Vyprodáno
31.12.2019, cena: 75.920,- Kč

Zájezd na Madagaskar 16. 8. - 28. 8. 2019

Štítky: Madagaskar

Zájezd na Madagaskar 16. 8. - 28. 8. 2019
 

K zájezdu od nás navíc obdržíte slevu 500,- Kč/osoba.

Na zájezd se po splnění podmínek vztahuje také věrnostní sleva 1.580,- Kč.

Splňte si svůj velký cestovatelský sen a navštivte s námi nejexotičtější místo na naší planetě - ostrov Madagaskar! Panenská příroda, unikátní flóra a fauna, historická města, národní parky, překrásné pláže... a mnohem víc...! Během tohoto mimořádného zájezdu vás doprovodí jeden z nejzkušenějších průvodců - Mons. Dr. Ján Majerník!

Cena: 75.920,- Kč

V ceně je zahrnuto:

 • Mezinárodní letenky Vídeň – Antananarivo - Vídeň
 • Asistenci na letišti při příletech/odletech a transfery
 • Aktivity uvedené v programu
 • Vstupní a průvodce v parcích a na místech uvedených v programu
 • Pronájem vozidel včetně pohonných hmot a pojištění
 • Místní anglicky mluvící průvodce
 • Ubytování během programu ***+ bungalov
 • Průvodce - kněz - duchovní doprovod
 • Polopenze
 • Servisní poplatky
 • Víza
 • Všechny vnitrostátní přelety během programu v ekonomické třídě

V ceně není zahrnuto:

 • Bakšišné 100,- EUR (platí se na místě přímo průvodci)
 • Osobní výdaje
 • Extra aktivity, které nejsou zmíněny v programu

Možné příplatky (doporučujeme):

 • Pojištění léčebných výloh v zahraničí a pojištění storna zájezdu pojistné krytí do výše 80 % storno poplatku 1.170,- Kč
 • Transfer z Bratislavy na letiště Vídeň a zpět 400,- Kč/osoba

Program zájezdu:

1. den: odlet z Vídně do Antananariva.

2. dem: Antananarivo, známé pod názvem jako Tana, je hlavním městem Madagaskaru. Nachází se ve výšce 1400 m. n. m, založené v roce 1625 se může pochlubit bohatým historickým dědictvím, obklopené překrásnou přírodou s množstvím turistických tras. Má skvělou polohu, ze které můžete zkoumat okolí, s množstvím přírodním rezervací včetně národního parku Tsingy de Bemaraha s vápencovými krasy. Známé rušným nočním životem, pozůstatky francouzské koloniální éry, starobylé madagaskarské paláce...

3. den: Přelet do Tamatave, přístavní město známé jako Toamasina, nachází se na východním pobřeží Madagaskaru. Krásné pláže, vynikající restaurace a cesty plné tradičních malgašských pousse-ousse rikší. Množství historických atrakcí a zábavných aktivit, kreolské domky, relax ve stínu starobylých banyánů, pozorování rozpadajícího se koloniálního zámečku v Bien Aime Parku. Procházky pod palmami na ulici Nezávislosti, trh s množstvím řemeslníků. Setkání se salesiánem donem Vladimírem Stuchlým, misionářem na Madaskaru, který zde působí již více než 30 let.

4. den: Přelet do Antananariva a transfer do Antsirabe. Město nacházející se v centrální vysočině, hlavní město regionu Vakinankaratra, množství horkých pramenů a termálních koupališť, třetí největší madagaskarské město. Můžete si ho projít pěšky nebo na známých rikšách pousse-pousse. Francouzské koloniální budovy z období počátku 20. století, skandinávské vily, trhy a řemeslné dílny. Kopec Ivohitra s překrásným výhledem na malebné vrchy.

5. den: Ambositra, nacházející se v centrální části Madagaskaru, obklopené rýžovými poli, centrum dřevařského průmyslu. Místní domy s vyřezávanými dřevěnými balkony a okenicemi spolu s architektonickým zázrakem benediktinské kaple. Budete mít možnost zakoupit si hedvábí, vyřezávané předměty, výšivky.

