Na dotaz
12.09.2019 – 18.09.2019, cena: 5.400,- Kč

Zájezd do Medjugorje s koupáním na Makarské riviéře a výletem na Kravické vodopády 12. 9. - 18. 9. 2019

Štítky: Bosna a Hercegovina

Zájezd do Medjugorje s koupáním na Makarské riviéře a výletem na Kravické vodopády 12. 9. - 18. 9. 2019
 

K zájezdu od nás navíc obdržíte slevu 90,- Kč/osoba.

Medjugorje je místo, kde se dějí zázraky, především v srdci člověka. Prožijte s námi neopakovatelnou atmosféru tohoto mimořádného poutního místa a zpříjemněte si pobyt koupáním v průzračně čistých vodách Jaderského moře na Makarské riviéře a výletem na kouzelné Kravické vodopády!

Cena: 5.400,- Kč

V ceně je zahrnuto: 4x ubytování se snídaní, dvou a třílůžkové pokoje se sociálním zařízením blízko mariánského obvodu, doprava lux bus, průvodce, duchovní doprovod

Ubytování je zajištěno v jednom z nejpopulárnějších penzionů v Medjugorje, který je situován v centru, blízko autobusového nádraží a kostela sv. Jakuba. V areálu se nachází kavárna, restaurace a parkoviště. Každý pokoj má vlastní koupelnu a toaletu. V penzionu Lola vládne rodinná, příjemná atmosféra.

V ceně není zahrnuto: další strava (obědy, večeře), pojištění léčebných výloh v zahraničí (doporučujeme sjednat individuálně), pojištění storna zájezdu, vstupné (Kravické vodopády - cca 5,- EUR/osoba)

Program zájezdu:

1. den: Odjezd z farnosti Trhové Sviny cca v 17:00 hodin. Noční jízda do Chorvatska s krátkými občerstvovacími přestávkami.

2. den: V ranních hodinách příjezd do letoviska Baška Voda, možnost koupání v moři (zastávka na 9 hodin). Mše sv. v kostele sv. Mikuláše (přímo u pláže). Následně odjezd do Medjugorje. Ubytování.

3. den: Program v Medjugorje - výstup na Podbrdo - místo zjevení, mše sv., ubytování.

4. den: Program v Medjugorje - výstup na Križevac, prohlídka mariánského obvodu, mše sv., ubytování.

5. den: Program v Medjugorje - návštěva komunity Cenacolo (musíme respektovat pravidla komunity, proto návštěva může být po příjezdu do Medjugorje aktualizovaná), hrad Patricka a Nancy. mše sv., osobní modlitby, ubytování

6. den: Mše sv., výlet na Kravické vodopády, volný program v Medjugorje, osobní modlitby. Cca v 17:00 hodin odjezd noční jízdou do České republiky.

7. den: Ráno příjezd do farnosti Trhové Sviny.

Program je spojen s každodenní mší.

Všechny zájezdy nabízíme za stejné ceny jako CK. Ceny v Kč vždy schvaluje CK a jsou v nich zahrnuty všechny povinné příplatky, které se hradí předem. Informace o dalších možných příplatcích hrazených předem a případných ostatních příplatcích hrazených na místě jsou uvedeny u jednotlivých zájezdů. K zájezdům navíc poskytujeme slevy, popř. dárky. Děkujeme za vaši přízeň!

Přihláška
Na uvedenou e-mailovou adresu Vám bude zaslána cestovní smlouva a další nezbytné informace k přihlášení na zájezd. Nemáte-li možnost si smlouvu vytisknout, uveďte prosím tuto skutečnost do kolonky „Další informace“. Smlouva Vám bude následně zaslána poštou.

Pokud uplatňujete věrnostní bonus poskytovaný CK, uveďte prosím do kolonky "Další informace" také Vaše rodné číslo, resp. rodná čísla.


Zásady ochrany osobních údajů, 96 kB

Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat!


 

Tel.: +420 731 604 770 │ E-mail: info@poutnizajezdy.cz │ www.poutnizajezdy.cz

Doporučujeme vám zájezdy do Izraele. Můžete si také vybrat z široké nabídky poutních zájezdů do Lurd, Fatimy, Santiaga de Compostela, Říma a na další místa.

© Design, redakční systém: Webdesignum 2011-2016 | Partnerské weby: Svatá země | Simeon.cz | TV-MIS | Tiskárna Grantis |

NAVRCHOLU.cz

Nahoru Poutní zájezdy na Facebooku Poutní zájezdy na Instagramu RSS