Novinka
09.05.2022, cena: 7.990 Kč

Zájezd na Slovensko - poutní místa Turzovka, Litmanová, Levoča a odpočinek v termálech Vrbov 15. 6. - 19. 6. 2022

Štítky: Slovensko

Zájezd na Slovensko - poutní místa Turzovka, Litmanová, Levoča a odpočinek v termálech Vrbov 15. 6. - 19. 6. 2022
 

Připravili jsme pro vás žádaný poutní zájezd za výbornou cenu, během něhož navštívíme známá a hojně navštěvovaná poutní místa Slovenska – Turzovku (Živčákovou) a Litmanovou. Kromě těchto mimořádných míst zavítáme také do na mariánskou horu do Levoči, kterou poctil návštěvou dnes již svatý papež Jan Pavel II. Neopomene ani odpočinek v příjemných termálních lázních Vrbov a vyjdete-li nám to časově, vymyslíme pro vás i tajnou zastávku. Víc neprozradíme, těšte se a prožijte krásné Slovensko s námi!

Uzávěrka přihlášek: 23. 5. 2022 (nutno potvrdit ubytování!)

Cena: 7.990 Kč

V ceně je zahrnuto: doprava lux bus, 4x ubytování v pěkném poutním domě (dvoulůžkové pokoje s postelí a přistýlkou, příp. v apartmánech (možnost ubytování společně například pro přátele či manželské páry ve dvou pokojích se společným sociální zařízením), polopenze, místní poplatek, duchovní doprovod, průvodce

V ceně není zahrnuto: vstupy, pojištění léčebných výloh, včetně připojištění storna 220 Kč (doporučujeme)

Program: Natěšeni odjedeme z Hradce Králové, Vysokého Mýta, Litomyšle, Svitav, Olomouce, Rožnova pod Radhoštěm, případně dalších míst přímo na trase dle předchozí domluvy. Během pěti společných dní nás čeká mariánský okruh poutními Slovenska a odpočinek v termálech. 

Nejprve prožijeme poutní místo Turzovka – Živčáková nebo také „Slovenské Lurdy“, překrásné místo zjevení Panny Marie. Ponoříme se zde do ticha kouzelných kysuckých lesů, společně prožijeme mši a využijeme čas k modlitbě za druhé a svět. 

Druhý den nás čeká Litmanová, další oslovující místo zjevení Panny Marie. Opět bude vnímat přírodní krásy, šum litmanovských lesů, ponoříme se do modliteb. Nikam nespěcháme, máme celý den. Pochopitelně nebude chybět hlavní bod programu – mše sv. 

Třetí den zavítáme na Mariánskou horu do Levoči, kde nás osloví nejen úchvatné výhledy, ale především hloubkou tohoto místa, které je jedním z nejposvátnějších míst Slovenska. Svou návštěvou jej v roce 1995 poctil i svatý papež Jan Pavel II. 

Čtvrtý den začneme mší sv. a poté si řádně odpočineme v oblíbených podtatranských termálních lázních Vrbov, abychom po zájezdu byli svěží nejen na duchu. 

Poslední, pátý den, vyjde-li to, pro vás zorganizujeme překvapení. Měla by to být kratší zastávka, nicméně věříme, že se vám bude páčit. A samozřejmě neopomeneme společnou bohoslužbu a modlitbu. Tak vzhůru k sestrám a bratrům na Slovensko, těšíme se na vás i na ně!

Součástí programu je každodenní mše sv. Těšíme se na setkání s vámi! Zájezd nabízíme ve spolupráci s CK Avetour a Diecézním centrem pro seniory Hradec Králové. Je vhodný pro seniory i další zájemce.

Všechny zájezdy nabízíme za stejné ceny jako CK. Ceny v Kč vždy schvaluje CK a jsou v nich zahrnuty všechny povinné příplatky, které se hradí předem. Informace o dalších možných příplatcích hrazených předem a případných ostatních příplatcích hrazených na místě jsou uvedeny u jednotlivých zájezdů. K zájezdům navíc poskytujeme slevy, popř. dárky. Děkujeme za vaši přízeň!

Přihláška
Na uvedenou e-mailovou adresu Vám bude zaslána cestovní smlouva a další nezbytné informace k přihlášení na zájezd.

Pokud uplatňujete věrnostní bonus poskytovaný CK, uveďte prosím do kolonky "Další informace" také Vaše rodné číslo, resp. rodná čísla.


Zásady ochrany osobních údajů, 96 kB

Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat!


 

Tel.: +420 731 604 770 │ E-mail: info(zavináč)poutnizajezdy.cz │ www.poutnizajezdy.cz

Doporučujeme vám zájezdy do Izraele. Můžete si také vybrat z široké nabídky poutních zájezdů do Lurd, Fatimy, Santiaga de Compostela, Říma, Guadalupe a na další poutní místa.

© Design, redakční systém: Webdesignum 2011-2016 | Doporučujeme: Svatá země | Simeon.cz | TV-MIS | Revue Theofil | Tiskárna Grantis | Poutní knihy | Poutnictví.cz |
Náš blog o cestování

Nahoru Poutní zájezdy na Facebooku Poutní zájezdy na Instagramu RSS