Slevová akce!
14.03.2022 – 16.03.2022, cena: 7.260,- Kč

Zájezd do Německa, Lichtenštejnska a Švýcarska - Altötting, Mnichov, Ellwangen, Vadúz, Zurich a Ženeva 14. 3. - 16. 3. 2022

Štítky: Lichtenštejnsko Německo Švýcarsko

Novinka
Zájezd do Německa, Lichtenštejnska a Švýcarska - Altötting, Mnichov, Ellwangen, Vadúz, Zurich a Ženeva 14. 3. - 16. 3. 2022
 

Do 31. 1. 2022 od nás navíc obdržíte slevu 140,- Kč/osoba!

Na zájezd se po splnění podmínek vztahuje také věrnostní sleva 140,- Kč/osoba!

Zveme vás na novinkový zájezd do Německa, Lichtenštejnska a Švýcarska s městy a místy, která vás osloví: Altötting, Mnichov, Ellwangen, Vadúz, Zurich, Ženeva. Zájezd je autobusem a letecky za solidní cenu.

Cena: 7.260,- Kč

V ceně je zahrnuto: letenka Ženeva - Vídeň, servisní (letištní) poplatky, 2x ubytování se snídaní ve dvou a třílůžkových pokojích, doprava klimatizovaným autobusem po trase, odborný průvodce, kněz

V ceně není zahrnuto: vstupy, městská taxa - platí se na místě, sedadlo v přední části autobusu 400,- Kč/osoba

Možné příplatky (doporučujeme): transfer z letiště Vídeň do Bratislavy 210,- Kč, komplexní cestovní pojištění včetně storna zájezdu, pojistné krytí do výše 80 % storno poplatku 190,- Kč, nebo pojištění pandemic včetně onemocnění na Covid-19 v ceně 320,- Kč

Program zájezdu:

1. den: Ráno odjezd z Bratislavy do bavorské národní svatyně v Altöttingu. Leží v malebném horském prostředí. Již více než 1250 let je duchovním centrem Bavorů a přes 500 let nejvýznamnější mariánské poutní místo v Německu. Pro více než milion poutníků a návštěvníků ročně je cílem "Černá Matka Boží - Schwarze Müttergottes" v osmiúhelníkové kapli Boží milosti (Gnadenkapelle). Od května do října se zde konají každoročně velké poutě a slavnostní bohoslužby. Přesun do hlavního města Bavorska Mnichov, návštěva Slovenské katolické mise, mše sv. Pokračování do Ellwangen-Jagst, kde byl koncem 9. století vězněn sv. Metoděj. Zpravidla poslední zářijovou sobotu se zde již od roku 1971 každoročně koná pouť Slováků. V dobách tehdejší ČSSR/socialistické vlády na Slovensku, kdy naši krajané nemohli navštívit svou domovinu, měli tyto poutě obzvlášť velký význam pro soudržnost a národní povědomí Slováků v Německu. Bazilika sv. Víta v Ellwangenu, modlitba u památníku k úctě sv. Metoděje. Odjezd na ubytování v oblasti Bodensee.

2. den: Po snídani odjezd do jednoho z nejmenších států Lichtenštejnska. Zastávka v hlavním městě Vadúz s knížecím sídlem postaveným na skále nad městem. Katedrála sv. Floriána – původní farní kostel získal titul katedrála v roce 1997. Do roku 2002 bylo Lichtenštejnsko děkanátem švýcarské diecéze Chur, v současnosti tvoří arcidiecézi Vaduz. Přesun do Curychu, prohlídka největšího města a finančního centra země. Světoznámá Bahnhofstrasse - "Výkladní skříň Evropy", řemeslnické domy podél řeky Limmat, katedrála Grossműnster, kostely Frauműnster s okny na chóru od M. Chagalla a kostel sv. Petra s největším hodinovým ciferníkem v Evropě a mnoho dalších památek této metropole. Odjezd na ubytování ve francouzské části Ženevy.

3. den: Prohlídka historického centra Ženevy. Rozprostírá se v malebném prostředí, kde ze Ženevského jezera vytéká řeka Rôna. Jezero je součástí luxusního centra města. Obklopují jej nádherné parky, špičkové hotely a sídla těch nejúspěšnějších firem. Z nábřeží je za dobrého počasí vidět zasněžený Mont Blanc, nejvyšší hora Evropy (4807 m), vzdálenou asi 70 km. Dominantou města je působivý vodotrysk, dosahující výšky 140 ma vodu čerpá přímo z jezera výkonnými čerpadly. Mše sv. v bazilice Panny Marie. Uctíme si zde milostnou sochu Panny Marie, kterou v roce 1954 daroval papež Pius IX. tomuto místu, když ho prohlásil za baziliku Minor. Románsko-gotická katedrála sv. Petra ze 13. stol., historická radnice a městská zbrojnice. Odjezd na letiště, odlet do Vídně a následně transfer do Bratislavy s předpokládaným příjezdem asi ve 23:00.

Program je spojen s každodenní mší.

Všechny zájezdy nabízíme za stejné ceny jako CK. Ceny v Kč vždy schvaluje CK a jsou v nich zahrnuty všechny povinné příplatky, které se hradí předem. Informace o dalších možných příplatcích hrazených předem a případných ostatních příplatcích hrazených na místě jsou uvedeny u jednotlivých zájezdů. K zájezdům navíc poskytujeme slevy, popř. dárky. Děkujeme za vaši přízeň!

Přihláška
Na uvedenou e-mailovou adresu Vám bude zaslána cestovní smlouva a další nezbytné informace k přihlášení na zájezd. Nemáte-li možnost si smlouvu vytisknout, uveďte prosím tuto skutečnost do kolonky „Další informace“. Smlouva Vám bude následně zaslána poštou.

Pokud uplatňujete věrnostní bonus poskytovaný CK, uveďte prosím do kolonky "Další informace" také Vaše rodné číslo, resp. rodná čísla.


Zásady ochrany osobních údajů, 96 kB

Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat!


 

Tel.: +420 731 604 770 │ E-mail: info@poutnizajezdy.cz │ www.poutnizajezdy.cz

Doporučujeme vám zájezdy do Izraele. Můžete si také vybrat z široké nabídky poutních zájezdů do Lurd, Fatimy, Santiaga de Compostela, Říma, Guadalupe a na další poutní místa.

© Design, redakční systém: Webdesignum 2011-2016 | Partnerské weby: Svatá země | Simeon.cz | TV-MIS | Revue Theofil | Tiskárna Grantis | Poutní knihy | Náš blog o cestování

Nahoru Poutní zájezdy na Facebooku Poutní zájezdy na Instagramu RSS