07.05.2019 – 10.05.2019, cena: 10.070,- Kč

Zájezd do Říma s návštěvou Tridentu a Altöttingu - letecky a autobusem bez nočních přejezdů 7. 5. - 10. 5. 2019

Štítky: Itálie Řím

Novinka
Zájezd do Říma s návštěvou Tridentu a Altöttingu - letecky a autobusem bez nočních přejezdů 7. 5. - 10. 5. 2019
 

K zájezdu od nás navíc obdržíte slevu 170,- Kč/osoba.

Na zájezd se po splnění podmínek vztahuje také věrnostní sleva 230,- Kč/osoba.

Zažijte a prožijte s námi slavné město Řím a obohaťte si program návštěvou Tridentu - města, v němž se konal známý Tridentský koncil a Altöttingu, nejvýznamnějšího mariánského poutního místa v Německu. Zájezd je letecky a autobusem.

Cena: 10.070,- Kč

V ceně je zahrnuto: letenka Vídeň - Řím, doprava lux bus, 3x ubytování se snídaní, 2x večeře (2x hotel **** v Římě, 1x hotel *** v Trentu) duchovní doprovod, průvodce, servisní poplatky

V ceně není zahrnuto: městská taxa - platí se na místě, jízdenky na metro (1 lístek 100 min. - 1,50 EUR, celodenní 7,- EUR, fakultativně návštěva Vatikánských muzeí (17,- EUR, s potvrzením biskupského úřadu 8,- EUR - zajišťuje CK), vstupy, sedadlo v přední části autobusu 400,- Kč/osoba,

Možné příplatky (doporučujeme): pojištění storna zájezdu: krytí do výše 80 % storno poplatku 210,- Kč/osoba, pojištění léčebných výloh v zahraničí 120,- Kč/osoba, transfer z Bratislavy na letiště Vídeň 210,- Kč/osoba, audio průvodce v Římě - 1,50 EUR/osoba/den (platí se na místě)

Program zájezdu:

1. den: Setkání skupiny v Bratislavě v 8:30 hod., transfer na letiště Vídeň, odlet do Říma. Po příletu do Říma přesun metrem do Vatikánu, fakultativně návštěva Vatikánských muzeí, případně výstup na kupoli. Prohlídka baziliky sv. Petra, osobní modlitby u hrobu sv. Jana Pavla II. a sv. Jana XXIII. Prohlídka centra Říma s antickými i křesťanskými památkami. Přesun na hotel, večeře, ubytování.

2. den: Po snídani generální audience se Svatým otcem na náměstí sv. Petra ve Vatikánu. Následně přesun do baziliky sv. Pavla za hradbami, vybudované nad světcovým hrobem. Pokračování v náboženském programu, návštěva baziliky Santa Maria Maggiore. Bazilika je jedním z nejstarších a nejvýznamnějších mariánských chrámů na světě. Původní bazilika byla postavena ve 4. století. V roce 867 papež Hadrián II. v chrámu za přítomnosti sv. Cyrila a sv. Metoda položil na hlavní oltář slovanské bohoslužebné knihy a tak schválil staroslovenštinu jako liturgický jazyk. Antické památky - Koloseum, Forum Romanum, Trajánovo fórum, Kapitol, Piazza Venezia, též světoznámá Fontana di Trevi. Večeře, ubytování.

3. den: Po snídani návštěva Lateránské baziliky, kde bylo první sídlo papežů. Možnost modlitby na Svatých schodech, které dala převézt sv. Helena z Jeruzaléma do Říma. V blízkosti se nachází bazilika sv. Klementa s relikviemi sv. Cyrila. Osobní volno, v cca 16:00. odjezd na ubytování v oblasti Trento (Trident) v severní Itálii. Město Trento je hlavním městem stejnojmenné provincie, známé v minulosti jako arcibiskupské sídlo, místo konání Tridentského koncilu, kterým začalo velké protireformační hnutí. V letech 1814-18 patřil Trident Rakousku-Uhersku, ale mírovou dohodou v Saint Germain byl připojen k Itálii. ubytování

4. den: Po snídani prohlídka historického města Trident, katedrála sv. Vigilia z 11. - 12. století, Kde zasedal slavný Tridentský koncil. Interiér je vyzdoben freskami, jsou zde uloženy ostatky několika biskupů. Před bazilikou stojí Neptunova fontána z roku 1768, v blízkosti je i renesanční kostel Santa Maria Maggiore z roku 1520-23, místo konání Tridentského koncilu. Na vznešených palácích se částečně zachovaly fresky. Odjezd do bavorské národní svatyně v Altöttingu. Leží v malebném horském prostředí. Již více než 1250 let je duchovním centrem bavorů a přes 500 let nejvýznamnější mariánské poutní místo v Německu. Pro více než milion poutníků a návštěvníků ročně je cílem "Černá Matka Boží - Schwarze Müttergottes" v osmiúhelníkové kapli Boží milosti (Gnadenkapelle). Od května do října se zde konají každoročně velké poutě a slavnostní bohoslužby. Přesun přes území severního Rakouska do Bratislavy s příjezdem ve večerních hodinách.

Program je spojen s každodenní mší.

Všechny zájezdy nabízíme za stejné ceny jako CK. Ceny v Kč vždy schvaluje CK a jsou v nich zahrnuty všechny povinné příplatky, které se hradí předem. Informace o dalších možných příplatcích hrazených předem a případných ostatních příplatcích hrazených na místě jsou uvedeny u jednotlivých zájezdů. K zájezdům navíc poskytujeme slevy, popř. dárky. Děkujeme za vaši přízeň!

Přihláška
Na uvedenou e-mailovou adresu Vám bude zaslána cestovní smlouva a další nezbytné informace k přihlášení na zájezd. Nemáte-li možnost si smlouvu vytisknout, uveďte prosím tuto skutečnost do kolonky „Další informace“. Smlouva Vám bude následně zaslána poštou.

Pokud uplatňujete věrnostní bonus poskytovaný CK, uveďte prosím do kolonky "Další informace" také Vaše rodné číslo, resp. rodná čísla.


Zásady ochrany osobních údajů, 96 kB

01.06.2013

Vatikán

Vatikán

Vatikán, Svatopetrské náměstí, bazilika sv. Petra

autor: VČ

 

Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat!


 

Tel.: +420 731 604 770 │ E-mail: info@poutnizajezdy.cz │ www.poutnizajezdy.cz

Doporučujeme vám zájezdy do Izraele. Můžete si také vybrat z široké nabídky poutních zájezdů do Lurd, Fatimy, Santiaga de Compostela, Říma a na další místa.

© Design, redakční systém: Webdesignum 2011-2016 | Partnerské weby: Svatá země | Simeon.cz | TV-MIS | Tiskárna Grantis |

NAVRCHOLU.cz

Nahoru Poutní zájezdy na Facebooku Poutní zájezdy na Instagramu RSS