Slevová akce!
27.04.2022 – 12.05.2022, cena: 64.340,- Kč

Zájezd do Vietmanu a Kambodži 27. 4. - 12. 5. 2022

Štítky: Kambodža Vietnam

Novinka
Zájezd do Vietmanu a Kambodži 27. 4. - 12. 5. 2022
 

Do 31. 1. 2022 od nás navíc obdržíte slevu 500,- Kč/osoba.

Vydejte se s erudovaným průvodcem Mons. Dr. Jánem Majerníkem na velkou cestu do Vietmanu a Kambodži a poznejte jejich úchvatné přírodní krásy, nádherné moře a tradiční kuchyni.

Cena: 64.340,- Kč

V ceně je zahrnuto: letenka Vídeň – Saigon, přes Doha, letenka Hanoi – Vídeň, přes Doha, servisní poplatky, 12x hotelové ubytování se snídaní, 5x oběd, 1x večeře, transfery během programu, vstupy uvedené v programu, plavba lodí Orchid Cruise Lan bay/Halong bay, plavba Delta řeky Mekong, výlet loďkou na Tonle Sap Lake, pobytová taxa, místní anglicky mluvící průvodce, duchovní doprovod, průvodce, vícevstupní víza do Vietnamu, zvací dopis, víza do Kambodže, přelety v rámci programu s letištními poplatky: Saigon - Siem Reap, cena dodatečně, Hue – Hanoi (ceny za letenky se mohou kdykoli změnit bez předchozích upozornění). Ceny můžeme garantovat pouze při včasném objednání zájezdu.

V ceně není zahrnuto: jídlo, které není uvedeno v programu, fakultativní výlety (platí se na místě) jako nap. Apsara Dinner Show v Siem Reap a Phare, kambodžské cirkusové představení, ostatní osobní výdaje, obslužné 100,- EUR (platí se přímo průvodci), (po příletu do Vietnamu se na letišti v hotovosti hradí ještě vstupný poplatek 50,- USD)

Možné příplatky: transfer na letiště a z letiště Vídeň 400,- Kč, pojištění pandemic včetně onemocnění na Covid 19 v ceně 2.670,- Kč

Program zájezdu:

1. den: odlet do Ho Chi Minh

Setkání skupiny v Bratislavě odpoledne, transfer do Vídně, odlet přes Doha do Ho Chi Minh.

2. den: přílet do Ho Chi Minh

Přílet do největšího města ve Vietnamu - Ho Chi Minh (bývalý Saigon). Kdysi přezdívaná Paříž Indočíny, dnes metropole jihovýchodní Asie, nacházející se na jihu Vietnamu. Během téměř stoleté nadvlády Francouzů až do roku 1945 zde bylo hlavní město francouzské kolonie. Po vyhlášení nezávislosti Ho Chi Minh založil Vietnamskou demokratickou republiku. Vietnam byl v roce 1954 podle Ženevské úmluvy oficiálně rozdělen podél 17. rovnoběžky – vznikl Severní Vietnam se socialistickou vládou a kapitalistická Vietnamská republika. Hlavním městem Jižního Vietnamu byl Saigon. Jih podporovaný Spojenými státy a dalšími antikomunistickými spojenci bojovali proti severu. Konflikt známý jako vietnamská válka trval 20 let a vyžádal si mnoho obětí na obou frontách. Boje skončily pádem Saigonu v roce 1975. Město bylo přejmenováno podle lídra severu na Ho Chi Minh. Hlavním městem nově vzniklé Socialistické republiky Vietnam se stal Hanoi. Setkání s místním průvodcem, transfer do hotelu, osobní volno, ubytování.

