Slevová akce!
21.09.2021 – 28.09.2021, cena: 20.390,- Kč

Zájezd na nádherný chorvatský ostrov Mljet 21. 9. - 28. 9. 2021

Štítky: Chorvatsko

Zájezd na nádherný chorvatský ostrov Mljet 21. 9. - 28. 9. 2021
 

Max. do 31. 5. 2021 od nás navíc obdržíte slevu 400,- Kč/osoba!

Dokonalý relax, koupání v průzračně čistém Jaderském moři a blankytně modrých jezerech, možnost putování po stopách velkého světce apoštola Pavla, návštěvy národního parku, jednodenní pouti do Medjugorje (dle aktuální situace) a dalších výletů po ostrově nebo lodních výletů po okolních ostrovech.

Cena: 20.390,- Kč

Cena zahrnuje: letenky Praha - Dubrovník - Praha, letištní poplatky, lodní transfer z Dubrovníku na Mljet a zpět, transfer z letiště v Dubrovníku do přístavu a zpět, 7x ubytování v pěkném pensionu s polopenzí (dvou až vícelůžkové apartmány, resp. pokoje*), cestovní pojištění

Cena nezahrnuje: fakultativní výlety a vstup do národního parku (včetně lodního lístku na Otočič Svete Marije), výlet do Saplunary - po stopách apoštola Pavla na Mljetu, výlet do Medjugorje, připojištění storna 400,- Kč/osoba/pobyt

Program:

1. den: Odlet z Prahy do Dubrovníku. Lodní transfer na Mljet. Možnost krátké procházky, přivítání.

2. - 7. den: Pobyt v Pomeně na překrásném chorvatském ostrově Mljet, koupání v průzračně čistém Jaderském moři a jezerech (Malé a Velké jezero), relax. Během pobytu budete mít možnost výletu po stopách apoštola Pavla do Saplunary na druhý konec ostrova, společného posezení a ochutnávky místního vynikajícího vína, dále možnost návštěvy malého ostrova Otočić Svete Marije (cenný románský benediktinský klášter z 12. století s kostelem Panny Marie), jednodenního výletu do Medjugorje (dle aktuální situace), dalších fakultativních výletů, šnorchlování nebo zapůjčení jízdních kol (vše za příplatek).

8. den: Rozloučení s ostrovem Mljet, lodní transfer do Dubrovníku. Odlet do Prahy.

Během cesty a na místě se vám bude věnovat delegátka, která pro vás zorganizuje společné výlety do Saplunary, na Otočič Svete Marije a dle možnosti do Medjugorje (za příplatek). Ostatní výlety fakultativně.

*Některé apartmány, resp. pokoje mají balkón a výhled na moře, jiné nikoliv.

Min. počet účastníků. 14. Již podruhé nabízíme ve spolupráci s CK Avetour s.r.o.

Všechny zájezdy nabízíme za stejné ceny jako CK. Ceny v Kč vždy schvaluje CK a jsou v nich zahrnuty všechny povinné příplatky, které se hradí předem. Informace o dalších možných příplatcích hrazených předem a případných ostatních příplatcích hrazených na místě jsou uvedeny u jednotlivých zájezdů. K zájezdům navíc poskytujeme slevy, popř. dárky. Děkujeme za vaši přízeň!

Přihláška
Na uvedenou e-mailovou adresu Vám bude zaslána cestovní smlouva a další nezbytné informace k přihlášení na zájezd. Nemáte-li možnost si smlouvu vytisknout, uveďte prosím tuto skutečnost do kolonky „Další informace“. Smlouva Vám bude následně zaslána poštou.

Pokud uplatňujete věrnostní bonus poskytovaný CK, uveďte prosím do kolonky "Další informace" také Vaše rodné číslo, resp. rodná čísla.


Zásady ochrany osobních údajů, 96 kB

06.04.2017

Ostrov Mljet

Ostrov Mljet

Chorvatsko

autor: VČ

 

Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat!


 

Tel.: +420 731 604 770 │ E-mail: info@poutnizajezdy.cz │ www.poutnizajezdy.cz

Doporučujeme vám zájezdy do Izraele. Můžete si také vybrat z široké nabídky poutních zájezdů do Lurd, Fatimy, Santiaga de Compostela, Říma, Guadalupe a na další poutní místa.

© Design, redakční systém: Webdesignum 2011-2016 | Partnerské weby: Svatá země | Simeon.cz | TV-MIS | Revue Theofil | Tiskárna Grantis | Poutní knihy | Náš blog o cestování

Nahoru Poutní zájezdy na Facebooku Poutní zájezdy na Instagramu RSS