29.06.2018 – 04.07.2018, cena: 35.260,- Kč

Zájezd do Ruska - Petrohrad a Moskva 29. 6. - 4. 7. 2018

Štítky: Rusko

Zájezd do Ruska - Petrohrad a Moskva 29. 6. - 4. 7. 2018
 

K zájezdu od nás navíc obdržíte slevu 200,- Kč/osoba!

Na zájezd se po splnění podmínek vztahuje také věrnostní sleva 810,- Kč/osoba!

Prožijte nezapomenutelné bílé noci, navštivte Ermitáž, jedno z nejslavnějších muzeí v Petrohradě a prozkoumejte nejvýznamnější památky v Moskvě, hlavním městě Ruska.

Cena: 35.260,- Kč

V ceně je zahrnuto:

 • Mezinárodní letenka Budapešť - St. Petersburg (přes Moskvu), St. Petersburg - Moskva, Moskva - Budapešť
 • 5x hotelové ubytování se snídaní
 • 1x večeře v Moskvě
 • 2x oběd v Petrohradě, 2 x oběd v Moskvě
 • Doprava klimatizovaným autobusem během celého pobytu
 • Odborný průvodce a místní průvodce v Petrohradě iv Moskvě, duchovní doprovod - kněz
 • Vstupy v Petrohradě: Petrodvorec, Ermitáž, Katedrála sv. Izáka, Katedrála sv. Petra a Pavla, Palác Jekatěriny
 • Vstupy v Moskvě: Kreml - areál, Chrám Vasila Blaženého, ​​Tretiakovská galerie
 • Servisní poplatky
 • Víza do Ruska včetně vízové ​​podpory
 • Komplexní cestovní pojištění
 • Transfer z Bratislavy na letiště Budapešť a zpět

V ceně není zahrnuto:

 • Obslužné 30,- EUR (platí se na místě přímo průvodci)

Program zájezdu:

1. den: Sraz skupiny v Bratislavě cca v 7:00 hodin, Transfer na letiště do Budapešti a následně odlet do Petrohradu přes Moskvu. Po příletu transfer na hotel, ubytování. Nezapomenutelná atmosféra bílých nocí. Nebylo by Petrohradu bez jeho mnoha mostů. Několik z nich uvidíte během toulek městem. Velkou letní atrakcí jsou otevírací mosty, otevírají se v době od druhé do páté hodiny ráno. Pokud obětujete část svého spánku, je pro vás připraven právě tento zážitek.

2. den: Okružní jízda Petrohradem. Budova Admirality, zapsaná v seznamu UNESCO jako jedno z nejpozoruhodnějších děl architektury, Alexandrův sloup, Něvský prospekt a klášter Alexandra Něvského, Palácové náměstí. Návštěva světoznámých uměleckých památek v Zimním paláci - Ermitáž. Oběd. Isakievskij chrám, Petropavlovská pevnost s mohutnými hradbami a vstupními branami, katedrála sv. Petra a sv. Pavla.

3. den: Návštěva Petrodvorce. V tomto pozoruhodném palácovém a parkovém celku z 18. a 19. století je umístěno přes 170 fontán, mezi nimi nejznámější Velká kaskáda. Oběd. Výlet do města Puškin (Cárskoje selo) - Palác Jekatěriny, Jantarová komnata.

4. den: Ráno mše v katedrále sv. Kateřiny Alexandrijské (římskokatolická katedrála na Něvském prospektu), transfer na letiště, odlet do Moskvy. Transfer do hotelu, ubytování. Prohlídka Moskvy, Rudé náměstí a GUM (vstup), Manéž, Divadelní a Puškinovo náměstí, Vrabčí hory, večeře, návrat do hotelu.

5. den: Moskevský Kreml, středověká městská pevnost, dnes sídlo prezidenta Ruské federace, chrám Vasila Blaženého, ​​hlavní dominanta Rudého náměstí a symbol Moskvy. Po obědě návštěva Treťjakovské galerie - řadí se k nejznámějším světovým obrazárnám a vlastní jednu z největších sbírek ruského výtvarného umění.

6. den: Novoděvičí klášter (UNESCO), pevnost, dlouhá staletí útočiště významných šlechticů, dnes znovu klášter. Starý Arbat - první zmínka o této cestě je z roku 1493, vedla z ruské metropole do města Smolensk. Během perestrojky byla místem revoltující mládeže. Park Zaryadye na nábřeží Moskvy, oběd, odjezd na letiště, odlet do Budapešti, po příletu transfer do Bratislavy.

Program je spojen s každodenní mší.

Všechny zájezdy nabízíme za stejné ceny jako CK. Ceny v Kč vždy schvaluje CK a jsou v nich zahrnuty všechny povinné příplatky, které se hradí předem. Informace o případných ostatních příplatcích hrazených na místě jsou uvedeny u jednotlivých zájezdů. K zájezdům navíc poskytujeme slevy, popř. dárky. Děkujeme za vaši přízeň!

Přihláška
Na uvedenou e-mailovou adresu Vám bude zaslána cestovní smlouva a další nezbytné informace k přihlášení na zájezd. Nemáte-li možnost si smlouvu vytisknout, uveďte prosím tuto skutečnost do kolonky „Další informace“. Smlouva Vám bude následně zaslána poštou.

Pokud uplatňujete věrnostní bonus poskytovaný CK, uveďte prosím do kolonky "Další informace" také Vaše rodné číslo, resp. rodná čísla.


09.07.2016

Polsko, Litva, Lotyšsko, Estonsko a Rusko

Polsko, Litva, Lotyšsko, Estonsko a Rusko

Lagiewniki, Vilnius, Šiluva, Hora křížů, Riga, Tallinn, Petrohrad, Petrodvorec

autor: VČ

 

Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat!


 

Tel.: +420 731 604 770 │ E-mail: info@poutnizajezdy.cz │ www.poutnizajezdy.cz

Doporučujeme vám zájezdy do Izraele. Můžete si také vybrat z široké nabídky poutních zájezdů do Lurd, Fatimy, Santiago de Compostela a na další místa.

© Design, redakční systém: Webdesignum 2011-2016 | Externí odkazy: TV-MIS | Masáže v Hradci Králové | Tiskárna Grantis |

NAVRCHOLU.cz

Nahoru Poutní zájezdy na Facebooku RSS