3. den: Ho Chi Minh – Can Tho

Po snídani výlet k delte mohutné řeky Mekong. Řeka pramení v Číně a protéká pěti státy, právě zde však ústí do moře. Turisty lákají plavby lodí, vodní trhy, ale také svérázný život na březích řeky. Její hnědá voda nevypadá vábně, ale místní ji stejně využívají pro běžné činnosti jako je mytí a praní. V řece nejsou nebezpečná zvířata, proto se v ní dá i koupat. Příjezd do města Ben Tre, následně plavba po jednom z ramen řeky Mekong. Během zastávky se seznámíte s výrobou kokosových sladkostí. Následně se budete plavit oblastí s kokosovými palmami, navštívíte zahrady a budete degustovat tropické ovoce. Následuje jízda na kolech, abyste prozkoumali zemi a její skrytá zákoutí. Oběd v krásné místní restauraci, ochutnáte tradiční jídla regionu Mekong. Odpoledne přejdete k molu, odkud vás loď dopraví zpět do Ben Tre. Transfer do hotelu v Can Tho. Osobní volno, ubytovně.

4. den: Can Tho - Ho Chi Minh

Po snídani navštívíte plovoucí trh Cai Rang. Mnozí lidé v oblasti delty žijí v lodi přímo na vodě, na které i obchodují (nemají ani dům). Plovoucí trhy jsou velmi originální, prodávají a kupují zde všechny druhy ovoce a ryb z delty. Na každé lodi je dlouhá tyč s kouskem ovoce nebo zeleniny připevněným na konci jako reklama na zboží, které prodávají. Po návštěvě plovoucího trhu se přesunete do Ho Chi Minh city, osobní volno, ubytování.

5. den: Ho Chi Minh - Cu Chi tunels - Ho Chi Minh

Dopoledne prohlídka historických památek města Ho Chi Minh: stará pošta (postavená v éře Francouzské Indočíny), katedrála Notre Dame (exteriér), čínská čtvrť (Cholon), kde se nachází trh Binh Tay a pagoda Thien Hau. Návštěva muzea tradiční vietnamské medicíny FITO museum – největší soukromé muzeum svého druhu v zemi, mapuje historii již od doby kamenné. Odpoledne přesun k tunelům Cu Chi. Tato síť podzemních tunelů, kterou původně ručně vykopali Viet Minh (povstalecké hnutí na území Vietnamu vedené Ho Či Minem) během války ve Francouzské Indočíně, byla rozšířena za války ve Vietnamu a byla dlouhá asi 200 km, nacházela se zde pošta, nemocnice, úkryty a továrny na výrobu zbraní. Celý komplex byl vykopán ručně jen s pomocí drobného náčiní, bez použití cementu. Přesný způsob stavby nebyl dosud vysvětlen. V podzemí zde po několik let žily tisíce lidí, kteří vycházeli na povrch pro zásoby jen za tmy. Malé vstupy do podzemí, přes které se člověk dostane jen těžko, jsou ukryty pod listím v džunglích. Kvůli zabezpečení před infiltrací byly do tunelů zakomponovány i různé pasti, slepé chodby a přepadiště v podlaze, kudy by nepřátelé spadli na špičaté bambusové tyče. Zachovaná část tunelů je přístupná turistům. Uvidíte historické dokumenty a budete mít možnost prohlédnout si autentická místa. Na konci prohlídky budete mít možnost ochutnat každodenní vietnamské jídlo, konzumované během války – khoai my luoc (vařený maniok). Návrat do Ho Chi Minh, nocleh.

6. den: Ho Chi Minh – Siem Reap – Tonle Sap Lake

Po snídani transfer na letiště, odlet do druhého největšího města v Kambodži Siem Reap. Kvůli bouřlivé minulosti byla Kambodža před světem po dlouhá léta uzavřena. O to více turistů ji vyhledává dnes. Po příletu do Siem Reap přesun malebnou krajinou do Kompong Kleang na břehu fascinujícího jezera Tonlé Sap, které je největší sladkovodní plochou celé jihovýchodní Asie a je dominantou Kambodže. Řeka vytékající z jezera asi po 50 km ústí do mohutného toku Mekong. Během období dešťů (červen-září) dochází k rychlému zvýšení hladiny Mekongu, která získá tak obrovskou energii, že dokáže obrátit tok řeky Tonlé Sap. Během plavby po jezeře Tonlé Sap kromě rozmanitosti fauny a flory se seznámíte s tradičním způsobem života domorodých obyvatel. Místní obyvatelstvo je velmi chudé. Obživu jim poskytuje rybolov a pěstování rýže. Celý jejich život se odehrává na řece, proto i děti smějí do školy chodit až tehdy, když umí plavat. Venkovské domky jsou postaveny na kůlech a mají dvě patra, jedno slouží jako sklad a prostor pro zvířata a druhé je určeno k bydlení. V období sucha je možné projít se po vesničce a setkat se s domorodci. Odjezd na hotel, ubytování

