Nově přidáno
02.09.2023 – 08.09.2023, cena: 14.900,- Kč

Zájezd do Rakouska - tyrolské údolí Wildschönau, jezero Achensee s termály a nejmenší rakouské městečko Rattenberg 2. 9. - 8. 9. 2023

Štítky: Rakousko

Oblíbený zájezd let 2020-2022
Zájezd do Rakouska - tyrolské údolí Wildschönau, jezero Achensee s termály a nejmenší rakouské městečko Rattenberg 2. 9. - 8. 9. 2023
 

Poslední volná místa!

Jako bonus obdržíte Wildschönau kartu na všechny lanovky v tomto údolí zdarma.

Vydejte se s námi pohodově poznávat krásy malebného tyrolského údolí Wildschönau a okolí nádherného jezera Achensee! Na programu bude také návštěva poutních míst, nejmenšího rakouského městečka Rattenberg, putování po tyrolské svatojakubské cestě, novinkově koupání v termálech a mnohem víc. Ubytování máme na jednom místě v příjemném rodinném hotelu s venkovním bazénem obklopeném nádhernou alpskou přírodou. Odjezdy z mnoha míst ČR. Pouze jeden (krátký) noční přejezd. Zájezd pořádáme již počtvrté. Pojeďte ho prožít s nám

Termín: 2. 9. - 8. 9. 2023

Cena: 14.900 Kč

V ceně je zahrnuto: doprava luxusním autobusem, 5x ubytování v *** typickém rodinném hotelu v Tyrolsku ve dvou a třílůžkových pokojích, 6x snídaně, 5x večeře, místní poplatek, komplexní cestovní pojištění (včetně připojištění storna), karta Wildschönau umožňující využívat lanovky v údolí zdarma, průvodce, duchovní doprovod

Program (součástí programu bude každodenní mše sv.):

1. den (2. 9.): Odjezd z Brna, Svitav, Litomyšle, Vysokého Mýta, Hradce Králové, Prahy, případně dalších míst na trase dle předchozí domluvy.

2. den (3. 9.): Ráno příjezd do rakouského tyrolského údolí Wildschönau, dopolední snídaně, odpoledne výlet v okolí Auffachu - výjezd lanovkou na Schatzbergalm, kratší procházka s překrásnými výhledy na okolní hory, odpočinek. Večeře.

3. den (4. 9.): Snídaně. Výlet do Niederau, výjezd lanovkou na Markbachjoch s možností nenáročné horské procházky v okolí. Zastávka v Oberau s návštěvou místního kostela. Večeře.

4. den (5. 9.): Snídaně. Pouť do tyrolského mariánského poutního místa Mariastein s možností putování po svatojakubské cestě. Večeře.

5. den (6. 9.): Snídaně. Návštěva poutní kaple Maria vom Guten Rat s křížovou cestou nedaleko Schwarzenau, následně autobusem k salaši Schönangeralm, zde možnost oběda. Návštěva muzea dřeva v Auffachu (vstup cca 10 EUR/osoba). Volno, relax, večeře.

6. den (7. 9.): Snídaně. Výlet k tyrolskému „moři“ - jezeru Achensee, procházka, volno, relax, možnost koupání v termálech. Návštěva nejmenšího rakouského městečka a rodiště sv. Notburgy Rattenberg a poutního kostela sv. Notburgy v Eben am Achensee (místo, kde byla pohřbená). Návrat do hotelu. Večeře. Společné posezení.

7. den (8. 9.): Snídaně. Rozloučení s Tyrolskem a odjezd do ČR. Příjezd ve večerních hodinách.

Nabízíme ve spolupráci s Diecézním centrem pro seniory Hradec Králové.

Všechny zájezdy nabízíme za stejné ceny jako CK. Ceny v Kč vždy schvaluje CK a jsou v nich zahrnuty všechny povinné příplatky, které se hradí předem. Informace o dalších možných příplatcích hrazených předem a případných ostatních příplatcích hrazených na místě jsou uvedeny u jednotlivých zájezdů. Zájezdy nabízíme za mimořádné ceny nebo k nim navíc poskytujeme slevy, popř. dárky. Děkujeme za vaši přízeň!

Přihláška
Na uvedenou e-mailovou adresu Vám bude zaslána cestovní smlouva a další nezbytné informace k přihlášení na zájezd.


Zásady ochrany osobních údajů, 96 kB

Spamová ochrana:

Abychom se ujistili, že nejste program pro rozesílání spamu, opište, prosím, do tohoto políčka pět zřetelně zobrazených malých písmen z následujícího obrázku:


Captcha - protispamová ochrana Pokud je pro Vás tento obrázek nečitelný, klikněte na něj. Zobrazí se s jinými písmeny.
08.07.2021

Rakouské Tyrolsko

Rakouské Tyrolsko

autor: VČ

 

Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat!


 

Tel.: +420 731 604 770 │ E-mail: info(zavináč)poutnizajezdy.cz │ www.poutnizajezdy.cz

Doporučujeme vám zájezdy do Izraele. Můžete si také vybrat z široké nabídky poutních zájezdů do Lurd, Fatimy, Santiaga de Compostela, Říma, Guadalupe a na další poutní místa.

© Design, redakční systém: Webdesignum 2011-2016 | Doporučujeme: Svatá země | Simeon.cz | TV-MIS | Revue Theofil | Tiskárna Grantis | Poutní knihy | Poutnictví.cz |
Náš blog o cestování

Nahoru Poutní zájezdy na Facebooku Poutní zájezdy na Instagramu RSS