21.10.2018 – 26.10.2018, cena: 11.610,- Kč

Zájezd do Lurd a La Salette s návštěvou Bordeaux 21. 10. - 26. 10. 2018

Štítky: Francie

Lurdy 1858-2018
Zájezd do Lurd a La Salette s návštěvou Bordeaux 21. 10. - 26. 10. 2018
 

K zájezdu od nás navíc obdržíte slevu 100,- Kč/osoba!

Na zájezd se po splnění podmínek vztahuje také věrnostní sleva 240,- Kč/osoba!

Zveme vás na novinkový zájezd do Lurd a La Salette, dvou nejznámějších francouzských poutních míst. Na programu bude navíc návštěva města vín Bordeaux. Kombinovaná varianta letecky a autokarem. Výborná cena.

Cena: 11.610,- Kč

V ceně je zahrnuto: letenka Budapešť - Bordeaux, lux bus, 3x hotelové ubytování se snídaní, 2x večeře, duchovní doprovod, průvodce, transfer na letiště Budapešť z Bratislavy, příruční zavazadlo do letadla 10 kg, servisní poplatky, komplexní cestovní pojištění

V ceně není zahrnuto: městská taxa - platí se na místě, vstupy, sedadlo v přední části autobusu 410,- Kč/os.

Program zájezdu:

1. den: Setkání skupiny v Bratislavě ve 23:55 hodin, Transfer autobusem na letiště Budapešť.

2. den: Odlet do Bordeaux v 6:05 hodin. Po příletu prohlídka města, které je světoznámé díky bohaté historii, mezinárodnímu obchodu s vínem a architektonickým památkám, jako je katedrála sv. Ondřeje, Pont de Pierre, Place de la Bourse a další. Prohlídka historického centra. Přesun do Lurd. Zde se v roce 1858 v jeskyni zjevovala Panna Maria nemocné dívce - Bernadettě Soubirousové. Zjevení byla oficiálně uznána církví v roce 1862. Postupně na místo zjevení začalo přicházet mnoho lidí a bylo zaznamenáno mnoho zázračných uzdravení. Pěší prohlídka po stopách sv. Bernadetty a návštěva míst, která jsou spojena se životem sv. Bernadetty - rodný dům a farní kostel, ve kterém byla pokřtěna. Po večeři mezinárodní modlitba růžence u jeskyně Zjevení a světelný průvod, ubytování.

3. den: Po snídani náboženský program v Lurdech. Prohlídka areálu, komplex bazilik, podzemní bazilika Pia X., individuální možnost návštěvy bazénů s lurdskou vodou dopoledne, případně odpoledne. Slovenská křížová cesta, osobní modlitby, eucharistická procesí. Po večeři mezinárodní modlitba růžence u jeskyně Zjevení a světelný průvod, ubytování.

4. den: Mše u jeskyně Zjevení v Lurdech, po snídani odjezd do La Salette, jednoho z nejmalebnějších poutních míst. Nachází se ve Francouzských Alpách. Zde se zjevila Panna Maria dvěma pasáčkům v roce 1846. Náboženský program - návštěva baziliky Panny Marie, možnost soukromé modlitby. Osobní volno, ubytování.

5. den: Mše sv. v bazilice Panny Marie, snídaně, osobní modlitby, eventuálně výstup na horu Gargas. Kolem oběda odjezd, jízda přes území Francie, Itálie a Rakouska.

6. den: Dopoledne návrat do Bratislavy

Program je spojen s každodenní mší.

Všechny zájezdy nabízíme za stejné ceny jako CK. Ceny v Kč vždy schvaluje CK a jsou v nich zahrnuty všechny povinné příplatky, které se hradí předem. Informace o případných ostatních příplatcích hrazených na místě jsou uvedeny u jednotlivých zájezdů. K zájezdům navíc poskytujeme slevy, popř. dárky. Děkujeme za vaši přízeň!

Přihláška
Na uvedenou e-mailovou adresu Vám bude zaslána cestovní smlouva a další nezbytné informace k přihlášení na zájezd. Nemáte-li možnost si smlouvu vytisknout, uveďte prosím tuto skutečnost do kolonky „Další informace“. Smlouva Vám bude následně zaslána poštou.

Pokud uplatňujete věrnostní bonus poskytovaný CK, uveďte prosím do kolonky "Další informace" také Vaše rodné číslo, resp. rodná čísla.


Zásady ochrany osobních údajů, 96 kB

20.09.2014

Lurdy

Lurdy

Poutní místo Lurdy a Pyreneje (Francie)

autor: VČ

 

Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat!


 

Tel.: +420 731 604 770 │ E-mail: info@poutnizajezdy.cz │ www.poutnizajezdy.cz

Doporučujeme vám zájezdy do Izraele. Můžete si také vybrat z široké nabídky poutních zájezdů do Lurd, Fatimy, Santiago de Compostela a na další místa.

© Design, redakční systém: Webdesignum 2011-2016 | Externí odkazy: TV-MIS | Masáže v Hradci Králové | Tiskárna Grantis |

NAVRCHOLU.cz

Nahoru Poutní zájezdy na Facebooku RSS