7. den: Siem Reap – Angkor temple

Po snídani jízda malebnou krajinou s obrovskými stoletými stromy až k významnému chrámovému komplexu Angkor Thom, zvané „Velké město“. Mělo čtvercový půdorys, strany orientované přesně od severu na jih a od východu na západ. V centru opevněného města stojí unikátní chrám Bayon, zdobený mohutnými usměvavými tvářemi, které jsou vytesány do kamene. Stěny chrámu jsou ozdobeny nádhernými basreliéfními scénami historických a mytologických událostí. Je zde více než 11 000 postav, původně byly malované a pozlacené. Tato úžasná stavba je obklopena 54 věžemi, každou z nich zdobí 4 tváře. Následně si prohlédnete impozantní chrám Bauphoun, jeden z nejstarších chrámů v okolí, vybudovaný v 11. stol. Je z velké části zrekonstruován, architekturou připomíná mexické pyramidy. Nedaleko je unikátní Sloní terasa, 300 metrů dlouhá platforma před mohutným otevřeným prostranstvím, která kdysi byla součástí královského paláce. Palác se do dnešních dnů prakticky nedochoval a proto je terasa jednou z posledních vzpomínek na největší světskou stavbu Khérské říše. Impozantní je i Terasa malomocného krále, kde se zřejmě odehrávaly královské kremace. Srah Srang baray „Královské lázně“, vodní nádrž vybudovaná v letech 944 – 968, sloužila zejména jako místo rituální očisty a vodních slavností. Ve klidném prostředí khmérského domu s tradičním nábytkem, v příjemné atmosféře se posílíte chutným obědem. Odpoledne návštěva nejznámějšího chrámu Angkor Vat, který je dokonce zobrazen i na národní vlajce. Vznikl ve 12. století jako chrámové město a dnes je považován za největší náboženský komplex na světě. V okolí jezera Tonle Sap a města Siem Reap je podobných chrámových komplexů mnohem více, ale Angkor Wat všechny převyšuje – nejen tím, jak je obrovský, ale především zachovalostí. Až 190 metrů široký vodní příkop, který jej obklopuje, nedovolí okolní džungli, aby ho pohltil jako nedaleký Ta Phrom. Odjezd na hotel, ubytování.

Fakultativně: Phare, kambodžské cirkusové představení, 29 USD

Představí se Vám Phare Ponleu Selpak, nevládní organizace založená v roce 1994 s cílem poskytovat umělecké vzdělávání chudým mladým Kambodžanům. Profesionální talentovaní mladí interpreti Vám přiblíží kambodžskou historii a kulturu, představení je vhodné pro všechny věkové kategorie. Turistům poskytnou reálný pohled na moderní uměleckou scénu, přičemž každý příběh hluboce odhaluje kus khmerské historie.

8. den: Siem Reap – život na venkově

Dnes poznáte život obyvatel venkova v Kambodži. Budete připravovat tradiční snídani, učit se správně připravit rýžové nudle a stolovat spolu s domácími. V další vesnici Vám přiblíží výrobu bambusové lepkavé rýže a sklizeň kokosových plodů. Ochutnáte toto lahodné kambodžské občerstvení a čerstvý kokos. Vesničané vám vysvětlí, jak zpracovávají plody. Další zastávka bude v domě, kde rodina ručně vyrábí užitkové i dekorativní předměty z palmových listů. Jejich prodej je vítaným zdrojem příjmu. Můžete využít této příležitosti a vlastnoručně si vyrobit výjimečný a velmi osobní suvenýr. Odjezd na hotel, ubytování

