Slevová akce!
16.08.2019 – 28.08.2019, cena: 75.920,- Kč

Zájezd na Madagaskar 16. 8. - 28. 8. 2019

Štítky: Madagaskar

Zájezd na Madagaskar 16. 8. - 28. 8. 2019
 

Využijte slevy 1.580,- Kč/osoba za včasné objednání zájezdu do 31. 1. 2019!

Na zájezd se po splnění podmínek vztahuje také věrnostní sleva!

Splňte si svůj velký cestovatelský sen a navštivte s námi nejexotičtější místo na naší planetě - ostrov Madagaskar! Panenská příroda, unikátní flóra a fauna, historická města, národní parky, překrásné pláže... a mnohem víc...! Během tohoto mimořádného zájezdu vás doprovodí jeden z nejzkušenějších průvodců - Mons. Dr. Ján Majerník!

Cena: 75.920,- Kč

V ceně je zahrnuto:

 • Mezinárodní letenky Vídeň – Antananarivo - Vídeň
 • Asistenci na letišti při příletech/odletech a transfery
 • Aktivity uvedené v programu
 • Vstupní a průvodce v parcích a na místech uvedených v programu
 • Pronájem vozidel včetně pohonných hmot a pojištění
 • Místní anglicky mluvící průvodce
 • Ubytování během programu ***+ bungalov
 • Průvodce - kněz - duchovní doprovod
 • Polopenze
 • Servisní poplatky
 • Víza
 • Všechny vnitrostátní přelety během programu v ekonomické třídě

V ceně není zahrnuto:

 • Bakšišné 100,- EUR (platí se na místě přímo průvodci)
 • Osobní výdaje
 • Extra aktivity, které nejsou zmíněny v programu

Možné příplatky (doporučujeme):

 • Pojištění léčebných výloh v zahraničí a pojištění storna zájezdu pojistné krytí do výše 80 % storno poplatku 1.170,- Kč
 • Transfer z Bratislavy na letiště Vídeň a zpět 400,- Kč/osoba

Program zájezdu:

1. den: odlet z Vídně do Antananariva.

2. dem: Antananarivo, známé pod názvem jako Tana, je hlavním městem Madagaskaru. Nachází se ve výšce 1400 m. n. m, založené v roce 1625 se může pochlubit bohatým historickým dědictvím, obklopené překrásnou přírodou s množstvím turistických tras. Má skvělou polohu, ze které můžete zkoumat okolí, s množstvím přírodním rezervací včetně národního parku Tsingy de Bemaraha s vápencovými krasy. Známé rušným nočním životem, pozůstatky francouzské koloniální éry, starobylé madagaskarské paláce...

3. den: Přelet do Tamatave, přístavní město známé jako Toamasina, nachází se na východním pobřeží Madagaskaru. Krásné pláže, vynikající restaurace a cesty plné tradičních malgašských pousse-ousse rikší. Množství historických atrakcí a zábavných aktivit, kreolské domky, relax ve stínu starobylých banyánů, pozorování rozpadajícího se koloniálního zámečku v Bien Aime Parku. Procházky pod palmami na ulici Nezávislosti, trh s množstvím řemeslníků. Setkání se salesiánem donem Vladimírem Stuchlým, misionářem na Madaskaru, který zde působí již více než 30 let.

4. den: Přelet do Antananariva a transfer do Antsirabe. Město nacházející se v centrální vysočině, hlavní město regionu Vakinankaratra, množství horkých pramenů a termálních koupališť, třetí největší madagaskarské město. Můžete si ho projít pěšky nebo na známých rikšách pousse-pousse. Francouzské koloniální budovy z období počátku 20. století, skandinávské vily, trhy a řemeslné dílny. Kopec Ivohitra s překrásným výhledem na malebné vrchy.

5. den: Ambositra, nacházející se v centrální části Madagaskaru, obklopené rýžovými poli, centrum dřevařského průmyslu. Místní domy s vyřezávanými dřevěnými balkony a okenicemi spolu s architektonickým zázrakem benediktinské kaple. Budete mít možnost zakoupit si hedvábí, vyřezávané předměty, výšivky.

