07.09.2021 – 09.09.2021, cena: 6.590,- Kč

Zájezd do Německa a Itálie - Altötting, Innsbruck, Trident, Lago di Garda a Miláno 7. 9. - 9. 9. 2021

Štítky: Itálie Německo

Nový termín
Zájezd do Německa a Itálie - Altötting, Innsbruck, Trident, Lago di Garda a Miláno 7. 9. - 9. 9. 2021
 

Jako dárek od nás navíc obdržíte slevu 90,- Kč/osoba.

Na zájezd se po splnění podmínek vztahuje také věrnostní sleva 120,- Kč/osoba.

Novinka v naší nabídce! Zavítejte s námi do nejvýznamnějšího poutního místa Německa Altötting, prozkoumejte pozoruhodné hlavní město Tyrolska Innsbruck, seznamte se s Tridentem, městem, v němž se konal známý koncil, vychutnejte si krásy největšího italského jezera Lago di Garda, prohlédněte si druhou největší italskou baziliku v Miláně... Zájezd je autobusem a letecky.

Cena: 6.590,- Kč

V ceně je zahrnuto: letenka Milán - Vídeň, 2x ubytování se snídaní ve dvou a třílůžkových pokojích se soc. zařízením, doprava klimatizovaným autobusem po trase, odborný průvodce, kně, servisní (letištní) poplatky

V ceně není zahrnuto: vstupy, resp. lodní lístek, městská taxa platí se na místě, sedadlo v přední části autobusu 410,- Kč

Možné příplatky (doporučujeme): transfer z letiště Vídeň do Bratislavy 220,- Kč, komplexní cestovní pojištění včetně storna zájezdu, pojistné krytí do výše 80 % storno poplatku 200,- Kč

Program zájezdu:

1. den: Ráno odjezd z Bratislavy do bavorské národní svatyně v Altötting. Leží v malebném horském prostředí. Již více než 1250 let je duchovním centrem Bavorů a přes 500 let nejvýznamnější mariánské poutní místo v Německu. Pro více než milion poutníků a návštěvníků ročně je cílem "Černá Matka Boží - Schwarze Müttergottes" v osmiúhelníkové kapli Boží milosti (Gnadenkapelle). Od května do října se zde konají každoročně velké poutě a slavnostní bohoslužby. Přesun do hlavního města Tyrolska Innsbruck, které leží v srdci Alp. Světoznámé památky svědčí o bohaté historii města. Vládní sídlo Hofburg, hrad Ottoburg, katedrála sv. Jakuba, jezuitský kostel. Odjezd na ubytování v okolí Trento.

2. den: Po snídani prohlídka historického města Trident, katedrála sv. Vigilia z 11. - 12. století, kde zasedal slavný Tridentský koncil. Interiér je vyzdoben freskami, jsou zde uloženy ostatky několika biskupů. Před bazilikou stojí Neptunova fontána z roku 1768, v blízkosti je i renesanční kostel Santa Maria Maggiore z let 1520-23, místo konání Tridentského koncilu. Na vznešených palácích se částečně zachovaly fresky. Přesun k největšímu italskému jezeru Lago di Garda, obklopenému dvoutisícovými skalními stěnami. Představuje jedno z nejkrásnějších italských míst. Severní část je užší, má kamenité dno a čistou průhlednou vodu. Na jihu se jezero rozšiřuje až do délky 17 km, písčité pláže vytvářejí atmosféru podobnou dovolené u moře. Ve městě Riva del Garda nastoupíte na loď a během plavby na jih do přístavu Desenzano si vychutnáte panoramatický výhled na okolí. Uvidíte městečka Limone, známé produkcí a zpracováním citronů, starobylé Gargnano, Maderno známé produkcí kvalitního vína a další letoviska a starobylé vesničky. Přesun na ubytování do Bussolengo.

3. den: Po snídani přesun do Milána. Prohlídka Piazza Duomo se slavnou gotickou katedrálou Il Duomo di Milano - sídlo arcibiskupa, druhá největší katedrála v Itálii po bazilice sv. Petra ve Vatikánu. V kryptě se nachází hrob sv. Karla Boromejského, biskupa, který zde působil až do své smrti v roce 1584. V baptisteriu ze 4. století pokřtil sv. Ambrož sv. Augustina. Procházka po stylové obchodní pasáži Galleria Vittorio Emanuele II., světoznámá opera La Scala. Fakultativně slavná nástěnná malba "Poslední večeře" od Leonarda da Vinci, kterou namaloval na čelní stěnu refektáře kostela Santa Maria delle Grazie. Dílo je pro mnohé učence a historiky největším výtvarným dílem na světě. Dokonce již za Leonardových dob bylo považováno za jeho nejslavnější a nejlepší výtvor. V podvečer odjezd na letiště, odlet do Vídně. Následně transfer do Bratislavy.

Program je spojen s každodenní mší.

Všechny zájezdy nabízíme za stejné ceny jako CK. Ceny v Kč vždy schvaluje CK a jsou v nich zahrnuty všechny povinné příplatky, které se hradí předem. Informace o dalších možných příplatcích hrazených předem a případných ostatních příplatcích hrazených na místě jsou uvedeny u jednotlivých zájezdů. K zájezdům navíc poskytujeme slevy, popř. dárky. Děkujeme za vaši přízeň!

Přihláška
Na uvedenou e-mailovou adresu Vám bude zaslána cestovní smlouva a další nezbytné informace k přihlášení na zájezd.

Pokud uplatňujete věrnostní bonus poskytovaný CK, uveďte prosím do kolonky "Další informace" také Vaše rodné číslo, resp. rodná čísla.


Zásady ochrany osobních údajů, 96 kB

Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat!


 

Tel.: +420 731 604 770 │ E-mail: info@poutnizajezdy.cz │ www.poutnizajezdy.cz

Doporučujeme vám zájezdy do Izraele. Můžete si také vybrat z široké nabídky poutních zájezdů do Lurd, Fatimy, Santiaga de Compostela, Říma, Guadalupe a na další poutní místa.

© Design, redakční systém: Webdesignum 2011-2016 | Partnerské weby: Svatá země | Simeon.cz | TV-MIS | Revue Theofil | Tiskárna Grantis | Poutní knihy | Náš blog o cestování

Nahoru Poutní zájezdy na Facebooku Poutní zájezdy na Instagramu RSS