Fakultativně: Apsara Dinner Show v Siem Reap, 39 USD

Tanec Apsara v současnosti získává na popularitě. Věnuje se mu už od malička mnoho dívek. Forma tance je velmi náročná, dominantní jsou složité pohyby rukou. Tanečnice musí ovládat další stovky různých poloh těla, které při tanci slouží jako jistý druh znakové řeči, kde jen nepatrný rozdíl může mít odlišný význam. Naučit se dokonalé pohyby vyžaduje dlouhá léta tréninku. Pokud by tanečnice chtěly předvést všechna gesta rukou za sebou, trvalo by to asi dvě hodiny. Při vystoupeních jsou Aspary oblečené v tradičních elegantních oděvech s květinovými motivy, lesklými šperky, nádhernými korunami... přesně tak, jak jejich historické předchůdkyně na starých freskách a nástěnných malbách v mnoha chrámech po celé Kambodži. Tanečnice předvedou různé tance pro odlišné příležitosti a slavnosti. Tanečníci, zpěváci i hudebníci Vám přiblíží starobylé zvyky Khmerské kultury. Současně Vám budou servírovány speciality a lahůdky kambodžské kuchyně.

9. den: Siem Reap - Danang - Hoi An

Ráno odlet ze Siem Reap do Danang, jedno z největších přístavních a průmyslových míst ve středním Vietnamu. Město leží na východním pobřeží země u ústí řeky Han. Fascinující Danang nabízí nejen pláže s průzračně modrou vodou a hory, které Vám vyrazí dech, ale i staletí staré pagody, francouzské koloniální budovy či neobvyklé mosty. Právě blízko ikonického Dračího mostu se nachází Katedrála Nejsvětějšího srdce Ježíšova. Tento impozantní gotický chrám s růžovou fasádou byl postaven v roce 1923 pro francouzské koloniální obyvatelstvo a dodnes slouží místní katolické komunitě. Katedrála je místním známá pod názvem Con Ga neboli Kohoutí kostel. Název odvodili od kohouta na vrcholu chrámu, který symbolizuje pokání a probuzení podle evangelního příběhu o svatém Petrovi. Za katedrálou se nachází také jeskyně Panny Marie, která je replikou lurdské Jeskyně Zjevení. Následně přesun do historického města Hoi An. Jedinečný ráz města je přímým následkem jeho obchodnické historie. Od 16. století totiž bylo významným námořním přístavem pro velkou část jihovýchodní Asie. Tehdy se jmenovalo Faifo - název, který ještě dnes používají více místních firem, jako například taxislužby. V důležitém přístavu se usadilo několik obchodnických komunit z celého světa, což se odráželo zejména na dosud zachované architektuře, která nabízí harmonii prvků vietnamské, japonské, čínské a francouzské architektury. Celé historické centrum Hoi An je díky své unikátnosti chráněno a zapsáno v seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Zachovalo se zde přes osm set historických budov, z nichž osmnáct je otevřeno pro návštěvníky. Uvidíte slavný japonský most, čínský chrám a také jeden z nejznámějších starých generačních obchodnických domů Tan Ky. Dům postavila vietnamská obchodnická rodina před dvěma sty lety a patří jí dodnes. Odjezd na hotel, ubytování.

10. den: Hoi An – Tra Que

Na kole se dostanete nádhernou venkovskou krajinou vedle rýžových polí v oblasti Hoi An asi po 6 km jízdy do starobylé vesničky Tra Que, kde farmáři pěstují aromatické bylinky. Budete sledovat jejich každodenní práci při sázení a sklizni zeleniny. Asi 200 rodin obdělává půdu o rozloze 40 hektarů. Po srdečním přivítání můžete absolvovat relaxační koupel nohou spojenou s masáží. Venkovci Vám předvedou přípravu speciality Banh xeo, v doslovném překladu „prskající koláč“ – smažená vaječná placka plněná dobrotami jako sójové klíčky, různé druhy zeleniny, mleté ​​vepřové maso a krevety. Křupavá placka se krájí na pásky a společně s čerstvými bylinkami se balí do rýžového papíru a namáčí do sójové omáčky. K obědu si pochutnáte na venkovských specialitách, jako například tam huu (malé špízy z vepřového masa), různé druhy krevet, maso s bylinkami, jakož i jiné pochoutky. Osobní volno, návrat na hotel, ubytování.

