Poslední místa!
19.07.2021, cena: 7.190,- Kč

Zájezd na Slovensko a do Polska 30. 8. - 4. 9. 2021

Štítky: Polsko Slovensko

Zájezd na Slovensko a do Polska 30. 8. - 4. 9. 2021
 

Poslední volná místa!

Vydejte se s námi na zájezd na oblíbené Slovensko a také do přátelského Polska! Tentokrát společně navštívíme nádhernou Oravu, kouzelné západní Tatry - Roháče, oslovující poutní místa Butkov (nejmladší poutní místo Slovenska) a Klin (nejvyšší socha Krista na Slovensku), Oravskou přehradu a Oravský hrad, známé polské tatranské středisko Zakopané (včetně poutního místa Matky Boží Fatimské) a odpočineme si v termálech Oravice s výhledy na Tatry.

Cena: 7.190,- Kč

V ceně je zahrnuto: doprava lux bus, 5x hotelové*** ubytování s polopenzí, pobytová taxa, cestovní pojištění, duchovní doprovod, průvodce

V ceně není zahrnuto: vstupy, lanovka a lodní lístek, připojištění storna 250,- Kč (doporučujeme)

Program zájezdu:

1. den (30. 8.): Odjezd v ranních hodinách z Hradce Králové, Vysokého Mýta, Litomyšle, Svitav, Olomouce, Valašského Meziříčí, příp. dalších míst na trase dle předchozí domluvy. Návštěva nejmladšího poutního místa na Slovensku Butkov - mše sv., modlitby. Přesun na Oravu do hotelu. Večeře.

2. den (31. 8.): Snídaně, návštěva poutního místa Klin, kde se na kopci Grapa vypíná socha Ježíše Krista, nejvyšší socha Krista na Slovensku, která je kopií slavné brazilské sochy Krista v Rio de Janeiru – mše sv., modlitby. Přesun k Oravské přehradě – dle možnosti plavba lodí, volný program, příp. koupání v přehradě (dle počasí). Návrat na hotel. Večeře.

3. den (1. 9.): Snídaně. Výlet do Západních Tater – Roháčů – procházka na Roháčský vodopád, příp. túra k Roháčským plesům pro ty, kdo chtějí a mohou absolvovat delší túru. Večeře.

4. den (2. 9.): Snídaně. Výlet do Zakopaného – nejvýše položené město Polska, které nabízí autentický goralský folklór i velkoměstskou atmosféru v podobě nákupní ulice Krupówki, tradiční skokanské můstky, poutní místo Matky Boží Fatimské, kostel Nejsvětější rodiny. Možnost výjezdu pozemní lanovkou na horu Gubałówka, ze které je krásný výhled na město a Tatry. Večeře.

5. den (3. 9.): Snídaně. Relax v termálech Aquapark Meander, které se nacházejí v horské osadě Oravice na úpatí Západních Tater, blízko slovensko-polských hranic. Jsou výjimečné svou geotermální léčivou vodou a vhodné pro všechny milovníky koupání a relaxace bez rozdílu věku. Večeře a společné posezení.

6. den (4. 9.): Mše sv., snídaně, návštěva Oravského hradu. Možnost nákupu domácích sýrů a dalších místních produktů, zastávka v supermarketu. Odjezd do ČR.

Zájezd nabízíme ve spolupráci s Diecézním centrem pro seniory Hradec Králové a CK Avetour s.r.o. Je prioritně určen lidem seniorského věku.

Všechny zájezdy nabízíme za stejné ceny jako CK. Ceny v Kč vždy schvaluje CK a jsou v nich zahrnuty všechny povinné příplatky, které se hradí předem. Informace o dalších možných příplatcích hrazených předem a případných ostatních příplatcích hrazených na místě jsou uvedeny u jednotlivých zájezdů. K zájezdům navíc poskytujeme slevy, popř. dárky. Děkujeme za vaši přízeň!

Přihláška
Na uvedenou e-mailovou adresu Vám bude zaslána cestovní smlouva a další nezbytné informace k přihlášení na zájezd. Nemáte-li možnost si smlouvu vytisknout, uveďte prosím tuto skutečnost do kolonky „Další informace“. Smlouva Vám bude následně zaslána poštou.

Pokud uplatňujete věrnostní bonus poskytovaný CK, uveďte prosím do kolonky "Další informace" také Vaše rodné číslo, resp. rodná čísla.


Zásady ochrany osobních údajů, 96 kB

Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat!


 

Tel.: +420 731 604 770 │ E-mail: info@poutnizajezdy.cz │ www.poutnizajezdy.cz

Doporučujeme vám zájezdy do Izraele. Můžete si také vybrat z široké nabídky poutních zájezdů do Lurd, Fatimy, Santiaga de Compostela, Říma, Guadalupe a na další poutní místa.

© Design, redakční systém: Webdesignum 2011-2016 | Partnerské weby: Svatá země | Simeon.cz | TV-MIS | Revue Theofil | Tiskárna Grantis | Poutní knihy | Náš blog o cestování

Nahoru Poutní zájezdy na Facebooku Poutní zájezdy na Instagramu RSS