6. den: Fianarantsoa, ​​město nacházející v jižní části Madagaskaru, královské město, je hlavním kulturním a intelektuálním centrem ostrova. Je domovem mnoha škol a akademických zařízení; působivá koloniální architektura a kostely. Historické centrum Anatirova, kde si můžete vychutnat panoramatický výhled na město. Typické je produkcí vína, místní trh, dlážděné uličky a překrásné výhledy.

7. den: Ranohira, městečko na jihu Madagaskaru, slouží jako brána do národního parku Isalo. Obklopené rozlehlými travnatými porosty a skalnatými horskými výstupy. Město vhodné k odpočinku předtím, než se vydáte za dobrodružstvím do národního parku. Park Anja, který se rozprostírá na 30 ha je nejnavštěvovanější komunitou na Madagaskaru. Bohatý svou flórou a faunou.

8. den: Národní park Isalo nacházející se v jihozápadním regionu Ihorombe. Park známý pestrým a jedinečným terénem. Století přírodní eroze změnila krajinu národního parku Isalo na sérii hlubokých roklí, obrovských kaňonů a bizarních tvarů pískovcových skalních útvarů, které jsou přerušovány oázami lemujícími palmy a rozlehlé pastviny. Tato nádherná scenérie dělá z parku magnet pro turisty. Ochladit se můžete v přírodních vodních kádích.

9. den: Letovisko Ifaty nabízí návštěvníkům klidné prostředí, město se skládá ze dvou malých rybářských vesnic: Mangily a madel Rano. Díky korálovému útesu jsou okolní vody klidné a nabízejí fantastické možnosti potápění, rybolovu a šnorchlování. V lese nacházejícím se v blízkosti žije množství druhů ptáků a rostlin. Během července a srpna mohou návštěvníci při přechodu Mosambickým kanálem pozorovat migrující velryby.

10. den: Les Ifaty slouží jako vstupní brána do regionu Spiny Forest, který se nachází asi 20 km od města a je považován za jeden z nejvýjimečnějších a ohrožených ekosystémů na světě. Staré lesní porosty se během staletí přizpůsobily vyprahlým podmínkám a sestávají z převážně špičatých stromů, které potřebují minimální vlhkost. Běžně se zde nacházejí tzv. obrácené stromy - baobaby. Les je vynikajícím místem pro pozorování ptactva, kde se nacházejí vzácné a ohrožené druhy. Pobřeží Ifaty je známé surfingem, rybolovem, sledováním velryb, šnorchlováním a potápěním.

11. den: Přelet do Antananariva. Rova v Antananarivu je královským palácový komplex, který byl domovem papežů království Imerina v období 17. a 18. století. Kamenné hroby největších monarchů v zemi.

12. den: Transfer na letiště a odlet do Evropy.

13. den: Přílet do Vídně.

Všechny zájezdy nabízíme za stejné ceny jako CK. Ceny v Kč vždy schvaluje CK a jsou v nich zahrnuty všechny povinné příplatky, které se hradí předem. Informace o dalších možných příplatcích hrazených předem a případných ostatních příplatcích hrazených na místě jsou uvedeny u jednotlivých zájezdů. K zájezdům navíc poskytujeme slevy, popř. dárky. Děkujeme za vaši přízeň!

Přihláška
Na uvedenou e-mailovou adresu Vám bude zaslána cestovní smlouva a další nezbytné informace k přihlášení na zájezd. Nemáte-li možnost si smlouvu vytisknout, uveďte prosím tuto skutečnost do kolonky „Další informace“. Smlouva Vám bude následně zaslána poštou.

Pokud uplatňujete věrnostní bonus poskytovaný CK, uveďte prosím do kolonky "Další informace" také Vaše rodné číslo, resp. rodná čísla.


Zásady ochrany osobních údajů, 96 kB

Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat!


 

Tel.: +420 731 604 770 │ E-mail: info@poutnizajezdy.cz │ www.poutnizajezdy.cz

Doporučujeme vám zájezdy do Izraele. Můžete si také vybrat z široké nabídky poutních zájezdů do Lurd, Fatimy, Santiago de Compostela a na další místa.

© Design, redakční systém: Webdesignum 2011-2016 | Externí odkazy: TV-MIS | Masáže v Hradci Králové | Tiskárna Grantis |

NAVRCHOLU.cz

Nahoru Poutní zájezdy na Facebooku RSS