11. den: Hoi An – Hue

Dopoledne budete během jízdy do Hue sledovat velkolepé panorama centrálního pobřeží. Zastávka v jednom z nejkrásnějších horských průsmyků ve Vietnamu Hai Van Pass, který nabízí panoramatický výhled na hornatou krajinu obklopenou tropickou džunglí, modrou oblohou a úchvatným výhledem na oceán a pláže s bílým pískem. V průsmyku se nachází starověká brána, střelné věže a francouzská pevnost, využívaná během vietnamské války jako bunkr. Před dobudováním tunelu Hai Van tunnel, nejdelšího v jihovýchodní Asii, v oblasti průsmyku bylo mnoho smrtelných nehod. Návštěva hrobky Minh Mang. Stavba začala v roce 1840 za vlády Minh Mang, byla dokončena za jeho nástupce císaře Thieu Tri. Budete mít možnost obdivovat osobitou architekturu v okouzlující krajině. Odpoledne příjezd do císařského města Hue. Město založil císař Gia Long, zakladatel dynastie Nguyen. Na břehu Voňavé řeky /Perfume river/ postavil pro celý svůj dvůr, mandaríny a vojáky obrovskou pevnost - Citadelu. Stavba začala v roce 1804 vykopáním 10 km dlouhé vodní přehrady. Následně byla vybudována obranná zeď obklopující území 2 x 2 km. Uvnitř pevnosti se původně nacházelo 160 budov. Přibližně uprostřed Citadely dal panovník vybudovat Zakázané město určené jen pro jeho osobní potřeby. Jediní sluhové, kteří měli do Zakázaného města povolen vstup byli eunuchové, nepředstavující pro královské konkubíny žádnou hrozbu. Celý komplex tvořilo množství chrámů, muzeí, hrobek, královské divadlo a různé pagody. 31.1.1968 začal boj o Hue, během jednoho dne bylo téměř celé císařské sídlo zničeno. Ze 160 budov zůstalo stát jen 10. V roce 1993 byla Citadela zapsána na seznam UNESCO. Po prohlídce osobní volno, přesun na hotel, ubytování

12. den: Hoi An – Hue

Kurz vaření začnete návštěvou místního trhu, kde budete pozorovat každodenní život domácích a dozvíte se o vietnamské zelenině a ovoci. Potom se vydáte do vesnice Thuy Bieu, klidné oblasti na břehu řeky Huong. Po šálku čaje si připravíte některá z nejznámějších jídel regionu Hue. Pod dohledem svého hostitele se naučíte vařit místní vietnamskou kuchyni od začátku do konce. Když se speciality dovaří, budete je vychutnávat u prostřeného stolu v zahradě. Po obědě navštívíte starobylý zahradní domek, typický pro architekturu Hue s názvem Xuan Vien Tieu Cung. Zde vás místní rodina přivítá šálkem zeleného čaje a čerstvým ovocem ze zahrady. Po rozloučení s hostiteli pokračujete v cestě k nejposvátnější památce v Hue, 7 patrové pagodě Thien Mu (nazývaná také Pagoda Linh Mu), tyčící se nad Perfume River. Dokumentuje bohatou čtyřisetletou kulturní a náboženskou historii Vietnamu. Osmihranná věž Phuoc Duyen (1864) vysoká 21 metrů patří mezi nejvyšší ve Vietnamu. Na každém ze sedmi pater je socha Buddhy. Uvnitř věže vede točité schodiště do horního patra, kde kdysi stála zlatá socha Buddhy. Přesun na hotel, ubytování.

