Mimořádná cena!
24.09.2018, cena: 4.620,- Kč

Zájezd do Říma za mimořádnou cenu 18. 11. - 22. 11. 2018

Štítky: Itálie Řím

Zájezd do Říma za mimořádnou cenu 18. 11. - 22. 11. 2018
 

K zájezdu od nás navíc obdržíte slevu 100,- Kč/osoba!

Poznejte a prožijte věčné město Řím a jeho přitažlivá místa (včetně generální audience se Sv. otcem Františkem ve Vatikánu) za mimořádně nízkou cenu! V ceně máte ubytování, polopenzi, dopravu, komplexní cestovní pojištění, průvodce. V případě zájmu doporučujeme neváhat.

Cena: 4.620,- Kč!

V ceně je zahrnuto: doprava lux bus, 2x ubytování se snídaní v bungalovech (mobilních domcích). V každém jsou dvě ložnice: v jedné ložnici je dvoulůžkový pokoj s přistýlkou a v další se nachází manželská postel. Každý pokoj má vlastní koupelnu. V areálu je nová wifi zóna, restaurace, bar, pizzerie (ubytování je dostupné autobusem a metrem), 2x večeře, duchovní doprovod, průvodce, komplexní cestovní pojištění

V ceně není zahrnuto: městská taxa - platí se na místě, jízdenky na metro (1 lístek 100 min. - 1,50 €, celodenní 7,- €, fakultativně návštěva Vatikánských muzeí (16,- €, s potvrzením biskupského úřadu 8,- € - zajišťuje CK), příplatek za sedadlo v přední části autobusu 410.- Kč/os., vstupy

Program zájezdu:

1. den: odjezd z Bratislavy v odpoledních hodinách. Jízda přes území Rakouska a Itálie.

2. den: Ráno příjezd do Říma, návštěva baziliky sv. Pavla za hradbami. Přesun do centra, návštěva baziliky Santa Maria Maggiore, jednoho z nejstarších a nejvýznamnějších mariánských chrámů na světě. Původní bazilika byla postavena ve 4. století. V roce 867 papež Hadrián II. v chrámu za přítomnosti sv. Cyrila a sv. Metoda položil na hlavní oltář slovanské bohoslužebné knihy a tak schválil staroslovenštinu jako liturgický jazyk. Večeře, ubytování.

3. den: po snídani přesun do Vatikánu - všeobecná audience se Svatým otcem na náměstí sv. Petra. Odpoledne fakultativně návštěva Vatikánských muzeí, případně výstup na kopuli. Prohlídka baziliky sv. Petra, osobní modlitby u hrobu sv. Jana Pavla II. Prohlídka nejznámějších římských náměstí a fontán, včetně fontány di Trevi. Večeře, ubytování.

4. den: Po snídani Katakomby sv. Sebastiána, mše sv. v bazilice sv. Sebastiána v 11:00 hodin, pokračování v prohlídce Říma - Lateránská bazilika - první sídlo papežů, Svaté schody, které dala přinést sv. Helena z Jeruzaléma do Říma. Nedaleko se nachází bazilika sv. Klementa. Antický Řím - Koloseum, Forum Romanum, Trajánovo fórum, Kapitol, Piazza Venezia.

5. den: Příjezd na Slovensko v dopoledních hodinách.

Program je spojen s každodenní mší.

Všechny zájezdy nabízíme za stejné ceny jako CK. Ceny v Kč vždy schvaluje CK a jsou v nich zahrnuty všechny povinné příplatky, které se hradí předem. Informace o případných ostatních příplatcích hrazených na místě jsou uvedeny u jednotlivých zájezdů. K zájezdům navíc poskytujeme slevy, popř. dárky. Děkujeme za vaši přízeň!

Přihláška
Na uvedenou e-mailovou adresu Vám bude zaslána cestovní smlouva a další nezbytné informace k přihlášení na zájezd. Nemáte-li možnost si smlouvu vytisknout, uveďte prosím tuto skutečnost do kolonky „Další informace“. Smlouva Vám bude následně zaslána poštou.

Pokud uplatňujete věrnostní bonus poskytovaný CK, uveďte prosím do kolonky "Další informace" také Vaše rodné číslo, resp. rodná čísla.


Zásady ochrany osobních údajů, 96 kB

01.06.2013

Vatikán

Vatikán

Vatikán, Svatopetrské náměstí, bazilika sv. Petra

autor: VČ

 

Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat!


 

Tel.: +420 731 604 770 │ E-mail: info@poutnizajezdy.cz │ www.poutnizajezdy.cz

Doporučujeme vám zájezdy do Izraele. Můžete si také vybrat z široké nabídky poutních zájezdů do Lurd, Fatimy, Santiago de Compostela a na další místa.

© Design, redakční systém: Webdesignum 2011-2016 | Externí odkazy: TV-MIS | Masáže v Hradci Králové | Tiskárna Grantis |

NAVRCHOLU.cz

Nahoru Poutní zájezdy na Facebooku RSS