03.06.2019 – 20.06.2019, cena: 85.220,- Kč

Zájezd do Spojených států amerických a Kanady - To nejlepší z USA + Toronto 3. 6. - 20. 6. 2019

Štítky: Kanada Spojené státy americké

Zájezd do Spojených států amerických a Kanady - To nejlepší z USA + Toronto 3. 6. - 20. 6. 2019
 

K zájezdu od nás navíc obdržíte slevu 500,- Kč/osoba.

Na zájezd se po splnění podmínek vztahuje také věrnostní sleva 2.190,- Kč.

Cestovatelská lahůdka pro rok 2019 je tu! Poznejte metropole USA: Los Angeles, San Francisco, Las Vegas, New York, Salt Lake City, Buffalo a Toronto v Kanadě a zažijte neopakovatelné okamžiky v úchvatné americké přírodě a národních parcích jako Yosemite, Grand Canyon, Bryce Canyon, Zion, Yellowston, Hoover Dam a Niagara Falls. Zájezd provází znalý Mons. Dr. Ján Majerník. Doporučujeme!

Cena: 85.220,- Kč

V ceně je zahrnuto: letenky, 15x ubytování **, transfery během cesty v USA (včetně transferů hotel - letiště - hotel v New Yorku a Niagarské vodopády), odborný průvodce, duchovní doprovod, výlet do kanadského Toronta, servisní poplatky, Esta - vstupné povolení do USA

V ceně není zahrnuto: strava - průvodce zařídí na místě, abyste najedli dobře a levně, metro v NY - cca 2,- USD/1 jízda, výlet lodí k soše Svobody, plavba k Niagarským vodopádům, bakšišné 100,- USD/osoba (platíte přímo průvodci na místě), vstupy do národních parků cca 50,- USD

Možné příplatky (doporučujeme): pojištění léčebných výloh v zahraničí 1.050,- Kč, pojištění storna zájezdu, pojistné krytí do výše 80 % storno poplatku 2.290,- Kč (maximálně 79.500,- Kč), transfer na az letiště Vídeň 400,- Kč

Letenky:

KLM, Delta, Air France - Vídeň - Amsterdam - Los Angeles // Salt Lake City - JFK // La Guardia - Buffalo - JFK - Paříž - Vídeň

1 KL1840 03JUN VIEAMS 0925 1115

2 DL 079 03JUN AMSLAX 1540 1825

3 DL1202 15JUN SLCJFK 2335 0602 + 1

4 DL5078 17JUN LGABUF 2153 2321

5 DL5311 19JUN BUFJFK 1837 2015

6 AF 011 19JUN JFKCDG 2155 1120 + 1

7 AF1738 20JUN CDGVIE 1225 1415

Program zájezdu:

1. den: Setkání skupiny v Bratislavě, transfer na letiště do Vídně, odlet do Los Angeles. Přílet v ten samý den. Po přeletu přes celý Atlantský oceán a USA přistaneme na břehu Tichého oceánu, v hlavním městě filmové Kalifornie. Transfer na ubytování, odpočinek.

2. den: Celodenní prohlídka města Los Angeles a jeho nejzajímavějších částí. Hollywood a Chodník slávy, Beverly Hills s domy slavných herců a zpěváků, obchody na Rodeo Drive, které patří do první pětky nejdražších na světě a kde o celebrity není nouze. Disney Land... ubytování.

3. den: Panoramatická jízda do San Francisca.

4. den: San Francisco. Španělští misionáři zde v roce 1776 založili františkánskou misi, která dala název dnešnímu městu. Na ostrově Alcatraz postavili Španělé malou věznici. Zlatá horečka do tohoto území přitáhla imigrační vlnu. Narodil se zde spisovatel Jack London, město se stalo magnetem pro malíře, spisovatele, beatníky a hippies. Dominantou města jsou mosty Oakland Bay Bridge a Golden Gate Bridge. Ubytování.

5. den: Prohlídka zajímavostí města San Francisco - pitoreskní čínská čtvrť, přístavní oblast Fisherman´s Wharf, strmé ulice s legendárními tramvajemi. Plavba k bývalé věznici na ostrově Alcatraz, kde byl kromě jiných "prominentů" amerického podsvětí vězněn Al Capone, výhled na oba mosty. Transfer na ubytování.

6. den: Návštěva jednoho z nejstarších národních parků v USA a zároveň nejkrásnějšího národní parku světa - Národní park Yosemite, který je součástí světového dědictví UNESCO. 3000 jezer, vodopádů, nádherných vrchů a překrásných údolí jako např. 11 km dlouhé Yosemistské údolí. Žulová skála El Captain, žulový monolit Half Dome. Transfer na ubytování.

7. den: Přesun do Las Vegas, velkoměsta kasin, neonů a atrakcí, které jsou v provozu 24 hodin denně. Procházka po nejživější ulici tzv. Stripe, plné zábavy a života, uvidíme egyptské faraony, Eiffelovku, sochu Svobody, pirátskou loď, 350 m vysokou věž Stratosphere, fenomenální fontány, vše dle chuti a nálady uprostřed vyprahlé pouště. Zde se žije do pozdní noci. Ubytování.

