Novinka
28.04.2024 – 30.04.2024, cena: 9.280 Kč (včetně letištních poplatků)

Zájezd do Německa, Francie, Lucemburska a Belgie 28. 4. - 30. 4. 2024

Štítky: Belgie Francie Lucembursko Německo

Zájezd do Německa, Francie, Lucemburska a Belgie 28. 4. - 30. 4. 2024
 

Jako dárek od nás navíc obdržíte slevu 90 Kč/osoba.

Poznejte a prožijte s námi významná města Německa, Francie, Lucemburska a Belgie! Během bohatého třídenního programu navštívíte významné německé poutní místo Altötting, bavorskou metropoli Mnichov, Štrasburk, které považováno za hlavní město Evropské unie, hlavní město Lucemburska Lucemburk a také hlavní město Belgie Brusel.

Cena: 9.280 Kč (včetně letištních poplatků)

V ceně je zahrnuto:

  • letenka Brusel - Vídeň včetně příručního zavazadla na palubu 8 kg + 2 kg
  • servisní (letištní) poplatky
  • 2x ubytování se snídaní ve dvou a třílůžkových pokojích
  • doprava klimatizovaným autobusem po trase
  • odborný průvodce, kněz

V ceně není zahrnuto:

  • vstupy
  • pobytová taxa – platí se na místě v hotovosti
  • podpalubní zavazadlo

Možné příplatky (doporučujeme):

  • transfer letiště Vídeň - Bratislava 320 Kč
  • komplexní cestovní pojištění včetně storno zájezdu, pojistné krytí do výše 80 % storno poplatku v ceně 230 Kč/osoba nebo pojištění pandemic včetně onemocnění na Covid 19 v ceně 310 Kč

Program:

1. den:

Odjezd ráno z Bratislavy, přesun přes Rakousko do bavorské národní svatyně v Altöttingu. Leží v malebném horském prostředí. Již více než 1250 let je duchovním centrem Bavoranů a přes 500 let nejvýznamnější mariánské poutní místo v Německu. Pro více než milion poutníků a návštěvníků ročně je cílem "Černá Matka Boží - Schwarze Müttergottes" v osmiúhelníkové kapli Boží milosti (Gnadenkapelle). Od května do října se zde konají každoročně velké pouti a slavnostní bohoslužby. Mše svatá v chrámu sv. Konráda. Přesun do třetího největšího německého město Mnichov, barokní a renesanční paláce, nejznámější chrám Frauenkirche, historicky zajímavé centrum města, pěší zóna. Odjezd na ubytování v okolí Štrasburku.

2. den:

Po snídani přesun do centra Štrasburku - je považováno za jedno z hlavních měst Evropské unie. Gotická katedrála Panny Marie s unikátní architekturou patří mezi nejvyšší chrámy na světě. Ve městě sídlí Europarlament (zvenku). Následně ministát Lucembursko, zastávka v jednom z nejmenších a zároveň nejstarších hlavních měst Evropy - Lucemburk (UNESCO), město s tisíciletou tradicí a kosmopolitním šarmem, dopravní křižovatka, finanční centrum a sídlo několika evropských institucí. Dominantou města je chrám Notre-Dame z let 1613-1621, nová část z let 1935-1938. V kryptě s renesančním náhrobkem jsou uloženy tělesné pozůstatky lucemburského vévody a českého krále Jana Lucemburského, otce Karla IV. V blízkosti se nachází radnice, před kterou stojí jezdecký pomník Viliama II.

3. den:

Po snídani prohlídka historického centra hlavního města Belgie Brusel. Náměstí Grand Place (UNESCO), jedno z nejkrásnějších v Evropě, cechovní domy, nádherná radnice z 15. století s 96 m vysokou věží, jejíž vrchol zdobí socha sv. Michala - patrona města. Gotická katedrála sv. Michala a sv. Goduly se skvostnými vitrážemi, symbol města Manneken Pis, známá obchodní pasáž Saint Hubert /Sint Hubertusgalerijen/, o které se mluví jako o jednom z nejstarších obchodních domů na světě, otevřena v roce 1847. Skládá se ze tří pasáží - Galerie du Roi (Královská pasáž), Galerie de la Reine (Královnina pasáž) a Galerie des Princes (Princova pasáž). V podvečer přesun na letiště, odlet do Vídně. Po příletu transfer do Bratislavy s předpokládaným příjezdem asi ve 23:00.

Program je spojen s každodenní mší svatou a duchovním slovem.

Všechny zájezdy nabízíme za stejné ceny jako centrála. Ceny v Kč vždy schvaluje centrála a jsou v nich zahrnuty všechny povinné příplatky (především letištní poplatky), které se hradí předem. Informace o dalších možných příplatcích hrazených předem a případných ostatních příplatcích hrazených na místě jsou uvedeny u jednotlivých zájezdů. K většině zájezdů navíc poskytujeme slevy. Děkujeme za přízeň!

Přihláška
Na uvedenou e-mailovou adresu Vám bude zaslána cestovní smlouva a další nezbytné informace k přihlášení na zájezd.


Zásady ochrany osobních údajů, 96 kB

Spamová ochrana:

Abychom se ujistili, že nejste program pro rozesílání spamu, opište, prosím, do tohoto políčka pět zřetelně zobrazených malých písmen z následujícího obrázku:


Captcha - protispamová ochrana Pokud je pro Vás tento obrázek nečitelný, klikněte na něj. Zobrazí se s jinými písmeny.

Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat!


 

PoutníZájezdy.CZ - specialista na poutní zájezdy po celém světě │ tel.: +420 731 604 770 │ e-mail: info(zavináč)poutnizajezdy.cz

Doporučujeme vám poutní zájezdy do Lurd, Fatimy, Santiaga de Compostela, La Saletty, Medžugorje, Říma, Guadalupe a na další poutní místa.

Náš blog Svatá zeměPoutnictví Tiskárna Grantis

© Design, redakční systém: Webdesignum.cz

Nahoru Poutní zájezdy na Facebooku Poutní zájezdy na Instagramu RSS