6. den: Fianarantsoa, ​​město nacházející v jižní části Madagaskaru, královské město, je hlavním kulturním a intelektuálním centrem ostrova. Je domovem mnoha škol a akademických zařízení; působivá koloniální architektura a kostely. Historické centrum Anatirova, kde si můžete vychutnat panoramatický výhled na město. Typické je produkcí vína, místní trh, dlážděné uličky a překrásné výhledy.

7. den: Ranohira, městečko na jihu Madagaskaru, slouží jako brána do národního parku Isalo. Obklopené rozlehlými travnatými porosty a skalnatými horskými výstupy. Město vhodné k odpočinku předtím, než se vydáte za dobrodružstvím do národního parku. Park Anja, který se rozprostírá na 30 ha je nejnavštěvovanější komunitou na Madagaskaru. Bohatý svou flórou a faunou.

8. den: Národní park Isalo nacházející se v jihozápadním regionu Ihorombe. Park známý pestrým a jedinečným terénem. Století přírodní eroze změnila krajinu národního parku Isalo na sérii hlubokých roklí, obrovských kaňonů a bizarních tvarů pískovcových skalních útvarů, které jsou přerušovány oázami lemujícími palmy a rozlehlé pastviny. Tato nádherná scenérie dělá z parku magnet pro turisty. Ochladit se můžete v přírodních vodních kádích.

9. den: Letovisko Ifaty nabízí návštěvníkům klidné prostředí, město se skládá ze dvou malých rybářských vesnic: Mangily a madel Rano. Díky korálovému útesu jsou okolní vody klidné a nabízejí fantastické možnosti potápění, rybolovu a šnorchlování. V lese nacházejícím se v blízkosti žije množství druhů ptáků a rostlin. Během července a srpna mohou návštěvníci při přechodu Mosambickým kanálem pozorovat migrující velryby.

10. den: Les Ifaty slouží jako vstupní brána do regionu Spiny Forest, který se nachází asi 20 km od města a je považován za jeden z nejvýjimečnějších a ohrožených ekosystémů na světě. Staré lesní porosty se během staletí přizpůsobily vyprahlým podmínkám a sestávají z převážně špičatých stromů, které potřebují minimální vlhkost. Běžně se zde nacházejí tzv. obrácené stromy - baobaby. Les je vynikajícím místem pro pozorování ptactva, kde se nacházejí vzácné a ohrožené druhy. Pobřeží Ifaty je známé surfingem, rybolovem, sledováním velryb, šnorchlováním a potápěním.

11. den: Přelet do Antananariva. Rova v Antananarivu je královským palácový komplex, který byl domovem papežů království Imerina v období 17. a 18. století. Kamenné hroby největších monarchů v zemi.

12. den: Transfer na letiště a odlet do Evropy.

13. den: Přílet do Vídně.

Všechny zájezdy nabízíme za stejné ceny jako CK. Ceny v Kč vždy schvaluje CK a jsou v nich zahrnuty všechny povinné příplatky, které se hradí předem. Informace o dalších možných příplatcích hrazených předem a případných ostatních příplatcích hrazených na místě jsou uvedeny u jednotlivých zájezdů. K zájezdům navíc poskytujeme slevy, popř. dárky. Děkujeme za vaši přízeň!


Vážení klienti,

z důvodu zahraniční cesty a dovolené bude do 7. 7. 2019 provoz naší agentury omezen. Vaše dotazy a přihlášky vyřídíme v nejbližším možném termínu.

Děkujeme za pochopení a přejeme báječné letní dny.

CA PoutníZájezdy.CZ

Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat!


 

Tel.: +420 731 604 770 │ E-mail: info@poutnizajezdy.cz │ www.poutnizajezdy.cz

Doporučujeme vám zájezdy do Izraele. Můžete si také vybrat z široké nabídky poutních zájezdů do Lurd, Fatimy, Santiaga de Compostela, Říma a na další místa.

© Design, redakční systém: Webdesignum 2011-2016 | Partnerské weby: Svatá země | Simeon.cz | TV-MIS | Tiskárna Grantis |

NAVRCHOLU.cz

Nahoru Poutní zájezdy na Facebooku Poutní zájezdy na Instagramu RSS