13. den: Hue - Hanoi

Ranní let z Hue do hlavního města Vietnamu Hanoj, po příletu check-in na hotelu, následně přesun do centra. Město založil v roce 1010 vietnamský král Ly Thai To, až do roku 1802 bylo nejdůležitějším politickým centrem v zemi. Během vlády dynastie Nguyễn bylo hlavním městem Huế a Hanoj ​​byl v letech 1902 až 1954 hlavním městem Francouzské Indočíny. Od roku 1954 do roku 1976 byl hlavním městem Severního Vietnamu. 2. července 1976 vznikl formálním sloučením Severního a Jižního Vietnamu jednotný vietnamský stát (do OSN byl přijat v roce 1978). Hanoj ​​v překladu znamená „Město ležící na řece“. Leží po obou stranách Rudé řeky. Má unikátní koloniální francouzskou architekturu, nádherná jezera a buddhistické chrámy. Navštívíte Chrám literatury Van Mieu - nachází se na místě první vietnamské univerzity, kterou postavil v roce 1070 císař Ly Thanh Tong a byla původně otevřena výhradně pro prince a mandariny. Najdete zde obdivuhodnou architekturu, několik nádvoří, pagody, svatyně a také velké množství kamenných stel, na které byla v minulosti zapisována jména úspěšných studentů, kteří zde složili závěrečné zkoušky. Často sem chodí studenti před různými zkouškami a samozřejmě i po úspěšném absolvování studia. Svátečně oblečeni kluci i holky pozvou přátele nebo rodinu aby v chrámu společně poděkovali za své úspěchy. Vydáte se k Jezeru Navráceného meče, projdete po ulici Hang Hanh známé svými kavárnami až k nejstaršímu kostelu v Hanoji - novogotické Katedrále sv. Josefa, patrona Vietnamu. Vysvěcená byla 24. prosince 1886, vzorem projektu byla pařížská katedrála Notre Dame. Patří mezi jednu z prvních staveb, které postavila francouzská koloniální vláda v Indočíně. Je sídlem arcidiecéze Vietnam a Hanoi, spravuje 480 kostelů a kaplí a 113 farností. Ve Vietnamu se kolem 7% obyvatelstva hlásí ke katolické víře a církevní život je organizován celkem ve 27 diecézích. Poté, co Viet Minh převzal kontrolu nad Severním Vietnamem na základě Ženevských dohod v roce 1954, katolická církev byla pronásledována. Kněží byli zatčeni a církevní majetek byl zabaven a vyvlastněn. Katedrála sv. Josefa nezůstala ušetřena a byla zavřená až do Štědrého večera roku 1990, kdy se zde znovu začaly slavit sv. mše. Při toulkách klidnými uličkami zachytíte každodenní výjevy pouličních prodavačů, potkáte taxikáře na motorce xe om, vaše smysly budou bombardovat mnohé zvuky, vůně a lidé, kteří jsou součástí života v Hanoji. Den ukončíte uměním. Uvidíte tradiční vodní loutkové divadlo, umění, které před tisíci lety vymysleli farmáři z oblasti delty Rudé řeky a poté povýšili na královskou zábavu za dynastie Ly a Tran. Představení často zobrazuje scény každodenního života a legendy doprovázené hudbou. Návrat na hotel, ubytování.

14. den: Hanoi - Lan Ha bay/Halong bay

Dnes se vydáte směrem na Hai Phong a na ostrov Cat Hai přes nejnovější a nejdelší most ve Vietnamu. Celý komplex mostu nad mořskou hladinou včetně příjezdových cest má délku asi 15 km. Po příjezdu se nalodíte a budete cestovat do Halong Bay. Uvidíte maják na ostrůvku Da Chong, který vybudovali Francouzi. Plavba pokračuje vedle ostrůvků Con Vit a Gia Luan - impozantní i vápencové krasové útvary, které se vypínají nad mořskou hladinu. Autobus vás zaveze k jeskyni Trung Tang, která se nachází v krásném údolí. Plavba pokračuje na ostrov Cat Ba a záliv Lan Ha. Budete mít čas vychutnat si západ slunce, stejně jako možnost účastnit se tradičního kurzu vaření se šéfkuchařem před večeří.