8. den: Návštěva populární přehrady Hoover Dam. Je považována za jeden ze zázraků techniky moderní doby, mistrovské dílo projektantů a architektů těch dob. Do provozu ji uvedli v roce 1936 a přispěla k rozvoji celé oblasti vytvořením pracovních míst během hospodářské krize. V roce 1985 byla prohlášena za národní památku. Perla Arizony Grand Canyon - nejhlubší kaňon na světě, hra světla a barev, dosyta si vychutnáme neopakovatelné výhledy na jeden z nejkrásnějších přírodních útvarů naší planety. Má délku pět set, šířku pětadvacet a hloubku jeden a půl kilometru. Odjezd na ubytování po trase.

9. den: Scénická cesta do Národního parku Zion, jehož krajinný vzorec určují hluboké strže a divoké říčky. Výlet na nejkrásnější vyhlídky. Návštěva parku Bryce Canyon, kde čarující příroda Utahu vytvořila skvělé skalní ornamenty z bílého a červeného pískovce, magické hoodoos, bizarní tvary, světla a stíny. Ráj pro fotografy. Transfer na ubytování v oblasti Cedar City.

10. den: Panoramatická jízda do Idaho, ubytování.

11. den: Přesun směrem do Národního parku Yellowstone National Park. Po svém objeviteli se mu říkalo Colterovo peklo. A opravdu, sopečná kotlina se pod povrchem činí. Úzkými štěrbinami se ženou gejzíry vařící vody, země je poseta bahenními vřídly, barevnými bazény, čirými jezery a přitom zarostlá hustými lesy s bizony, losy, vlky a medvědy. Transfer na ubytování.

12. den: Přesun do Salt Lake City, ubytování.

13. den: Prohlídka Salt Lake City, zasazeného do krásného prostředí pohoří Wasatch, s pohádkovým náměstím Temple Square. Podíváme se k Velkému solnému jezeru a navštívíme areál zimních Olympijských her z roku 2002, ubytování. Večer přesun na letiště, následně odlet ve 23:35 hodin do New Yorku.

14. den: Přílet ráno v 6:02 hod. do New Yorku. Přesun do centra. Plavba lodí po řece Hudson kolem nejzastavenějšího kousku světa Manhattan. Výhled na první a nejslavnější most Brooklyn Bridge, Wall Street, mrakodrapy Rockefeller Center a Empire State Building. Times Square je živé srdce města. Symbol přistěhovalců socha Svobody. Prohlídka světoznámých sbírek Metropolitan Museum, kde na zájemce čekají skutečné historické skvosty. Ubytování.

15. den: Pokračování v prohlídce Big Apple, jak Američané nazývají New York. Slavný Flariton Building nazývaný žehlička a mrakodrap se šupinatou špicí - Chrysler Building. Procházka po 5th Avenue s luxusními butiky a obchody světoznámých značek, individuální volno. Návštěva katedrály St. Patrick - největší katolická katedrála v USA. Odlet ve 21:55 hod. do Buffala, kdysi pyšného centra přepravního obchodu po Velkých jezerech, ubytování.

16. den: Ráno odjezd do Toronta, do největší kanadské metropole. Je středem anglo-kanadské kultury a etnicky velmi různorodé město. Odpoledne návrat k Niagarským vodopádům. Nacházejí se na hranici Kanady a USA na řece Niagara. Jsou to nejmohutnější vodopády v Severní Americe. Pěší výlet podél vodopádů s několika úžasnými vyhlídkami na 55 metrů vysokou masu vody. Sílu běsnícího živlu znásobí plavba lodí do blízkosti vodní stěny (fakultativně). Ubytování.

17. den: Dopoledne osobní volno, odpoledne transfer na letiště. Odlet z Buffala do Vídně.

18. den: Přílet do Vídně, následně transfer do Bratislavy.

Program je spojen s každodenní mší.

Všechny zájezdy nabízíme za stejné ceny jako CK. Ceny v Kč vždy schvaluje CK a jsou v nich zahrnuty všechny povinné příplatky, které se hradí předem. Informace o dalších možných příplatcích hrazených předem a případných ostatních příplatcích hrazených na místě jsou uvedeny u jednotlivých zájezdů. K zájezdům navíc poskytujeme slevy, popř. dárky. Děkujeme za vaši přízeň!

Přihláška
Na uvedenou e-mailovou adresu Vám bude zaslána cestovní smlouva a další nezbytné informace k přihlášení na zájezd. Nemáte-li možnost si smlouvu vytisknout, uveďte prosím tuto skutečnost do kolonky „Další informace“. Smlouva Vám bude následně zaslána poštou.

Pokud uplatňujete věrnostní bonus poskytovaný CK, uveďte prosím do kolonky "Další informace" také Vaše rodné číslo, resp. rodná čísla.


Zásady ochrany osobních údajů, 96 kB

19.09.2014

USA

USA

Kalifornie, Arizona, Utah, Nevada

autor: VČ

 

Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat!


 

Tel.: +420 731 604 770 │ E-mail: info@poutnizajezdy.cz │ www.poutnizajezdy.cz

Doporučujeme vám zájezdy do Izraele. Můžete si také vybrat z široké nabídky poutních zájezdů do Lurd, Fatimy, Santiaga de Compostela, Říma a na další místa.

© Design, redakční systém: Webdesignum 2011-2016 | Partnerské weby: Svatá země | Simeon.cz | TV-MIS | Tiskárna Grantis |

NAVRCHOLU.cz

Nahoru Poutní zájezdy na Facebooku RSS