitnění výkladu průvodce - kněze a vstupů do tří francouzských kostelů - Páter Noster, Galikantum a kostel sv. Anny (platí se průvodci ve Sv. zemi)
  • Egypt hora Sinaj 145,- USD (platí se na místě)

Možné příplatky (doporčujeme):

  • Transfer z Bratislavy na letiště Vídeň a zpět 400,- Kč
  • Komplexní cestovní pojištění včetně storna zájezdu: krytí do výše 80 % storno poplatku 480,- Kč

Program zájezdu:

1. den: V podvečer setkání skupiny v Bratislavě a následný odlet do Tel Avivu. Přesun do Betléma, ubytování.

2.den: Prohlídka Jeruzaléma - návštěva Olivové hory - panorama (nejkrásnější pohled na staré město); kostelík Dominus Flevit - místo, kde Ježíš plakal nad Jeruzalémem, Galikantum - místo, kde Peter zapřel Krista. Přesun do Ain Karem, návštěva místa narození Jana Křtitele a místa Navštívení Panny Marie u Alžběty. Přesun do Betléma, ubytování.

3. den: Přesun do Galileje. Hora Blahoslavenství, Tabgha 1 - místo zázračného rozmnožení chlebů a ryb, Genezaretské jezero - plavba lodí (10,- EUR) nebo koupání, Tabgha 2 - místo Primátu sv. Petra, Kafarnaum - dům sv. Petra a místní synagoga. U jezera možnost zakoupení obědu tradiční ryby sv. Petra. Kána Galilejská - místo prvního zázraku Ježíše, kde si manželé obnovují manželské sliby, ubytování.

4. den: Možnost výstupu na horu Tábor (pěšky nebo taxíkem za 8,- USD), prohlídka kostela Proměnění. Nazaret - bazilika Zvěstování a kostel sv. Josefa. Cézarea Maritima  (Přímořská) - Herodova město na dunách Středozemního moře, sídlo římských správců Judska, město, kde se uskutečnily tzv. Letnice pohanů (Sk 11), spojené s misí apoštola Pavla, město církevních otců prvních století - možnost koupání ve Středozemním moři. Ubytování v Betlémě.

5. den: Po snídani odjezd do Eilatu (koupání v Rudém moři) a dále do Egypta, Hora Sinaj, ubytování a večeře v klášteře sv. Kateřiny, noční výstup na Mojžíšovu Horu.

6. den: Po snídani prohlídka kláštera sv. Kateřiny, přesun do Izraele, krátká zastávka u Rudého moře ve světoznámém letovisku Eilat (možnost koupání), odjezd do Betléma, večeře, ubytování.

7. den: Prohlídka Betánie - Lazarův hrob, návštěva místa Ježíšova křtu Qasr al Jahúd na hranici s Jordánskem, přejezd Judskou pouští - nejstarší obydlené město světa Jericho, hora Pokušení (výhledy), Mrtvé moře s možností koupání. Pro zájemce fakultativně návštěva Kumránu a Masady. Návrat do Betléma, ubytování.

8. den: Jeruzalém, Getsemanská zahrada a bazilika Agónie (místo, kde se Ježíš potil krví), kostel Hrobu Panny Marie, prohlídka starého města - křížová cesta (Via Dolorosa), bazilika Božího hrobu - Kalvárie, Golgota, kostel sv. Anny, západní zeď (Zeď nářků), přesun do Betléma, ubytování.

9. den: Betlém - Pole pastýřů, podle tradice místo kde pastýři přijali od andělů poselství o narození Ježíše Krista. bazilika Narození Ježíše Krista, jeskyně Mléka, odjezd na letiště, odlet do Vídně a následně transfer do Bratislavy.

Průvodce si vyhrazuje právo na změnu programu! Program v nabídkovém letáku je orientační a přizpůsobuje se odletovým časům a situaci v Izraeli.

Všechny zájezdy nabízíme za stejné ceny jako CK. Ceny v Kč vždy schvaluje CK a jsou v nich zahrnuty všechny povinné příplatky, které se hradí předem. Informace o dalších možných příplatcích hrazených předem a případných ostatních příplatcích hrazených na místě jsou uvedeny u jednotlivých zájezdů. K zájezdům navíc poskytujeme slevy, popř. dárky. Děkujeme za vaši přízeň!

27.10.2015

Svatá země

Svatá země

Fotografie z Izraele a Palestiny

autor: Stanislav Rauer

 

Slova pro potěchu duše

Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat!


 

Tel.: +420 731 604 770 │ E-mail: info@poutnizajezdy.cz │ www.poutnizajezdy.cz

Doporučujeme vám zájezdy do Izraele. Můžete si také vybrat z široké nabídky poutních zájezdů do Lurd, Fatimy, Santiaga de Compostela, Říma a na další místa.

© Design, redakční systém: Webdesignum 2011-2016 | Partnerské weby: Svatá země | Simeon.cz | TV-MIS | Tiskárna Grantis |

NAVRCHOLU.cz

Nahoru Poutní zájezdy na Facebooku Poutní zájezdy na Instagramu RSS