15. den: Lan Ha Bay/Halong Bay – Hanoi-Depart

Den můžete začít před snídaní lekcí Tai Chi. Potom prozkoumáte oblast Ao Ech na kajaku. Návrat na výletní loď, čajový obřad a chutný brunch během plavby. Po vylodění návrat do Hanoi, zastávka a prohlídka Do Temple - národní památník postavený v roce 1028 na počest krále Ly Thai To a jeho 7 následovníků dynastie Ly. Typickou architekturu pagody doplňuje nádherná zeleň stromů a příjemný čerstvý vzduch. Před chrámem, jako u většiny pagod, je jezírko, které zajišťuje vláhu celému areálu. Po příchodu do Hanoje navštívíte Etnologické muzeum a dozvíte se o různých etnických skupinách Vietnamu. Veřejnosti bylo zpřístupněno v listopadu 1997 na summitu Frankofonie a slouží jako výzkumné centrum a zároveň muzeum, prezentuje 54 etnických skupin a menšín žijících ve Vietnamu. Najdete zde vzácnou sbírku krojů, hudebních nástrojů, šperků, zbraní a dokumenty o jejich zvycích. Osobní volno, transfer na letiště, registrace.

16.den: odlet z Hanoi

Předpokládaný odlet z Hanoi v 02:15 hod., mezipřistání v Dauhá, následně odlet do Vídně. Po příletu transfer do Bratislavy s předpokládaným příchodem asi ve 14:15.

Průvodce pouti: Mons. Jan Majerník

Navrhované hotely nebo podobné:
Ho Chi Minh City: Muong Thanh Saigon **** (Deluxe)
Can Tho: Hotel TTC – Premium Can Tho **** (Deluxe City View)
Siem Reap: Lotus Blanc Resort ***** (Deluxe)
Hoi An: Hoi An Chic **** (Double/Twin Chic)
Hue: Eldor hotel **** (Deluxe City View)
Hanoi: The Ann Hanoi **** (Deluxe)
Haiphong: Non-private Orchid Cruises (Suite Balcony)

Všechny zájezdy nabízíme za stejné ceny jako CK. Ceny v Kč vždy schvaluje CK a jsou v nich zahrnuty všechny povinné příplatky, které se hradí předem. Informace o dalších možných příplatcích hrazených předem a případných ostatních příplatcích hrazených na místě jsou uvedeny u jednotlivých zájezdů. K zájezdům navíc poskytujeme slevy, popř. dárky. Děkujeme za vaši přízeň!

Přihláška
Na uvedenou e-mailovou adresu Vám bude zaslána cestovní smlouva a další nezbytné informace k přihlášení na zájezd. Nemáte-li možnost si smlouvu vytisknout, uveďte prosím tuto skutečnost do kolonky „Další informace“. Smlouva Vám bude následně zaslána poštou.

Pokud uplatňujete věrnostní bonus poskytovaný CK, uveďte prosím do kolonky "Další informace" také Vaše rodné číslo, resp. rodná čísla.


Zásady ochrany osobních údajů, 96 kB

Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat!


 

Tel.: +420 731 604 770 │ E-mail: info@poutnizajezdy.cz │ www.poutnizajezdy.cz

Doporučujeme vám zájezdy do Izraele. Můžete si také vybrat z široké nabídky poutních zájezdů do Lurd, Fatimy, Santiaga de Compostela, Říma, Guadalupe a na další poutní místa.

© Design, redakční systém: Webdesignum 2011-2016 | Doporučujeme: Svatá země | Simeon.cz | TV-MIS | Revue Theofil | Tiskárna Grantis | Poutní knihy | Poutnictví.cz |
Náš blog o cestování

Nahoru Poutní zájezdy na Facebooku Poutní zájezdy na Instagramu RSS